salmoneloza
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=71432fc120006fc8476e1358861b3479Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 2:58 pm    Předmět: salmoneloza Citovat

zacalo to pred mesiacom,. najskor som myslela, ze crevna chripka, doktorka povedala, ze kampylobakter a dnes ze to je salmoneloza ako sa ukazalo z poslednych 2 vyterov. kedze si myslela, ze to bol ten kampylobakter dala mi antibiotika. tie som uz dobrala a teraz citam, ze antibiotika na salmonelozu nie su. neviete co by to zlikvidovalo? myslite, ze cesnak by pomohol?
uz mi nie je tak zle, ale vraj to aj niekolko tyzdnov trva. ujovi sa to tialo az pol roka..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 3:16 pm    Předmět: Citovat

Na salmonelózu se žádné léky dávat nemají (maximálně černé uhlí). Jenom dieta a tekutiny.
Antibiotika mohou onemocnění zhoršit.
Jaké máš po měsíci problémy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 3:21 pm    Předmět: Citovat

Lily napsal:
Na salmonelózu se žádné léky dávat nemají (maximálně černé uhlí). Jenom dieta a tekutiny.
Antibiotika mohou onemocnění zhoršit.
Jaké máš po měsíci problémy?


ja som to mala pred mesiacom, asi po 2 tyzdnoch to bolo OK a potom sa to vratilo asi na treti tyzden este horsie. min tyzden som dobrala tie antibiotika, ale citim, ze to vo mne este je.. aj teraz som si precitala, ze to antibiotika iba potlacia, ale ze to vylucovanie bakterie sa iba predlzi Confused tak by som tomu chcela nejakou prirodnou estou dopomoct
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 3:35 pm    Předmět: Citovat

Myslíš nějakou babskou radu? Já na ně moc nevěřím, ale doporučuje se kyselé zelí, tinktura z lichoořešnice.
Já bych dala přednost lékům na úpravu střevní mikroflóry (např. Biopron).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 7:41 pm    Předmět: Citovat

Jej, tak to je mi líto Sad Salmonelu jsem měla v osmi letech a opravdu se na to nic nesmí brát. Vážila jsem patnáct kilo... Jedině to přejde po dietě a černém úhlí. Hlavně nezapomeň pít, hrozně to odvodňuje organismus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 7:45 pm    Předmět: Citovat

jj, probiotikami sa napchavam. skusam aj ten cesnak a mumio. nabuduci tyzden idem na dalsi vyter, tak uvidim, co vysledky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 8:35 pm    Předmět: Citovat

Tak tuhle potvoru jsem chytla z dortu z cukrárny před 11ti lety. Zhubla jsem 6 kilo, ale dieta to tedy není příjemná. Táhlo se mi to asi čtyři měsíce, ale potíže jako takové trvaly jen asi tři týdny.
Doktorka byla totálně neschopná a dávala mi na to antibiotika a když už nevěděla, co se mnou, poslala mě do nemocnice, ať mi vezmou slepák. Doktor tam na mě valil oči :"co tu děláte ?" No prostě fraška. Okamžitě mě poslal na dětské u nich v areálu a tam doktorka kroutila hlavou :"co vám to dávali ? Vždyž existuje lék přímo na to". Předepsala mi ho a do týdne byly všechny salmonelky po smrti.
Jen nevím, jak se jmenoval Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kitten
321-600
321-600


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 9:30 am    Předmět: Citovat

Ahoj, na to by mohl být dobrý Hylak forte. Jen nevím, jestli se dá už sehnat bez předpisu. Našim dětem to psala doktorka na průjem, ale četla jsem v příbalovém letáku, že se tím léčí i salmonela. Přeji ti, ať se brzy uzdravíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 9:43 am    Předmět: Citovat

Salmonelu jsem kdysi měla, opravdu na to nepomáhá nic. Určitě však nezaškodí doplňovat střevní mikroflóru, t.j. Hylak, Lactovita a podobné přípravky, jsou volně prodejné.
Čistě teoreticky by na to mohla pomáhat Smecta, je to jíl, na průjem to je výborné a můžou to i těhotné a kojící, tak by se tím asi nic nezkazilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 1:28 pm    Předmět: Citovat

holky, dakujem vam za rady. prve dni som si davala smectu, ked som este nevedela, co to je, ale teraz sa tym uz nebudem dopovat a hylaky som zjedla 4 tie mensie balenia a kusok z vacsieho.
dam vediet, ked budu dalsie vysledky, ci ten cesnak neurobi zazrak. ale som pripravena, ze tie vysledky este budu pozitivne dost dlho.
skoda, ze nepamatas ten liek specialny..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.