masáž pro podporu růstu vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=202e3c4060ae21f533ccaf8d63bffa95Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dvířka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.3.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 10:36 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Tak tenhle článek by měl být terstný!!!!!!!!!!!!!!! : ? Crying or Very sad Evil or Very Mad Crying or Very sad
A jeho čtení zakázané pod trestem vykonávání této masáže čtenáři, pokud možno jejím autorem... při tom čtení jsem dostal na tuto masáž takovou chuť, že jdu otravovat svou ženu, aby si to přečetla a na mojí makovici aplikovala.... ale neví, nevím, jak uspěji.... Wink Laughing



Přijímám trest...eslis do terazky neuspel..stav se Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laskecka
0-7
0-7


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 7:47 pm    Předmět: masáž pro podporu růstu vlasů Citovat

Ahoj, někde jsem slyšela, že na podporu růstu vlasů pomáhá nějaká masáž vlasů, která prokrvuje vlasové cibulky, nevíte někdo jak se to dělá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 8:00 pm    Předmět: Citovat

Článek here.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 8:00 pm    Předmět: Re: masáž pro podporu růstu vlasů Citovat

Laskecka napsal:
Ahoj, někde jsem slyšela, že na podporu růstu vlasů pomáhá nějaká masáž vlasů, která prokrvuje vlasové cibulky, nevíte někdo jak se to dělá?


Dvířka psala článek o masáži pokožky vlasů, najdeš to v záložce péče, někde spíše vzadu. Jinak nejlepší je masáž podle mě jemně kroužit po pokožce hlavy prsty od obličeje, čela, uší šíje směrem k šešulce - ehm...to místo na temeni, takové placatější Laughing v haircity kadeřnictví dělávali skvělou masáž, nekup to za 150 Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 8:02 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Článek here.



jééé, Dano, my jsme se shodly úplně stejně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 8:05 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
dana napsal:
Článek here.

jééé, Dano, my jsme se shodly úplně stejně Very Happy

Jj, taky jsem si všimla Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Laskecka
0-7
0-7


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 8:20 pm    Předmět: Citovat

děkuji vám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 8:29 pm    Předmět: Re: masáž pro podporu růstu vlasů Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
v haircity kadeřnictví dělávali skvělou masáž, nekup to za 150 Cool Wink


Jé a dělávají ještě? To by se mi líbilo, hmmm. Když to dělá někdo jiný, je to lepší, než když sama. A kdyby to ještě dělal nějaký sympatický muž, uááá, to by nedopadlo dobře... Laughing

Jinak účinek masáže na růst vlasů nevěřím. Razz Ale přijemné to je, to jo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 4:38 pm    Předmět: Re: masáž pro podporu růstu vlasů Citovat

Kathory napsal:

Jinak účinek masáže na růst vlasů nevěřím. Razz Ale přijemné to je, to jo...


Ono teoreticky by to pomoct mělo, protože se tím prokrvuje pokožka hlavy a tudíž se k vlasovým kořínkům může dostat víc látek, které potřebují. Jenže pokud je tam pokožka špatně prokrvovaná dlouhodobě, tak jedna masáž za týden nepomůže...
Hodně se masáž hlavy doporučuje mužům, kterým začínají padat vlasy, pravidelná masáž spolu s prokrvujícími přípravky (různé vlasové vody a tak, výborný je třeba lopuch) může vypadávání vlasů zpomalit (ale zastavit bohužel ne, je to podmíněné geneticky).

A z trochu jiného pohledu - pokud se člověk vláskům věnuje, dává jim tím pozitivní energii, což platí i u masáže hlavy. A pokud je přesvědčený o tom, že to, co pro vlasy dělá, je pro ně dobré, tak by to pozitivní efekt mít mělo Smile
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 5:22 pm    Předmět: Citovat

taky si myslím, že masáž pokožky jak na hlavě tak všude jinde je důležitá. dráždí se tím pokožka, lépe se tak prokrvují vlásečnice a tím by se snad mělo pomáhat zdravému růstu vlasů. nejsem ale odborník, jenom můj názor.
kath - nevím jestli tu masáž dělají ještě, ale předpokládám že ano, protože tím "udávají" nějakou vodičku biolage na zlepšení stavu vlasů - no, mně to tenkrát dělalo vážně dobře, ale peněžence už tak moc ne Laughing Embarassed ... mám taky moc ráda když mi někdo dělá masáž, fakt jo,..ale třeba v hygii bych asi moc nechtěla Very Happy Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.