masáž pro podporu růstu vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e6402b822d2e99990f2823273279319aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 11:52 am    Předmět: Citovat

Tak ke mně došlo k posunování čelní hranice a vzniku testosteronových koutů i přes to, že jsem žádné africké copánky neměla Laughing Jinak bych řekla, že ta hláška je založena na pravdě, že se v copáncích vlasy méně lámou, takže ne, že rychleji rostou, ale že se moc neničí, tak se neulamují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 12:06 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Tak ke mně došlo k posunování čelní hranice a vzniku testosteronových koutů i přes to, že jsem žádné africké copánky neměla Laughing Jinak bych řekla, že ta hláška je založena na pravdě, že se v copáncích vlasy méně lámou, takže ne, že rychleji rostou, ale že se moc neničí, tak se neulamují.
Jojo, Kath, tak u tebe je to posouvání o něčem jiném. Já měla na mysli černošky s kudrnatými vlasy, které je nosí v takových těch pevných copánkách, např. tady http://www.odderhojskole.dk/spring06/susan/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 12:20 pm    Předmět: Citovat

A víš, že černošky mají fakt vyšší čela? Možná to bude vážně tím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 2:48 pm    Předmět: Citovat

Znáte někdo toto? Nějak se to ke mně dostalo a tak to teď vlastním a říkám si, jestli to bude mít i nějaké blahodárné účinky na vlasy, příjemné je to velmi, velmi, velmi..

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 2:54 pm    Předmět: Citovat

Nic podobného jsem nikde neviděla, fakt je to s tím příjemné? Kdepak jsi k tomu přišla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 3:03 pm    Předmět: Citovat

To znám, je to super! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 3:11 pm    Předmět: Citovat

Taky znám a teda, když mi to někdo druhejstrčí do vlasů nečekaně, tak mi slušně běhá mráz po zádech... Sama se s tim ale v hlavě občas hrabu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Domča
41-80
41-80


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 10:11 pm    Předmět: Citovat

ahoj, teď jsem pročítala různé diskuze na masáže... a chtěla bych se zeptat- teď se mi nějak zbláznily vlasy a strašně mi padají, začíám být zoufalá, přitom beru biosil plus, oživila jsem stravu, jsem k vlasům šetrná, nevím, že by už měnění vlasů k jaru? není brzo? taky jsem si říkala že nato že beru ten biosil tak mi teď ani na nehty nezabral (když sem ho brala poprvé tak ano)... A krom tohoto vlasopádu mě i trochu svědí pokožka hlavy.(žádné nové přípravky nepoužívám)
Tak jsem si říkala že by mi na tyhle dva problémy alespoň částečně pomohla denní masáž hlavy, a nemyslím ruční, ale- mám doma takový strojek na masáže, je to vlastně "vibrátor" Very Happy s různými nástavci, masíruju si tím záda, svaly když je mám ztuhlé apod..., tak si říkám, jak by to příjemné brnění působilo na pokožku hlavy? co myslíte? Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairyniky
41-80
41-80


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 12:59 am    Předmět: Citovat

ZaBukem2 napsal:
Znáte někdo toto? Nějak se to ke mně dostalo a tak to teď vlastním a říkám si, jestli to bude mít i nějaké blahodárné účinky na vlasy, příjemné je to velmi, velmi, velmi..



To je fakt paráda!minulý vánoce jsem z toho měly pobavení na celý večer,ale příjemný to je Very Happy to se musí uznat:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luu
161-320
161-320


Založen: 13.3.2012
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 11:04 am    Předmět: Citovat

Ahoj, Domí,

já za sebe bych Ti radši doporučila dělat si ty klasický ruční masáže, -jsou osvědčený, prakticky nic se tím nedá zkazit, působí to proti stresu, vypadávání vlasů...U těch nástavců a mašinek bych se bála toho, že to jednak na to není stavěný (čili může to být k vlasovým kořínkům nešetrnej způsob masáže), nebo že se namotají vlasy na nějakej typ nástavce atp. ...Ale samozřejmě asi záleží i na typu (třeba je to i v návodu jako jedna z možností použití...?! - Pak ano:) )
U těch ručních je super použít nějakej olejíček (nakapat na konečky prstů) nebo vlasovou vodu a jemně krouživě masírovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.