masáž pro podporu růstu vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a2b8c885a5896ae87e199264825fefbeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zelitschko
21-40
21-40


Založen: 15.12.2012
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 1:52 pm    Předmět: Citovat

rozmyslela bych se, jestli vůbec masírovat - já má dost citlivou pokožku hlavy a masíruju čas od času, ale nedělám to často, protože masáž rozdráždí pokožku na hlavě a člověk má pak tendenci se na ní drbat, což není moc dobrý pro kůži ani pro vlasy. Zkus to a když tě pak bude svědět hlava, tak je lepší snad ani nemasírovat nebo si k tomu sehnat nějakej olejíček a masírovat jen před mytím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domča
41-80
41-80


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 7:13 pm    Předmět: Citovat

Díky za reakce, konkrétně k tomu mému masážnímu strojku... Zachytnout se za nástavce je prakticky nemožné, mám skoro samý jako tento:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=328771#328771
se stejnými nástavci + ještě jeden mám plochý na obličej ale stejně nejvíc masíruju přímo tím, bez nástevce- tím červeným. Dá se buď zapnout samostatné brnění nebo brnění s č. světlem (dobré na prohřívání svalů).
S tím podrážděním- nevím, ale já si tímto právě velmi ráda masíruju přímo obličej- pleť, a myslím že ta je dost citlivá, a právě jí to udělá vždycky straaaašně dobře Smile úplně mám uvolněný obličej, hlaďoučkou pleť a hlavně- odbourá co stres Smile Dneska to na tu hlavu zkusím, je to opravdu jemné brnění, velmi příjemné, tak si dám vlasovou vodu a pak začnu brnět Twisted Evil jsem na to zvědavá....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2013 5:29 pm    Předmět: Citovat

Já ráda masíruju masážní metličkou,je to takové blaho,ale není nad ruční masírování Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indil
161-320
161-320


Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2013 6:18 pm    Předmět: Citovat

Já ruční masáž konečky prstů provádím dennodenně, teď poslední dva týdny s březovou vodou Dixi. Ale předtím jsem si hlavu masírovala jen tak pro své blaho, protože je to velmi příjemný relax, hlavně na večer. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domča
41-80
41-80


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2013 6:33 pm    Předmět: Citovat

až teď koukám co sem to sem dala za odkaz Very Happy Rolling Eyes
špatně jsem to zkopírovala, tak ještě jendou a lépe- takto nějak vypadá ten můj masážní strojek Smile
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=329733#329733


jinak masáž byla velmi příjemná, ale praktikovala jsem zatím jen jednou Very Happy nestíhám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lacrima
41-80
41-80


Založen: 5.2.2012
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: so březen 16, 2013 2:31 pm    Předmět: Citovat

ja masiruji rucne s lopusakem, vzdy po myti vlasu, tj. tak 2x za tyden Smile nevim jestli to nejak vyrazne pomaha ale chci ten lopusak dopouzivat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 6:53 pm    Předmět: Citovat

Ja masirujem pomocou tangle teezera Very Happy Strasne sa mi to paci: pritlacim TT k hlave a kruzim. Po par minutach je pokozka vdaka velkej ploche tak prekrvena, ze az citim, ako mi rastu vlasy Very Happy pre mna je to ovela pohodlnejsie a rychlejsie nez masaz pomocou prstov, pri tej som nikdy nedocielila taky efekt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 1:29 pm    Předmět: Citovat

Nevím, jestli to může být tím, ale zdá se mi, že mi teď rostou vlasy nějak rychle. Už asi měsíc používám po každém mytí (každý druhý den) vlasovou vodu a chvilku masíruju (moc dlouho mi to není příjemný). Podle mě jde o to, že když je spokojená a vyrovnaná pokožka hlavy, můžou z ní vyrůstat zdravé vlasy. Masáž jí prokrví a vlasová voda zvláční.
Já jsem nadšená. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
devildriverka
21-40
21-40


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 1:45 pm    Předmět: Citovat

ZaBukem2 napsal:
Znáte někdo toto? Nějak se to ke mně dostalo a tak to teď vlastním a říkám si, jestli to bude mít i nějaké blahodárné účinky na vlasy, příjemné je to velmi, velmi, velmi..



toto isté mám aj ja používam to už rok je to síce príjemná masáž ale rýchlejší rast som vďaka tomuto nespozorovala :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragell
81-160
81-160


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 5:45 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem pozorovala, že asi přes 2 měsíce dělám masáže hlavy s vlasovou vodou Lunou, sice ne pravidelně, ale teď jsem začla obden, před mytím ( ta vodička mi mastí vlasy ) + u mytí si ji masíruju Smile No a jak si tak prohlížím fotky staré asi měsíc a půl, tak koukám, jak krátký vlasy jsem to měla a teď je mám mnohem delší, i když sem byla mezitím u kadeřnice Cool aspoň o 2 cm určitě vyrostly Very Happy jestli to takhle půjde dál tak to bude supeer:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.