Ach ta dnešní mládež...
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5af023d8601ae19c7690f97223b3c842Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LadyMarian
161-320
161-320


Založen: 19.4.2008
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 6:20 pm    Předmět: Citovat

Omlouvám se že píšu trošku mimo téma, ale ta vaše diskuze o tom jak je dnešní mládež zkažená a tak různě... k tomu se prostě nemůžu nevyjádřit. Takže, když to trošku přeženu, z týhle debaty vyplynulo něco v tom smyslu, že všichni puberťáci(nesnášim to slovo..) jsou hajzlíci a učitelé se chudáci bojí chodit do vyučování a uvažují o koupi brnění. Jenže, na každé škole se vyskutje pár takových hajzlíků a ani je nikdo za hrdiny nepovažuje, sakra! Jediný proč je někdo " obdivuje" je proto že se jich bojí a snaží se jim podlejzat. Takže žádný - "všechny děti jsou zkažený, jsou to hajzlíci.." se nekoná. A učitelé. Jasně, taky mají svoje problémy, ale i oni sami dokážou parádně šikanovat (vlastní zkušenost) a předmět který vyučují znepříjemnit. Takže bych řekla že se nic nehorší, prostě je to pořád stejný. Neříkám že jsou všichni svatí. Zažila jsem že při hodině kluci házeli po učitelce chleba. Ale tyhle případy jsou spíš výjmky = víc se o nich mluví = vypadá to že se to děje všude. a proč že vás tady tímhle vůbec otravuju? Přijde mi, že je teď většina dospělých a i těch starších lidí, proti mladým zaujatá. To, že na ulici pozdravím starou paní, ona po mě vrhne zlý pohled, otočí se na další paní a vykládá jí jak by ty parchanty řezala, to už se mi zdá dost nefér. Takže prosím, podle pár výjimek, nesuďte všechny.

Tak, popadněte kameny a pusťte se do mě.
_________________
Everything is a choice. Everything we do.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 6:28 pm    Předmět: Citovat

Smile Ale no tak, nikdo kámen nezvedá! To je náhodou dobře že takoví všichni nejste, taky si nemyslím, že by to tak někdo myslel. Spíš jde o to, že to co si dovolují ti opravdoví hajzlíci je jaksi nepotrestatelné a z morálního hlediska je to tudíž problém. Nemusí být každé sviňárně aplaudováno, ona i nepotrestaná se stává jaksi stimulem pro to, aby si dotyčný troufal dál a víc. A to je zarážející, protože je prostě fakt, že kdyby si někdo v době kdy jsem chodila do školy dovolil to, co si dovolují někteří dnes asi by dotyčnému uletěla hlava jakou by koupil. A byl by rád kdyby to tím skončilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 6:30 pm    Předmět: Citovat

LadyMarian napsal:
Omlouvám se že píšu trošku mimo téma, ale ta vaše diskuze o tom jak je dnešní mládež zkažená a tak různě... k tomu se prostě nemůžu nevyjádřit. Takže, když to trošku přeženu, z týhle debaty vyplynulo něco v tom smyslu, že všichni puberťáci(nesnášim to slovo..) jsou hajzlíci a učitelé se chudáci bojí chodit do vyučování a uvažují o koupi brnění. Jenže, na každé škole se vyskutje pár takových hajzlíků a ani je nikdo za hrdiny nepovažuje, sakra! Jediný proč je někdo " obdivuje" je proto že se jich bojí a snaží se jim podlejzat. Takže žádný - "všechny děti jsou zkažený, jsou to hajzlíci.." se nekoná. A učitelé. Jasně, taky mají svoje problémy, ale i oni sami dokážou parádně šikanovat (vlastní zkušenost) a předmět který vyučují znepříjemnit. Takže bych řekla že se nic nehorší, prostě je to pořád stejný. Neříkám že jsou všichni svatí. Zažila jsem že při hodině kluci házeli po učitelce chleba. Ale tyhle případy jsou spíš výjmky = víc se o nich mluví = vypadá to že se to děje všude. a proč že vás tady tímhle vůbec otravuju? Přijde mi, že je teď většina dospělých a i těch starších lidí, proti mladým zaujatá. To, že na ulici pozdravím starou paní, ona po mě vrhne zlý pohled, otočí se na další paní a vykládá jí jak by ty parchanty řezala, to už se mi zdá dost nefér. Takže prosím, podle pár výjimek, nesuďte všechny.

Tak, popadněte kameny a pusťte se do mě.

Tak žádné kameny se konat nebudou.Já s tebou totiž rozhodně souhlasím!
Taky nechápu proč kvůli jednomu dvěma spratkům musí být odsuzováni všichni.Stejně jak ve tříde.Je tam jeden živel,co neposlouchá,dělá binec,tak je prostě celá třída nejhorší na škole.Přijde mi nefér že to berou jako všichni za jednoho.Taky máme ve třídě jednu holku,která si dělá co chce,je oprsklá a dělá problémy a učitelé si kvůli ni šuškají:Na tu třídu si dejte pozor,jsou tam pěkný mrchy a bla bla bla je to nefér a mám na tuhle věc stejný názor jako ty.A to jsme prosím třída z většiny dospělé ženské!Akorát se asi někdo zasekl no
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 6:49 pm    Předmět: Citovat

LadyMarian napsal:
Omlouvám se že píšu trošku mimo téma, ale ta vaše diskuze o tom jak je dnešní mládež zkažená a tak různě... k tomu se prostě nemůžu nevyjádřit. Takže, když to trošku přeženu, z týhle debaty vyplynulo něco v tom smyslu, že všichni puberťáci(nesnášim to slovo..) jsou hajzlíci a učitelé se chudáci bojí chodit do vyučování a uvažují o koupi brnění. Jenže, na každé škole se vyskutje pár takových hajzlíků a ani je nikdo za hrdiny nepovažuje, sakra! Jediný proč je někdo " obdivuje" je proto že se jich bojí a snaží se jim podlejzat. Takže žádný - "všechny děti jsou zkažený, jsou to hajzlíci.." se nekoná. A učitelé. Jasně, taky mají svoje problémy, ale i oni sami dokážou parádně šikanovat (vlastní zkušenost) a předmět který vyučují znepříjemnit. Takže bych řekla že se nic nehorší, prostě je to pořád stejný. Neříkám že jsou všichni svatí. Zažila jsem že při hodině kluci házeli po učitelce chleba. Ale tyhle případy jsou spíš výjmky = víc se o nich mluví = vypadá to že se to děje všude. a proč že vás tady tímhle vůbec otravuju? Přijde mi, že je teď většina dospělých a i těch starších lidí, proti mladým zaujatá. To, že na ulici pozdravím starou paní, ona po mě vrhne zlý pohled, otočí se na další paní a vykládá jí jak by ty parchanty řezala, to už se mi zdá dost nefér. Takže prosím, podle pár výjimek, nesuďte všechny.
Tak, popadněte kameny a pusťte se do mě.

To mě mrzí, že jsi to tak pochopila - rozhodně to tak nebylo myšleno ! Jsou samozřejmě -náctiletí, s kterými to občas tříská fest a přitom jsou slušní, normální mladí lidé... a pak je tu pár těch, kteří jsou schopni udělat cokoliv, jen aby byli středem obdivu - i něco tak přitroubleho, jak popisovala Nicole , jsou sprostí, drzí... ( ale kdoví, co se za touhle sebevědomou maskou ukrývá)
Kolem mne je spousta - náctiletých - a většinou se s nimi dá komunikovat lépe než s protivnými důchodci ( ale bacha - to neznamená, že hážu do jednoho pytle všechny důchodce Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LadyMarian
161-320
161-320


Založen: 19.4.2008
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 7:08 pm    Předmět: Citovat

Smile Jsem moc ráda že jsem tím nikoho nenaštvala. Jenom mi to prostě nedalo a musela jsem se -náctiletých(to se mi líbí mnohem víc než slovo puberťáci) zastat Embarassed . Ale samozřejmě máte pravdu s tím co jste tu psali - občas si vyskakují až moc, obzvlášť když mají vlivné rodiče. To už sem sice vůbec nepatří, ale když jedné holce na základce zabavila učitelka mobil, slečna se klidně posadila, usmála se na učitelku a sladkým hláskem povídá: " Mamka si sem přijde a tý to budete muset vrátit!". Takže asi tak.
_________________
Everything is a choice. Everything we do.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 7:23 pm    Předmět: Citovat

LadyMarian napsal:
Smile . Ale samozřejmě máte pravdu s tím co jste tu psali - občas si vyskakují až moc, obzvlášť když mají vlivné rodiče. To už sem sice vůbec nepatří, ale když jedné holce na základce zabavila učitelka mobil, slečna se klidně posadila, usmála se na učitelku a sladkým hláskem povídá: " Mamka si sem přijde a tý to budete muset vrátit!". Takže asi tak.

Ti problémoví mají většinou vlivné rodiče, nebo rodiče abnormálně tupé, případně rodiče, kteří o ně nejeví zájem ( ale také to není pravidlo )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 7:31 pm    Předmět: Citovat

No neviem, je fakt ze my stredoškoláci sme sa báli chodit okolo základky ked boli vypustené decká. Kazdu chvíľu fľaša, plechovka alebo skala v hlave. Ale na druhej strane mas pravdu, asi to tak bolo vzdy, co viem ze sa moja mamka priznala, ja som si v živote nedovolila natrieť kravu nahnedo, dat psovi klistyr plný korenia do zadku, hádzať ľuďom co sli z kostola z vysokych topoľov kravske lajna na hlavy, alebo odrezať sestrinmu postihnutému kačiatku hlavu. A to nie je z ďaleka vsetko, co ona a jej generácia robili, ved len nech sa vsetci rodičia popriznávaju, by sme žasli. Oni radsej čušia a pohoršuju sa nad nami, a my ďalej nad tými mladšími a tak to bude stale dookola. Asi je to fakt stale rovnaké, to isté len v inom čase a s inými vecami, ale v princípe to isté
Návrat nahoru
LadyMarian
161-320
161-320


Založen: 19.4.2008
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 7:37 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak jsem to myslela.
Eh, natřít krávu nahnědo Laughing Laughing ?
_________________
Everything is a choice. Everything we do.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 7:49 pm    Předmět: Citovat

Hm, je to opravdu mimo téma (až si rozmyslím, kam to přesunout, tak to udělám, ale proč se nevyjádřit.
Není důvod se rozčilovat nad větami typu "To za našich mladých let..." Tak se starší generace vyjadřovala o mladší vždycky a taky to tak vždycky bude, vsaďte se, že to budeme dělat taky.
A puberťáci nebo nástiletí, to je fuk, si to taky vždycky zasloužili, co si budem povídat (nadsázku doufám chápete). Mladí budou vždycky rebelové, to je v podstatě jejich povinnost Wink
Je samozřejmě rebelství pozitivní a negativní, či jak to řict. Podpalovat někomu vlasy není moc pozitivní, ale i to k tomu tak nějak patří.
Ale co se týče škol, tak se situace opravdu zhoršuje, o tom není pochyb. Jde totiž o to, že učitelská profese prochází jakousi "krizí". Autorita, která vycházela z tohoto povolání, totiž vymizela a přirozenou autoritu holt každý učitel nemá.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LadyMarian
161-320
161-320


Založen: 19.4.2008
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

Řekla bych že síly jsou vyrovnané Confused (myslím učitelé x žáci).
_________________
Everything is a choice. Everything we do.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.