Ach ta dnešní mládež...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=797bcd9b16fb7901a1e1a24f9388d461Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 5:07 am    Předmět: Citovat

Když mi chlap otevře dveře, usměju se, poděkuju, předběhnu ho a otevřu mu zase ty další Smile Vždyť k sobě můžeme být slušní navzájem, ne? Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 6:00 am    Předmět: Citovat

tak ja si uzivam galantnost. ked idem niekam s muzom a on mi podrzi dvere, odsunie stolicku, do restiky vstupi prvy a podobne, tak sa mi to veeeeelmi paci Wink
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 6:25 am    Předmět: Citovat

MrE napsal:
Morganna napsal:
i když mám na sobě tenisky a džíny.

I'd open the door for you Very Happy Why?Well, it's safer for me! If you were behind me, I'd be too worried about you thrashing me with your broomstick! Very Happy


Muhehehe Twisted Evil If you behave, maybe I won't have to Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 6:47 am    Předmět: Citovat

Galantnost je skvělá věc, bohužel se s ní moc nesetkávám, myslím v běžném životě Wink
Ve škole je to jiné, chodím na Akademický gympl a tam se od kluků vyžaduje aby se k holkám chovali galantně, takže nás automaticky pouští do dveří (což se mi běžně ve společnosti moc nestává) Vždycky mě pustí sednout když jedeme někam jako třída MHD, prostě jsou fakt gentelmani. Myslím že je dobře, když je to takhle ta škola učí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 7:47 am    Předmět: Citovat

Mr.E: there's no category for me. I consider myself a human being and never identified with either of the sexes. But a lottta people notice that I talk, act and think like a man. I feel more like myself in company of men. But thinking of having a man's body...urgh, no thanx Laughing Laughing

If you really needed a name for it, I guess "tomboy" would be the closest Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 7:50 am    Předmět: Citovat

Ale abychom se vrátili k tématu o mládeži, bydlím blízko základní i střední školy a musím říct, že nejhůř se chovají děcka v sedmé a osmé třídě. Pak už je to víceméně v pohodě. Ale sedmáci a osmáci nám řvou po okny, bijí se a chovají se nechutně a agresivně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 8:16 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Ale abychom se vrátili k tématu o mládeži, bydlím blízko základní i střední školy a musím říct, že nejhůř se chovají děcka v sedmé a osmé třídě. Pak už je to víceméně v pohodě. Ale sedmáci a osmáci nám řvou po okny, bijí se a chovají se nechutně a agresivně.

Musim souhlasit. Já v sedmé třídě sekala dobrotu, ale teď ty děcka jsou fakt předrzlí. Občas se nestačim divit. Když jsem byla na svojí bývalé základce ségře pro ukoly, šla jsem po chodbě a jeden sedmák tam nahlas poslal učitelku "někam" když mu řekla ať přestane na té chodbě běhat. Jenže nikdo ho za to ani nenapomene Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 11:45 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Mr.E: there's no category for me. I consider myself a human being and never identified with either of the sexes. But a lottta people notice that I talk, act and think like a man. I feel more like myself in company of men. But thinking of having a man's body...urgh, no thanx Laughing Laughing

If you really needed a name for it, I guess "tomboy" would be the closest Wink


Thanks for replying Wink Yes, tomboy makes sense to me. I don't know how other Czech tomboys differ from you, but certainly British tomboys have a very masculine look - short haircut [boyish hairstyle usually] and tendency to wear men's clothes. They don't wear make-up, perfume and outwardly they look very much like men.

Back to the topic of this thread, my opinion is that in two generations you will see that there are fewer differences between American youth and Czech youth. The youngsters we have here on DV are quite different to the mainstream, I think Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.