Vlasostrasti
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 208, 209, 210  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f818653e801a68878293f8c2b5955399Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 6:45 am    Předmět: Vlasostrasti Citovat

Milí zlatí,
jistě jste si všimli, že fórum se utěšeně rozrůstá a troufám si říct, že každé téma související s vlasy už tu bylo alespoň nakousnuto.
Přesto chápeme, že někdy člověk ani nepotřebuje konkrétní radu, chce si jen postěžovat na své neposlušné kadeře a poslechnout si trochu povzbudivých slov. Proto jsme se dohodli, že pro vás založíme tohle vlákno.
Používejte ho, prosím, na příspěvky jako "Už mě to nebaví," "Nevím, co s těmi svými vlasy mám dělat," nebo "Mám chuť se ostříhat, myslíte, že je to dobrý nápad?"
Dotazy a názory na konkrétní problémy (melír, barvení, účesy) směřujte nadále do příslušných vláken (která už určitě existují, stačí pozorně hledat nebo použít vyhledávací políčko nad chatem). A vůbec se nebojte oživit třeba starší vlákno, od toho tu jsou.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gabriela27
0-7
0-7


Založen: 12.10.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 5:45 pm    Předmět: Prosba Citovat

Ahojte!!!

Prosím o radu mám čierne vlasy, a chcela by som si ich prefarbiť na ryšavo vie mi niekto poradiť jak dlho to bude trvať kým sa zbavím čierných vlasov a či budem musieť ísť ku kaderníčke, alebo to zvládnem doma sama? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 5:58 pm    Předmět: v Citovat

tak v tomhle ti neporadím, ale rozhodně di nebarvi vlasy doma!!!!!abys toho nelitovala!a ry chceš teda zrzavou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 5:59 pm    Předmět: v Citovat

ale určitě se nebarvi, tahle barva ty sekne a kluci na černovlásky letí!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 6:08 pm    Předmět: Citovat

Tak s kadernici bych se urcite aspon poradila.Cerna se z vlasu dostava hodne tezko,a mozna ti nezbude nic,nez vlasy zesvetlit odbarvovanim,coz vlasy dost narusi.A pak ti zas na tech odbarvenych vlasech barva nebude tak dobre drzet.Takze je to takovy zacarovany kruh...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 6:10 pm    Předmět: Citovat

no ciernej sa mozes zbavit, ale vlasky to trochu znici. Radsej by som to nechala na kadernikov, aj ked som vacsinou proti nim zamerana Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 7:47 pm    Předmět: Citovat

Já teda z vlastní zkušenosti nedoporučuju, a to jsem neměla vlasy zdaleka tak tmavé jako ty... Barvila mi to mamka doma, a teprve tak za půl roku usilovného snažení jsem byla opravdu celá rezavá jako ta slečna na krabičce. No ale teď když mě to omrzelo, tak se té rezavé prozměnu nemůžu zbavit, vlásky tmavou barvu nějak neberou, naposledy mi vydržela tak 3 týdny a pak se velmi rychlým tenpem vymyla a já jsem byla opět flekatá :-/ Včera jsem barvila znovu tak jsem zvědavá kolik to vydrží teď Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 10:26 pm    Předmět: Re: Prosba Citovat

gabriela27 napsal:
Ahojte!!!

Prosím o radu mám čierne vlasy, a chcela by som si ich prefarbiť na ryšavo vie mi niekto poradiť jak dlho to bude trvať kým sa zbavím čierných vlasov a či budem musieť ísť ku kaderníčke, alebo to zvládnem doma sama? Rolling Eyes


Bude nutné zesvětlování a odbarvování - do toho bych doma nešla ani náhodou - navíc budeš muset chodit barvit pravidelně kvůli odrostům. A vůbec -nezdá se mi to moc dobrý nápad, zničíš si vlasy a navíc ti černá barva sluší ! Je to tvá původní barva vlasů?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 7:06 am    Předmět: Re: Prosba Citovat

gabriela27 napsal:
Ahojte!!!

Prosím o radu mám čierne vlasy, a chcela by som si ich prefarbiť na ryšavo vie mi niekto poradiť jak dlho to bude trvať kým sa zbavím čierných vlasov a či budem musieť ísť ku kaderníčke, alebo to zvládnem doma sama? Rolling Eyes


Nedoporučuju odbarvovat, opravdu ne.
Tím si ty vlasy zničíš. Jedině nechat vymýt.
A černá nebo tmavohnědá s nádechem do červené by ti nestačila? To by se dalo zařídit hennou.
Ale jinak, chemicky rvát tu černou dolů, to bych nedělala. Nechtěla bych z vlasů žvýkačku.
Je fakt že když se to dělá odborně, nemusí to dopadnout zle - promelírování nebo ty odbarvovací krémy..ale já bych do toho nešla, skutečně ne. To riziko zničených vlasů je prostě moc vysoké.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 7:10 am    Předmět: Citovat

tak po výplatě si nějaký ten šampón koupím, a pak hodím do galerky foto, tak mi prosím držte palce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 208, 209, 210  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.