Vlasostrasti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 206, 207, 208, 209, 210  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f94dfb31c6d72538e14ea553bbb4ba68Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 3:59 pm    Předmět: Citovat

Mám takovej problém... Už spoustu let mám vzadu na hlavě takové asi centimetr velké vystouplé znaménko. Občas mi vadí při česání, u kadeřnice se vždycky bojím, že mi ho tím hřebenem strhne. Confused A mám nutkání si na něj furt sahat a kůže kolem něj mě často svědí. Byla jsem s tím u kožní a ta řekla, že dokud je to v klidu, nic by s tím nedělala. Ale já mám z toho fakt mindrák a nedovolím nikomu šahat mi do vlasů, aby to náhodou neobjevil. Embarassed
Nechala bych si to odstranit, ale bojím se, aby mi při odstraňování nevzali moc vlasů. Už takhle jich mám málo, to bych se mohla s nějakmi culíky na dost dlouho rozloučit.... Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 5:26 pm    Předmět: Citovat

Gwlanche: Asi ne uplne odpoved co bys chtela slyset, ale jestli te to znamenko obtezuje (at uz fyzicky nebo psychicky), tak bych ho nechala dat pryc ... vlasy dorostou Smile A pokud by ti vadilo, ze jich na chvili na jednom miste bude mene, tak to strihni vsechno a oznac to za ozdravnou kuru Smile (nemam ted na mysli jit dohola, ale jit nakratko).

Jak rikam, vlasy dorostou, "ozdravi se" (konecky i pres vsechnu peci dostavaji zabrat tak jako tak) a v kratsim porostu to vyholene misto nebude tak napadne Smile navic to vsechno bude dorustat zhruba stejne, takze jak se dostanes zase k ramenum, trada do culiku Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HankaV
8-20
8-20


Založen: 14.6.2015
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2016 1:52 pm    Předmět: Citovat

Gwlanche: Já bych se toho nebála, na vyříznutí znamínka ve vlasech jsem kdysi byla, a nepamatuju si, že by mi pak nějak chyběly vlasy. Doktor asi vzal jen ty v těsné blízkosti znamínka. Ono asi záleží na tom doktorovi, ale snad se bude dát nějak domluvit, když to takto udělat jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2016 8:38 pm    Předmět: Citovat

Děkuju za odpovědi. Smile No, půjdu tam tak jako tak a buď ty vlasy potom střihnu nebo ne - záleží na tom, jak to bude vypadat. Fakt už mě to nebaví, budu se cítit líp, až to bude pryč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2017 9:48 pm    Předmět: Citovat

dnes som vychytala dobré svetlo, tak som urobila menší vlasový prieskum, a teda ma výsledok veľmi nepotešil...
konce sú v úplne dezolátnom stave, nevidela som ani jeden vlas, čo by nebol odlomený alebo rozdvojený, a našla som aj niekoľko rozkonárení, za ktoré by sa nehanbil ani storočný dub Sad
predbežne to vyzerá, že len čo som sa doplazila pod kolená to budem musieť všetko strihnúť Crying or Very sad
zakopte ma niekto Rolling Eyes
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2017 11:29 am    Předmět: Citovat

seelya, vítej v mém (vlaso)světě - tak funguju už pár let. Ovšem s délkou mezi půlkou zad a pasem. Sad Evil or Very Mad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2017 12:55 pm    Předmět: Citovat

Také mám víc konečků poškozených než zdravých - u těch plně nedorostlých vlasů, které pravidelné zarovnávání v kondici nedrží. Ale estetická stránka věci jako by byla jediným mínusem, kštice roste, s hustotou se nic neděje, žádné zvýšené odlamování se nekoná.
Tedy nedávné projití a probrání poškozených konečků situaci pomohlo, ale nemyslím si, že kdybych se k němu nerozhoupala, něco by se stalo. A v nejhorším si můžeš udělat volné odpoledne a špatné konce jednotlivě o půl cenťáku zkrátit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2017 1:40 pm    Předmět: Citovat

Meadow: a nepomáhajú ti ani vychytávky typu olejovať konce, používať kryštály alebo čosi podobné?

Proxim: pol cenťáku by mi nepomohlo, reálne to vidím na takých 15 čísel Confused
neviem posúdiť, či sa niečo deje s hustotou, lebo konce u mňa vždy vyznávali štýl "tri chlpy"

v každom prípade to predbežne vyzerá, že počkám na 11. február (nie že by som verila lunárnym kalendárom, ale topiaci sa stebla chytá) a všetko to pôjde dole...
aj tak sa tými vlasmi v konečnom dôsledku nedá nič robiť - večne musia byť v cope, zavadzajú pri športe a schnú dva dni
len keby mi to nebolo tak ľúto...
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2017 4:00 pm    Předmět: Citovat

seelya napsal:
Meadow: a nepomáhajú ti ani vychytávky typu olejovať konce, používať kryštály alebo čosi podobné?



Tohle je hodně indivindi. mě tyhle věci vlasy ničí... jediné, co přijmou jsou lehké hydratační masky a kondionéty, které se smývají (nesmývatelné nemají rády). Stačí, že jsme si tuhle nastříkala vlasy olejem na vši (byly ve školce) a dávám vlasy dohromady už tři týdny...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2017 10:33 pm    Předmět: Citovat

Taky se mi to třepí, a dost. Ale co bych dala za to, kdyby 15 čísel muselo zmizet od kolen Very Happy Při měření od čela mám teď 81 cm a řeším, zda jít ke kadeřnici (mám takovou, co chápe rozdíl mezi konečky a oškubáním, občas taky nůžkama z drogerie likviduju, co najdu)...
Problém je ten, že moc nevim, zda to má smysl - mám pocit, že se to šmikne, pár týdnů je to ok, ale pak se ty vidlice zas objeví - asi by se mi třepil i ježek. Navíc některé vlasy jsou zacelené na konci, ale vidlici nebo "díru" najdu výš.
Užívám oleje a beru to tak, že radši pár vidlic a délka, než vypadat jak blbec, mít to pod uši a třeba i zacelené Very Happy
Jo a když jsme u olejů, taky vám přímo při proceduře padá víc vlasů? Přes týden denně ztratím max 30 vlasů, ale když nanáším olej na skalp, tahám jich dost. Ale zas si říkám, že je to asi logické (a navíc stejně jako já můžu závidět člověku, co považuje tři vidlice za hrůzu, někdo by zas bral tu menší míru padání...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 206, 207, 208, 209, 210  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.