Vlasostrasti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 207, 208, 209, 210  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7ed6d3a31b53a82baed2e5134c270754Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 11:11 am    Předmět: Citovat

Já mám teď vlasy úplně v prdeli a mám z toho takový mindrák, že si připadám šeredná úplně celá Confused

V létě se mi stala nemilá věc a po jediné zesvětlovací kůře citronperoxidem v kombinaci s vysazením antikoncepce mi nejenže vypadala čtvrtina vlasů, ale jednoho dne při česání jsem si všimla, že veškeré vlasy v úrovni od uší nahoru se olámaly na délku asi šesti centimetrů... tudíž mi na hlavě vznikl opravdu nevzhledný řídký mulet a ty vlasy pořád ne a ne dorůst Crying or Very sad aby toho nebylo málo, tak se zdá, že tělo se z vysazení antikoncepce ani po půl roce úplně nevzpamatovalo, vlasy mi pořád šíleně padají, lámou se a mastí se jak ďas, už mi nezabírá ani osvědčená visaka a bohužel ani nedostižná metoda Water only. Bez suchého šamponu okamžitě po umytí už se neobejdu a zkrátit mycí interval jen zhoršilo padání.

Prostě, už skoro půl roku jsem neměla pořádně umyté vlasy, nemůžu už si učesat ani blbý culík, protože do něj nedám všechny vlasy, takže vypadám jak umaštěný rákosníček, rozpuštěné už vůůůbec nepřipadají v úvahu, takže jediný účes, který udělám, je takový zamotaný paskvil s tisícem pinetek, ale hlavně nevidím žádný posun k lepšímu Crying or Very sad Masíruju lopuchovým výluhem Naděje (ale teprve krátce), každé dva týdny hennuju odrosty a tento týden si jdu pro amlu, arithu, shikakai a ještě jeden prášek, tak doufám, že už to konečně zabere Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 2:38 pm    Předmět: Citovat

Tak to přeju, aby se to spravilo. Možná nějaké olejové zábaly by s tím nehnuly? Steph Arizona na YouTube taky dost vychvaluje rýžovou vodu, obecně má dost tipů na regeneraci, nejen na růst Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2017 2:58 pm    Předmět: Citovat

Já si na kůži dávám kokosovej olej a docela hodně masíruju, ale vlasů moc netahám. Semo tamo se něco uvolní, co se neuvolnilo při česání, ale žádná hrůza. Teď v zimě mám rozdvojky taky pořád, fakt děs. Ale chtěla bych nahennovat a pak začít s water only, to by snad mělo pomoct. Exclamation Jinak nevím, co s těma koncema, dávám na ně bambucké máslo a asi to bude chtít zjara zase střihnout. Nedávno jsem si zapletla mokré vlasy do copánků, ráno vlasy pěkný ale zdály se tak zničený, že jsem se málem zeblila. Laughing Teď s odstupem už to nevypadá tak hrozně, takže za mě je nejlepší kúra to moc neřešit. Od tý doby, co jsem přestala řešit moc ty vlasy a začala je mít ráda, jsou fakt v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2017 9:41 pm    Předmět: Citovat

Co myslíte? Když se nepovede mytí vlasů - tzn., když se příliš vymyje olej a zůstane ho tam kriticky nízké množství po uschnutí, takže jsou vlasy dost suché a s dny s rizikem přesušení (především v zimě kvůli topení), že jsou prostě hůře snesitelné a špatně upravitelné a co jen nejhorší - snadno zranitelné - je lepší počkat pár dní, a doufat, že se přirozeně ošetří vlastní výživou a třeba do čtyř dnů mohou být vážně vpořádku - NEBO - hned jít umýt je znovu a poskytnout jim novou olejovou péči a lépe umýt, aby tak nevysychaly...? Co je pro vlasy větší zátěž? Nové, další mytí i s olejovou kúrou velmi krátce po sobě nebo jim víc prospěje když se nechají pár dní dost suché či přesušené a čeká se, až se to přirozeně spraví?
Já vážně nevím...co je větší riziko pro všechny kvality vlasů?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2017 10:17 pm    Předmět: Citovat

Já bych teda rozhodně nemyla. Spíš namočila a trochu naolejovala a zbytek se udělá sám během dalších dní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2017 5:16 pm    Předmět: Citovat

Možná zkus jogurtovou masku a vymyj jí jen vodou - ono to trochu zamastí a zároveň i hydratuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: ne červenec 09, 2017 5:56 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, po dlouhé době jsem tu zas a bohužel i s panikou Sad

Bohužel musím nyní z lékařských důvodů brát hormony. Asi tři měsíce jsem prala HA, která tedy na můj problém nezabrala a nyní beru přípravek, který má v sobě především progestin. Jak HA, tak toto mají samozřejmě ve vedlejších účincích padání vlasů a já plašanda samozřejmě hnedka zkoumám zda to padá víc Embarassed a padá padá, bohužel nedokážu určit jak moc. Vlasy mi vždy padaly dost a jsou navíc řidké a jemné (nikdy nepochopím, proč ještě nejsem plešatá), navíc je teď léto, takže každý spadnutý vlas jde na těle cítit, když na toho na sobě člověk moc nemá. Co se objemu culíku týče apod. změny jsem zatím nějaké zvláštní nezaznamenala.

Je tady důvoc de bát nebo ne? Nebo spíše jak si všimnout toho jestli se ten problém zhorší? Bojím se, že až si všimnu, tak už bude pozdě Embarassed začala jsem aspoň zase brát Biosil, alespoň pro pocit...má někdo nějaké jiné rady? Případně někdo, kdo mě uklidní? Opravdu nechci skončit jako ještě větší Rákosníček než jsem teď Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne červenec 09, 2017 8:19 pm    Předmět: Citovat

Nečíst v příbalových letácích o nežádoucích účincích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: ne červenec 09, 2017 9:08 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Nečíst v příbalových letácích o nežádoucích účincích.


Bohužel musím kvůli srdci a sraženinám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 11:13 am    Předmět: Citovat

Pak si držet dostatečný odstup a nadhled. Vlasům nedělá dobře, když se do nich moc sahá.
Co se týče vitamínů a minerálů, zvolila bych něco vícesložkového. Třeba revalid, donna hair, ...

Jinak brala jsem proveru a z nežádoucích účinků se neobjevilo nic Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 207, 208, 209, 210  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.