Vlasostrasti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 208, 209, 210  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b7f3054a03cec88f92e19261dc93a9ebZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st červenec 19, 2017 6:24 am    Předmět: Citovat

Jak píše Wensdy - příbalový letáky brát s nadhledem, teda kromě vedlejších účinků, kdy může jít o život (a ani ty nehrotit, protože člověk se dokáže vypsychovat dost slušně). Většina těch vedlejších účinků se u většiny populace vůbec neprojeví.
Jako stejně ty léky brát musíš, a předpokládám, že kvůli něčemu vážnějšímu než jsou vlasy, ne? Takže bych se z toho hlavně tolik nestresovala, protože stres může každej vlasopád ještě zhoršit (nebo dokonce vyvolat). Nějakej z těch přípravků, co píše Wensdy, klidně používej, tím určitě ničemu neuškodíš, ale hlavně bych radila nosit vlasy nějak šetrně zamotaný a česat co nejmíň - a hlavně pak nepozorovat každej vlas v hřebeni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 11:52 am    Předmět: Citovat

Ahoj, mám takovej problémek Very Happy
Vlasy mám předělené pěšinkou uprostřed, ale vzadu na hlavě se ta pěšinka tak nějak zdvojuje až ztrojuje podle toho, jjak si zrovna přeležím vlasy. Když je mám všechny vzadu tak to není vidět, ale když si vlasy sčesám dopředu, tak to vidět je, je to prostě taková další krátká pěšinka, která se nedá nijak zničit ani začesat (někdy mám z druhé strany druhou), nejvíc je to patrné na mastných neumytých vlasech. A přitom rozhodně nemám pocit, že by mi tam nějak chyběly vlasy. Používám chininovou vodu od Milvy, ale stejně myslím, že to na ty pěšinky působit nebude. Máte někdo podobné zkušenosti? Možná by mi jen pomohlo vědět, že nejsem jedinej mimozemšťan na planetě Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 12:57 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, podle mě je to u tvého typu vlasů celkem normální - jak se sdružují do pramenů, tak mezi nimi vznikají minipěšinky. A je pravda, že přeležení (u mě spíš špatné učesání po umytí) na to má taky vliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2017 8:07 pm    Předmět: Citovat

Nejspíš je to tak. Učesání za mokra nepomohlo, přeležené už vlasy nemám, tak nevím Very Happy Pravda je, že ta normální střední pěšinka mi končí docela brzo, ale vedle ní je druhá, protože většina vlasů tam roste jedním směrem a další zase jiným, takže jediný řešení asi bude - neřešit to. Řekla bych, že to ani nezaroste, takže si toho prostě nesmím všímat :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SuuriTuuli
21-40
21-40


Založen: 6.1.2018
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2018 4:19 pm    Předmět: Citovat

Gwlanche napsal:
Nejspíš je to tak. Učesání za mokra nepomohlo, přeležené už vlasy nemám, tak nevím Very Happy Pravda je, že ta normální střední pěšinka mi končí docela brzo, ale vedle ní je druhá, protože většina vlasů tam roste jedním směrem a další zase jiným, takže jediný řešení asi bude - neřešit to. Řekla bych, že to ani nezaroste, takže si toho prostě nesmím všímat :/


Ano. Mám to taky. Je to strašné. Úplně mi to ničí náladu. To se takhle koukám do zrcadla a říkám si, jak mám pěkné vlasy, tralala, a že se mi to fakt líbí, tak si vezmu zrcátko a koukám, jak to vypadá zezadu/shora... a bác, och to neštěstí, ta katastrofa, co to tam jako mám? To je pleška nebo co to jako...??? Kristova noho, pěšinka zatracená, TAM přece nemá co dělat, a vlasy zrovna nemám nějak přeleželé, to nedává smysl... proč tam je, proč? A nejde začesat a furt tam je a vypadá to příšerně.... vidí to i jiní lidi? a přijde jim to nechutné a strašné a hrozné? Very Happy nebo to jen znamená, že se konkrétně já nesmím na sebe dívat zezadu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2018 7:59 pm    Předmět: Citovat

Ha! Je fajn vědět, že v tom nejsem sama Laughing Jako upřímně věřím, že to nikdo kromě mě nevidí, sedím ve škole v první lavici a kdyby "tu věc" viděli i ostatní, hádám, že by mi to dali celkem najevo. Taky mi to nejde začesat, tak se snažím si toho moc nevšímat. Chininová voda ani lopuchová voda na to neměly vliv, takže to vzdávám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SuuriTuuli
21-40
21-40


Založen: 6.1.2018
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2018 8:55 pm    Předmět: Citovat

Já ještě plánuju zkusit Bioaquanol Very Happy a pokud by nezabral, tak Biohar. Twisted Evil Pak teprve to asi vzdám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2018 10:22 pm    Předmět: Citovat

Bioaquanol taky plánuju, rozhodně s patláním vodiček na hlavu nekončím, ale na druhou stranu se s tím nejspíš budu muset naučit žít, neb mám pocit, že tohle prostě nezmizí. Ty vlasy si dělají co chtějí :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SuuriTuuli
21-40
21-40


Založen: 6.1.2018
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2018 11:32 am    Předmět: Citovat

Každopádně koukla jsem k tobě na fotky a máš moc pěkné vlasy, a husté, a moc se mi líbí, jak ti vlnkují, to chci taky. Takže... no, myslím si, že se kvůli vlasům fakt trápit nemusíš, ani kvůli té pěšince... v tak pěkných vlasech ta pěšinka prostě nemůže vypadat zle. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2018 9:39 pm    Předmět: Citovat

Jee, děkuju, to je moc milý Laughing Noo je to vidět hlavně na mastných vlasech. Sice jsem tvojí fotku neviděla, ale člověk se vždycky dost podceňuje i když to ostatní nevidí, takže to určitě nebude nijak zlý. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 208, 209, 210  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.