Alterna
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7e4c58204ba51db548300e254621a8f6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 8:20 am    Předmět: Alterna Citovat

Ahojjky, našla jsem tuto novinku. co vy na to? nějaké zkušenosti s touto značkou?http://www.pro-vlasy.cz/p/alterna-caviar-moisture-shampoo-mini-sampon-pro-revitalizaci-lamavych-vlasu-a-obnovu-hedvabneho-lesku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 10:42 am    Předmět: Re: alterna Citovat

kalakai napsal:
Ahojjky, našla jsem tuto novinku. co vy na to? nějaké zkušenosti s touto značkou?http://www.pro-vlasy.cz/p/alterna-caviar-moisture-shampoo-mini-sampon-pro-revitalizaci-lamavych-vlasu-a-obnovu-hedvabneho-lesku


Pokud by ses podívala na forum omlazeni tak tam píší že tato značka obsahuje v šamponu i 30 silikonů!!! Ty silikony jsou prý kvalitní-proto je to tak drahé...ale musí to vlasy děsně zatěžovat. Nevím do toho bych nešla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 9:54 pm    Předmět: Re: alterna Citovat

30 silikonů v jednom šamponu? ufff Shocked Co znamená kvalitní silikon? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 7:22 pm    Předmět: Re: alterna Citovat

No to sama nevím Very Happy Ono obecně se říká že nejlevnější a nejhorší silikony jsou v pantene a takových levných šamponech. No a Alterna prý vyrábí silikony které jsou dražší...z lepších látek...nevím nedokážu si to představit. Vím jen že ten počet silikonů je fakt děsný no Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 12:04 pm    Předmět: řada Life na objem a regenerační řada TEN Citovat

Vyzkoušela jsem zelenou řadu na objem LIFE a regenerační řadu TEN.

Vypotřebovala jsem celé velké balení LIFE, trvalo mi to 3 měsíce, ale je pravda, že jsem ho občas střídala s Kerastasi. Z počátku jsem byla celkem nadšena, vlasy byly pevné, objem také celkem, ale asi jsem ho čekala nerealisticky víc. Překvapilo mě, že delším používaní (asi po 2 měsících) se vlasy začaly mastit u kořínků, ne ňák výrazně, ale celkem mě to překvapilo, protože jsem měla pocit, že šampony na objem spíše vysušují. Ale v tomto bude i nějaká výživa. Pro mé vlasy je lepší než Redken body full na objem.

Regenerační řadu TEN jsem měla jen to malé balení, takže jsem si s tím vlasy umyla asi 2x nebo 3x. Bylo to v létě, kdy jsem vlasy máčela každý den do vody a TENkou jsem je občas regenerovala. S výsledkem jsem byla velmi spokojena, pořídím si teď velké balení, abych to více prozkoumala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 6:06 pm    Předmět: Re: řada Life na objem a regenerační řada TEN Citovat

Armelle napsal:
Vyzkoušela jsem zelenou řadu na objem LIFE a regenerační řadu TEN.

Regenerační řadu TEN jsem měla jen to malé balení, takže jsem si s tím vlasy umyla asi 2x nebo 3x. Bylo to v létě, kdy jsem vlasy máčela každý den do vody a TENkou jsem je občas regenerovala. S výsledkem jsem byla velmi spokojena, pořídím si teď velké balení, abych to více prozkoumala.


To dej určo vědět, s myšlenkou na TEN koketuju Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 6:55 pm    Předmět: Re: Alterna Citovat

kalakai napsal:
Ahojjky, našla jsem tuto novinku. co vy na to? nějaké zkušenosti s touto značkou?http://www.pro-vlasy.cz/p/alterna-caviar-moisture-shampoo-mini-sampon-pro-revitalizaci-lamavych-vlasu-a-obnovu-hedvabneho-lesku


Tak ten šampon musí být zazračný, ne? Vcelku palba skoro tři kilča za 50 ml. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JOhanka.1412
0-7
0-7


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 10:07 pm    Předmět: Alterna LIFE Citovat

Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s přípravky řady LIFE od Alterny?

Našla jsem na internetu jednu vlasovou poradnu, ve které jeden český kadeřník (Michal Zapoměl - bývá občas v TV Laughing) doporučuje právě tuto řadu pro rychlejší a lepší dorůstání vlasů. Ostříhala jsem totiž dlouhé poškozené vlasy a samozřejmě bych ráda, aby zas co nejrychleji narostly Very Happy

Tahle značka je dost drahá.... já ještě studuju, takže se nemůžu dovolit moc experimentovat.... budu ráda za každý postřeh Laughing Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 8:08 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky, tohle vlákno už je chvíli neaktivní, ale stejně se chci podělit o zkušenosti s touhle značkou. Dostal se mi do ruky vzoreček šamponu a kondicionéru Alterna Caviar Moisture. Po vyzkoušení mi vlasy připadaly jako "probuzené", nádherně lesklé a příjemné na dotek. Zmínila jsem se mamině a k narozkám jsem dostala šampon a kondiš Alterna Caviar Brunette. Co se lesku týče - super, opravdu odstraňuje "reznutí" hnědé barvy, ale je pravda, že silikony obsahuje.

Na jednu stranu jsem z téhle kosmetiky nadšená, ale na druhou se jí bojím používat (takže leží ve skříni) právě kvůli silikonům. Mám teď hodně suché a lámavé konce, tak bych to nerada ještě víc pohnojila. Ale mrzí mě to, protože ten šampon s kondišem stál maminu necelý 2000...

Co s tím? Poradíte? Víte o téhle značce někdo více informací? 30 silikonů jsem ve složení fakt nenašla, ale je fakt, že jich tam pár je...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 8:31 pm    Předmět: Citovat

Pokud ti vyhovuje, tak se vykašli na silikony...některým vlasům prostě sedí (mým občas taky), přinejhorším ho prostřídáš s jiným Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.