Alterna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ba8fe4cda92ca3092a60df7607f3d8a9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 8:39 pm    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
Pokud ti vyhovuje, tak se vykašli na silikony...některým vlasům prostě sedí (mým občas taky), přinejhorším ho prostřídáš s jiným Wink


Díky, taky si říkám Very Happy Šampon asi používat nebudu, ale kondiš jo, opravdu jsem po něm vlasy jako vyměněný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 1:44 pm    Předmět: Alterna Citovat

Máte někdo zkušenosti s kosmetikou Alterna? Konkrétně s řadou Alterna Bamboo (bambus & kendi olej)? Četla jsem hodně chváli na tuto značku, ale otázka je, jestli věřit tomu, co mají kadeřnictví na stránkách nebo je to jen reklama... preferuju kosmetiku bez silikonů a sulfátů (s přírodnějším složením), ale některou vyloženě bylinnou kosmetiku používat nemůžu, protože mi nesedí. Alterna se zdá být jako rozumný kompromis Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 4:53 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já mám od Bamboo Smooth ochranný gel/mléko před foukáním a žehlením proti lámání vlasů a celkem spokojenost. Trošičku zatěžuje, nesmí se to přehnat s dávkováním. Hodně mi připomíná Nutri-thermique od Kerastase. Doufala jsem, že parádně uhladí a připlácne ty ulámaný zkrepacený poletující vlásky, ale v tomto směru pomohl tak napůl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DonnaDarkness
81-160
81-160


Založen: 7.8.2012
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2013 2:24 pm    Předmět: Citovat

Ahojte máte niekto skúsenosti s týmto šampónom a kondicionérom?
Caviar Clinical Daily Detoxifying Shampoo -
http://www.ulta.com/ulta/browse/productDetail.jsp?skuId=2246096&productId=xlsImpprod4370823&navAction=push&navCount=1#details

http://www.ulta.com/ulta/browse/productDetail.jsp?productId=xlsImpprod3070023
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ema746
0-7
0-7


Založen: 4.5.2016
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2016 8:29 am    Předmět: Vlasová kosmetika Alterna Citovat

Ahoj, chci se zeptat, zda máte zkušenosti s touhle značkou, byla mi doporučena- mám problémy s řídnutím vlasů,a přes poradnu na e-shopu prozdravevlasy mi doporučila paní/slečna/poradkyně Alternu- CaviarRepair. Používáte? Zkušenosti? Jiné rady? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2016 8:57 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej na DV.

Ten šampon neznám, ale co tak koukám na skložení, tak jednou z hlavních složek (na třetím místě) je silikon. A není jediný. O zbytku složení se moc vyjádřit neumím.

Jinak obecně platí, že problémy s vlasy je zapotřebí v první řadě řešit zevnitř - zkus nějaké komplexnější doplňky (wensdy tu doporučuje hlavně revalid nebo donna hair) a hlavně co nejmíň stresu. Ty doplňky začínají viditelně pracovat až po několika měsících (klidně i půl roku nebo víc). A ze stresu mohou vlasy padat i se zpožděním, taky až několik měsíců.

Pokud chceš i nějakou péči zvenku, tak nejdoporučovanější jsou lopuchová voda a ricinový olej. Ale stejně je na jejich používání nejdůležitější ta masáž hlavy (protože pomáhá prokrvení).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LorenCurl
41-80
41-80


Založen: 22.8.2015
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2016 12:49 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s Portosem. Ten šampon je naládovaný silikony, což vlasům moc neprospěje (maximálně to poškození "zamaskuje" a zároveň zabrání tomu, aby se k vlasům dostaly jiné - potřebné - složky).

Na řídnutí vlasů jsou dobré i esenciální oleje (třeba levandulový nebo rozmarýnový). Zkus se zaměřit na to, jestli ti nechybí nějaký vitamín nebo jiná látka v těle (myslím, že to se projeví i na nehtech). Obecně bych doporučila jíst rozemletá lněná semínka, ořechy a ryby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míša Hrubá
0-7
0-7


Založen: 4.5.2016
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2016 9:19 am    Předmět: Vlasová kosmetika Alterna Citovat

Já mám sice jinej problém(jemné vlasy, lámání, bez objemu), a tak používám jinou řadu z Alterny, ale i tak můžu říct, že mi ta značka sedí... Změna je vidět při komlexním starání tak do měsíce, a taky stačí malý množství tady je moje Alterna Caviar ale Volume (http://www.prozdravevlasy.cz/prozdravevlasy/eshop/9-1-/312-2-CAVIAR-VOLUME/5/210-Alterna-Caviar-Volume-sampon-kondicioner-Tangle-Teezer-zdarma)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gerberka12
0-7
0-7


Založen: 18.5.2016
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2016 10:14 am    Předmět: Citovat

Ahoj zde na diskuzi,

koukám, že se tu bavíte o značce ALTERNA - je to prý "nejdražší vlasová kosmetika" na světě - no, tak to nevím, myslím, že jsou i dražší...je to americká značka....prolítla jsem diskuzi a jen přidám, že já mám celkem dobré zkušenosti s lakem na vlasy - Alterna CAVIAR Working Day Spray - ten světlefialový, je to teda hooooodně drahý a to kupuju to velké balení na Parfums.cz, zato dost dlouho vydrží (i půl roku - záleží, jak člověk lakuje). Je pravda, že absolutně nelepí, nenechává ty bílé skvrnky, je takový "suchý", je to znát, že je to kvalita. Šampony atd. od nich neznám, jen ten lak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polna_trava
21-40
21-40


Založen: 15.7.2015
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2017 12:48 am    Předmět: Citovat

od Alterny pouzivam Iron Guard, Bamboo olej a fantasticky Kendi Bamboo Smooth dry oil mlhu ktoré odporúčam. Kúpila som si vzorky šamponóv od Alterny na pro-vlasy.cz a teda žiadna sláva. Buď sa mi z nich mastili vlasy pretože sú veľmi husté a tažké alebo sa mi z nich robili lupiny. Skúsila som ich asi 5 druhov a ani jeden mi nesadol. Som sklamaná Rolling Eyes Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.