Vonící vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=10e110de2b0bb6ed841b37e8816e99d0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 7:44 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Soniczka napsal:
Navíc mi docela vadí když někomu vlasy voní na dálku chemiíSad

Jéé, tak to já mám zase ráda Very Happy
Čerstvě umyté voňavé vlásky. Na komkoli. Úplně mám chuť je prohrábnout. A jak jsou takové objemné a prostě nyny...
Miluju právě umyté uschlé voňavé vlasy-klidně chemicky voňavé, třeba po Fructisu nebo Elsevu...mňam Very Happy


No vidíš to DésWink
Jako ne že by všechny šampony byly špatné, to vůbec, taky miluju čerstvě umytý vlasy, ale fakt to nemusí být "kydla-jsem-to-tam-vše-zaduste-se" Very Happy stačí když to voní když přivoním, ke komu já zrovna chci;-)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sixteen
321-600
321-600


Založen: 14.10.2008
Příspěvky: 379

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 9:35 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
Mně na vlasech docela dlouho vydrží vonět pivní šampon od Manufaktury... ale zas až tak moc mi to nevoní... je to taková zvláštní vůně, ale z vlasů to cítím dva až tři dny po umytí...


Egl: přesně. Mám ho taky na střídačku a co se týče vůně, tak držák největší. I když at vůně je fakt zvláštní..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eeyore
41-80
41-80


Založen: 5.1.2011
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 5:57 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, nemate niekto typ na nieco po com mi budu vlasky aj na druhy den po umyti vonat? Pouzivam sampon Sanotint aj masku Sanotint ( po umyti su vlasy po par hodnach uplne bez vone) Sampon mi momentalne velmi vyhovuje na kvalitu vlasov, takze ten len kvoli tomu, ze mi vlasy nevydrzia vonat, menit nechcem. Ale nejaka pekna vona mi na vlasoch chyba... Chcela by som skor nieco napriklad v spreji po umyti vlasov- len nie Gliss Kur ani Elseve, tie mi nevyhovuju :-/ Rozmyslam nad niektorou kvetinovou vodou od saloosu ( pouzivam aj na plet a su super) alebo nejaky taky ten detsky sprej na rozcesavanie vlasov. Alebo poznate niekto neco ine, co funguje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 6:17 pm    Předmět: Citovat

Eeyore napsal:
Ahojte, nemate niekto typ na nieco po com mi budu vlasky aj na druhy den po umyti vonat? Pouzivam sampon Sanotint aj masku Sanotint ( po umyti su vlasy po par hodnach uplne bez vone) Sampon mi momentalne velmi vyhovuje na kvalitu vlasov, takze ten len kvoli tomu, ze mi vlasy nevydrzia vonat, menit nechcem. Ale nejaka pekna vona mi na vlasoch chyba... Chcela by som skor nieco napriklad v spreji po umyti vlasov- len nie Gliss Kur ani Elseve, tie mi nevyhovuju :-/ Rozmyslam nad niektorou kvetinovou vodou od saloosu ( pouzivam aj na plet a su super) alebo nejaky taky ten detsky sprej na rozcesavanie vlasov. Alebo poznate niekto neco ine, co funguje?


Kondiš American Cream od Lush Smile Ten vydrží nejenom celou dobu od jednoho mytí k druhému, ale pokud používáš nějaký jemně vonící šampón který tu vůni nepřebije, tak i po druhém umytí Smile Nevím nevím co bych dělala, kdyby se mi ta vůně nelíbila Laughing
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kowka
321-600
321-600


Založen: 16.8.2010
Příspěvky: 351

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 6:32 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Eeyore napsal:
Ahojte, nemate niekto typ na nieco po com mi budu vlasky aj na druhy den po umyti vonat? Pouzivam sampon Sanotint aj masku Sanotint ( po umyti su vlasy po par hodnach uplne bez vone) Sampon mi momentalne velmi vyhovuje na kvalitu vlasov, takze ten len kvoli tomu, ze mi vlasy nevydrzia vonat, menit nechcem. Ale nejaka pekna vona mi na vlasoch chyba... Chcela by som skor nieco napriklad v spreji po umyti vlasov- len nie Gliss Kur ani Elseve, tie mi nevyhovuju :-/ Rozmyslam nad niektorou kvetinovou vodou od saloosu ( pouzivam aj na plet a su super) alebo nejaky taky ten detsky sprej na rozcesavanie vlasov. Alebo poznate niekto neco ine, co funguje?


Kondiš American Cream od Lush Smile Ten vydrží nejenom celou dobu od jednoho mytí k druhému, ale pokud používáš nějaký jemně vonící šampón který tu vůni nepřebije, tak i po druhém umytí Smile Nevím nevím co bych dělala, kdyby se mi ta vůně nelíbila Laughing


Úplne súhlasím Very Happy tá vôňa prebije všetko a je úplne úžasná Razz ... a šampón mi vlasy vyvonia Herbal Essences. Mám oranžový... kamarát má zelený a ten vonia úplne sviežo jablkovo Smile mňam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 1:16 pm    Předmět: Citovat

do ešte vlhkých vlasov nastriekať obľúbenú voňavku alebo pár kvapiek éteráku - najintenzívnejší mi príde ylang-ylang - pamätám si jeden šialený víkend, kedy som stihla koncert, opekačku a stanovačku a namiesto očakávaného vyúdeného smradu som voňala tým ylangom..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 3:56 pm    Předmět: Citovat

nebo třeba vlasová voda od Dixi voní úžasně Razz její vůně je vychvalovaná i ve vláknu, které se jí týka! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackPearl
41-80
41-80


Založen: 9.8.2011
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2011 10:49 am    Předmět: Citovat

No, tak jsem si to všechno přečetla. Nevím proč, ale před 20 minutami mě posedla myšlenka, že potřebuju šampon, po kterém mi vůně na vlasech vydrží hooodně dlouho.
Za sebe tady napíšu pár šamponů, které jsem cítila i já.
Gliss Kur (ten nový černozlatý) - jo, koupila jsem si ho, řekla jsem si, že když teď mám takovou silikonovou bombu, tak můj další šampon bude bez silikonů. No, to je ale OT. Voní. Jako každý Gliss Kur fakt voní. Včera večer jsem si je myla, ještě přestříkala balzámem proti lámavosti a šla do obýváku. Mamka se mě za chvíli ptá: "To máš ten Gliss Kur?" Tak jsem přikývla a ona říká: "Jde to cítit až sem." - byla ode mě cca 2,5 metru. Já sama jsem tu vůni necítila. A teď tu pololežím v posteli a když si vezmu pramen vlasů a přičichnu, voní. Uvidíme zítra. Mínus je, že ty vlasy jsou po něm fakt hrozné. Mastí se rychle a i když je jemně rozčešu, jsou jakoby takové "tvrdé" a ne jemné, jak vždycky.
Head&Shoulders - ať je to jakýkoliv, tak tu vůni cítím. Vlasy si myju vždy večer a když jdu do postele a ležím na nich, cítím to. Většinou mi vydrží i do druhého dne, ale ne v takové intenzitě.
Nivea Straight - ta vůně mi přijde skvělá. Taky mi vydržela do druhého dne. Když nad tím tak uvažuju, už dlouho jsem Niveu neměla.
Avon, Planet Spa: řada Mrtvé moře - z této řady jsem neměla šampon na vlasy, ale masku. A za sebe můžu říct, že to byla ta nejlepší maska, jakou jsem kdy měla. Ne každému ta řada může vonět, ale já byla jako pološílená. Vonělo to dlouho a nádherně, vůni šamponu to úplně přebilo. Z té řady máme i krém na nohy a já jsem tou vůni fakt unešená. Asi se mrknu do katalogu, jestli tam maska pořád je.
A nakonec bych zmínila Garnier Fructis, ten voní hodně, ale ne že by mi nějak dlouho vydržel.

Byla bych ráda, kdybyste mi někdo doporučil dlouho-vonící šampon na vlasy, mám totiž pocit, že ani jeden z těch, které jsem vypsala, nevoní DOST dlouho Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2011 11:11 am    Předmět: Citovat

Mně se osvědčil šampon Body Basics Fig&Pecan, voněl vždycky ještě druhý den silně, později už jen trochu, ale v zásadě ta vůně vydržela do dalšího mytí. Ta vůně je taková dost omamná, takže třeba v létě mi to přišlo až moc silné, ale myslím, že takhle na zimu ideální Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2011 12:55 pm    Předmět: Citovat

mne vlasy najviac voňajú po "princeznovskom" rozčesávacom spreji, niekedy mi to aj trochu vadí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.