Ani rovné, ani vlnité
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6f30b851ffad86ede04636c6cc28b604Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 9:01 pm    Předmět: Ani rovné, ani vlnité Citovat

mam presne takyto typ vlasov. po umyti este ked nie su uplne suche sa vlnia a ked uschnu tak ich mam mierne vlnite. no len co ich rozcesem tak sa vyrovnaju a nemaju ziaden tvar, pretoze mi pripadaju tak nepoddajne. nie su proste ani uplne rovne. najhorsie je to prvy den po umyti, a rozpustene si ich nechavam az na druhy a treti den, ked trochu zlahnu, vyrovnaju sa - vtedy mi pripadaju ovela lepsie.

ake mate skusenosti s takymto typom vlasov ? ako si ich upravujete ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 10:39 pm    Předmět: Re: ani rovne ani vlnite...zmiesany typ vlasov. Citovat

janullla napsal:
mam presne takyto typ vlasov. po umyti este ked nie su uplne suche sa vlnia a ked uschnu tak ich mam mierne vlnite. no len co ich rozcesem tak sa vyrovnaju a nemaju ziaden tvar, pretoze mi pripadaju tak nepoddajne. nie su proste ani uplne rovne. najhorsie je to prvy den po umyti, a rozpustene si ich nechavam az na druhy a treti den, ked trochu zlahnu, vyrovnaju sa - vtedy mi pripadaju ovela lepsie.

ake mate skusenosti s takymto typom vlasov ? ako si ich upravujete ?


Very Happy Very Happy jaké máme zkušenosti? Dočista stejné jako ty, taky jsem majitelka tohoto typu. Mě se docela osvědčilo chodit spát s mírně vlhkými vlasy ( myslím po umytí, nechat to proschnout a zalehnout s ještě trochu vlhkými - rozpuštěnými vlasy). A ráno, než vlezu do sprchy tak je zamotat do uzlu a rozčesat až když skoro odcházím, po pramenech hřebenem se širokými zuby. Pak si drží jakžtakž vlnitou fazónku, tak jak má být. Jinak platí to samé co píšeš ty, nejsou pak ani rovné ani nemají žádný kloudný tvar - některé se trochu vlní jiné jsou rovné a celkově nic moc. Confused
Anebo zamotat do šnečků, to je spolehlivá metoda - pokud teda stojíš o vlnité. Jestli bys radši aby byly rovné tak to nepomůžu, já se je snažím podporovat ve vlnění Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 9:00 am    Předmět: Citovat

Hm, tak já se přidávám Sad Když jsem si vlasy sestříhávala břitvou, mívala jsem krásné vlnky, byly to takové ruličky, úplně úžasné. Teď už břitvu nepoužívám, jen nůžky a čím jsou vlasy delší, tím víc se rovnají. Nejsou ani vlnité, ani rovné a vše záleží na tom, co s nimi udělám po umytí, jaké je počasí a jak se vyspím. Když je po umytí několikrát rozčešu (polosuché) hřebenem, pak jsou rovné. Když je rozčešu a do něčeho zamotám, pak jsou vlnité. Vlastně trvale, do dalšího mytí. Na jednu stranu je fajn, že si můžu volně rozhodovat, jestli budu chtít mít rovné nebo vlnité, na druhou stranu je to takové neupravitelné. Rovné jsou super, protože vypadají delší a upravenější, ale také splihlejší. Vlnité zase dávají objem, ale když se kroutí úplně strašně, tak je to na zabití.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 9:28 am    Předmět: Citovat

ja ich mam viac rovne ako vlnite, ale ku koncu tam uz nejake tie skrucaniny su Very Happy ale mne to nevadi, nech si robia, co sa im chce:) no ale budis, k veci, ked som skusala gel z lanovych semiacok, tak sa mi uplne vystreli. dala som to na vlhke vlasy a ked uschli, boli uplne rovne.
ako dosiahnut vlnite.. v tom som antitalent Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 1:13 pm    Předmět: Citovat

no ja sa pridávam do klubu... ja ich mám síce na ikonke také kučeravé, ale nedajte sa oklamať... po umytí sú také, potom sa kučery degradujú na vlnky... to mi síce až tak nevadí, no čo mi vadí je ako vlasy vyzerajú keď sa rozčešú Sad viac menej sa zrovnajú a všade lietajú, nedržia absolútne žiaden tvar, vyzerám ako keby ma pustili z ústavu pre choromyselných. preto sa snažím ich nečesať... lenže.... potom sa strašne motajú a vyzrajú dosť neupravene... takže absolútne som za 20 rokov môjho života neprišla na to, ako mať na hlave aspoň ladné vlnky bez toho aby som bola nútená používať 10 ton tužidla, gélu a vecí podobných... teraz keď som začala používať olejčeky, tak sa to máličko zlepšilo, ale aj tak... dakedy si už fakt pripadám ako strašiak do maku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 2:05 pm    Předmět: Citovat

morana napsal:
dakedy si už fakt pripadám ako strašiak do maku


Laughing Laughing Laughing Takto nádherně by se mi to češtině v životě nepodařilo vyjádřit! Aj ja som take strasidlo do maku! Laughing

(P.S.:Nejsi z Martina nebo okolí?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 3:53 pm    Předmět: Citovat

Jéééé konečně téma do kterého se hodim taky Laughing Laughing

Mně to,ale ani tak nevadí,vlasy se mi spíše kroutí,ale kudrny to nejsou Crying or Very sad Párkrát jsem si je zksila vyžehlid,sice vypadaly upraveně a delší,ale byla to nuda Wink Smile Navíc jsem je měla takové "ulízlé"
Jedinou věc,kterou fakt nemůžu udělat,je jít spát s mokrýma nebo jen vlhkýma vlasama.To je pak fakt katastrofa,rozčesat to nejde a když už se mi to povede,tak vypadám jak strašák do zelí Laughing Laughing Laughing
Takové menší afro Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: so říjen 18, 2008 11:34 am    Předmět: Citovat

Tereza napsal:
(P.S.:Nejsi z Martina nebo okolí?)


pochádzam zo Žiliny, ale teraz straším svojím zjavom ľudí v Bratislave Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: so říjen 18, 2008 8:15 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Hm, tak já se přidávám Sad Když jsem si vlasy sestříhávala břitvou, mívala jsem krásné vlnky, byly to takové ruličky, úplně úžasné. Teď už břitvu nepoužívám, jen nůžky a čím jsou vlasy delší, tím víc se rovnají. Nejsou ani vlnité, ani rovné a vše záleží na tom, co s nimi udělám po umytí, jaké je počasí a jak se vyspím. Když je po umytí několikrát rozčešu (polosuché) hřebenem, pak jsou rovné. Když je rozčešu a do něčeho zamotám, pak jsou vlnité. Vlastně trvale, do dalšího mytí. Na jednu stranu je fajn, že si můžu volně rozhodovat, jestli budu chtít mít rovné nebo vlnité, na druhou stranu je to takové neupravitelné. Rovné jsou super, protože vypadají delší a upravenější, ale také splihlejší. Vlnité zase dávají objem, ale když se kroutí úplně strašně, tak je to na zabití.



tiez som dost dlhu dobu nosila zostrihane vlasy a cim boli kratsie tak tym sa viac vlnili. teraz ked ich mam dlhsie presne ako ty tak pozorujem, ze su stale rovnejsie, ale nie az uplne a to mi vadi. ked vonku prsi alebo je hmla tak sa mi na hlave vytvori neurcity tvar, vlasy sa krutia do vsetkych stran , nevyzera to dobre. zehlit si ich nechcem, ale dost casto pouzivam na uhladenie regenarcny fluid od glisskuru, cim sa mi vlasy vyrovnaju, su hladsie a rovnejsie, tak aspon tak sa mi zda. niekedy skusim hodit moje foto po umyti, ked vlasy nebudu rozcesane.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: so říjen 18, 2008 8:25 pm    Předmět: Citovat

morana napsal:
no ja sa pridávam do klubu... ja ich mám síce na ikonke také kučeravé, ale nedajte sa oklamať... po umytí sú také, potom sa kučery degradujú na vlnky... to mi síce až tak nevadí, no čo mi vadí je ako vlasy vyzerajú keď sa rozčešú Sad viac menej sa zrovnajú a všade lietajú, nedržia absolútne žiaden tvar, vyzerám ako keby ma pustili z ústavu pre choromyselných. preto sa snažím ich nečesať... lenže.... potom sa strašne motajú a vyzrajú dosť neupravene... takže absolútne som za 20 rokov môjho života neprišla na to, ako mať na hlave aspoň ladné vlnky bez toho aby som bola nútená používať 10 ton tužidla, gélu a vecí podobných... teraz keď som začala používať olejčeky, tak sa to máličko zlepšilo, ale aj tak... dakedy si už fakt pripadám ako strašiak do maku


mne sa tvoje vlasky moc moc pacia, aj ja si myslim, ze ist von s neupravenymi rozlietanymi vlasmi je to najhorsie a tak radsej na ukor hustoty pouzijem nejaky uhladzajuci pripravok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.