Ani rovné, ani vlnité
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7ae2b3b042d549fb5a8bc7f4316605b2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Demonia
41-80
41-80


Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2009 2:40 pm    Předmět: Citovat

Ja som sa dlho nemohla s takýmito vlasmi vyrovnať, tak som žehlila a žehlila. Síce mi ich to nejako moc nezničilo, vlasy však nerástli a nerástli.
Potom sa mi stala taká vec, že sa mi vlasy strašne kruto zachlpili, mala som asi 3 dredy na hlave, segra mi ich síce rozčesala, no v rukách jej zostali 3 hrste mojich vlasov. a tie potom vyzerali ukrutne riedučko. fakt humus, také splasknuté. vtedy som žehličku znenávidela a do svojich miernych vlniek sa zaľúbila, dodávajú mi krásny objem (foto v galérií). navyše keď nahením a používam čistú prírodu. vytrhance nechávam dorásť, to bude potom objem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2009 6:42 pm    Předmět: Dlouhé a vlnité? Citovat

Teda nevím jestli se sem moje otázka hodí, ale čím to je, že někomu zůstanou i dlouhé vlasy vlnité a někomu se tou délkou(tíhou) narovnají?

Já bych chtěla mít dlouhé vlasy jemně vlnité - teď mám vlasy skoro po lopatky a jsou to asi ty vlasy v kategorii ani rovné ani vlnitéVery Happy někdy jsou skoro rovné, někdy se kroutí jak blázen, někdy mám na ejdné straně vlnku a na druhé ne.. tak co myslíte jak dopadnu?Smile a typ mých vlasů je silnější, husté a nepoddajné(=dělají si co chtějí a na jejich tvar nemá moje snaha skoro žádný vliv)
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 7:10 am    Předmět: Re: Dlouhé a vlnité? Citovat

Zénais napsal:
Teda nevím jestli se sem moje otázka hodí, ale čím to je, že někomu zůstanou i dlouhé vlasy vlnité a někomu se tou délkou(tíhou) narovnají?

Četla jsem, že na ne/vlnění má vliv průřez vlasu - pokud je kulatý, je vlas rovný, pokud je oválný, vlas se kroutí. Takže bych selsky soudila, že když má vlas průřez hodně oválný, bude se kroutit pořád, pokud je "něco mezi", tíhou se narovná.

A ještě OTÁZKA: máte někdo zkušenost s pěnovým tužidlem Balea pro vlnité vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 6:20 pm    Předmět: Re: Dlouhé a vlnité? Citovat

Herminka napsal:
Četla jsem, že na ne/vlnění má vliv průřez vlasu - pokud je kulatý, je vlas rovný, pokud je oválný, vlas se kroutí. Takže bych selsky soudila, že když má vlas průřez hodně oválný, bude se kroutit pořád, pokud je "něco mezi", tíhou se narovná.


no a ja kam patrím? do ktorej skupiny? horné vlasy mám rovné a hladké (asi 20-30cm od korienkov) a zvyčných 40 cm sa mi krúti, točí, vlní. nemalo by to byť naopak?? Laughing Rolling Eyes Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 11:56 am    Předmět: Re: Dlouhé a vlnité? Citovat

Herminka napsal:
A ještě OTÁZKA: máte někdo zkušenost s pěnovým tužidlem Balea pro vlnité vlasy?


Myslíš to žlutý? To mám a přijde mně jako normální tužidlo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 12:23 pm    Předmět: Re: Dlouhé a vlnité? Citovat

MIMISEK napsal:
Myslíš to žlutý? To mám a přijde mně jako normální tužidlo...

Jojo, přesně to myslím. Jde mi totiž o to, jestli opravdu na něco je. Měla jsem třeba Lybar na vlnité (v růžové lahvičce) a netužilo skoro vůbec, vypadala jsem po něm jako čarodějka Confused
To tužidlo vypadá takto:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barmartina
8-20
8-20


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2010 9:28 pm    Předmět: KudrnatéXrovné ??? Citovat

ahoj. Taky mám podobný problém :Jak známo- kdo má rovné vlasy, chce kudrnaté a naopak. Mě by to ovšem bylo jedno- moji rodiče se asi ,,nemohly domluvit´´ po kom budu vlasy mít a tak je mám půl na půl. Horní polovinu vlasů mám rovnou, zdravou, celkem rychle rostoucí. Kdežto od uší dolů mám vlasy kudrnaté- po umytí téměř prstýnky, mají roztřepené konečky a rostou pomalu. Délku vlasů mám asi pod lopatky. Nerada vlasy často žehlím nebo naopak vlním. Chtěla bych vědět jestli má někdo podobný problém a jak ho řeší. Nebo nějaké nápady co s tím abych nevypadala, že sem si půlku vlasů zapoměla vyžehlit.....Děkuju moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2010 9:43 pm    Předmět: Citovat

ahoj tiez mam ten typ. mne pomaha, ked nespim s mokrymi, ale ich necham uschut volne cez den, tj nicoho sa nedotykaju, len ramien. tiez mi dost pomaha gel z lanovych semienok, vtedy su rovne
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: so červenec 10, 2010 9:30 am    Předmět: Citovat

Taky se přidávám... horní polovina vlasů je rovná, ale pak se trošku vlní, ale o nějakych loknách nebo prstýncích si můžu nechat jenom zdát... ale mam zkušenost, že čím mam zdravější vlasy, tím je mam krásnějš zvlněný... buď je nechávám takový jaký jsou, nebo se je občas snažím zvlnit, ale ne kulmou... myslim že to je mnohem zdravější, než kdybych žehlila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barmartina
8-20
8-20


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so červenec 10, 2010 10:13 am    Předmět: KudrnatéXrovné ??? Citovat

jé aspoň vím že v tom nejsem sama. Jenomže o vaší délce vlasů si můžu nechat jenom zdát, ty moje když dorostou pod lopatky, tak právě ta spodní kudrnatá polovina přestane růst a zato se začne třepit, takže to musím ostřihat- a tak furt do kola.
Ale je fakt, že sem přišlai na výhodu těchto vlasů- když je nechám volně schnout a ty spodní mi udělají prstýnky, pak stačí ty horní sepnout a vypadám jakkdybych trávila ráno s kulmou Smile nebo se mi osvědčilo je dávat do culíku nahoru na ty rovné- vypadá to zajímavě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.