Ani rovné, ani vlnité
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=22796f1487a55d30431a1574aa520d63Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Melanthe
8-20
8-20


Založen: 24.11.2009
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so červenec 10, 2010 10:55 am    Předmět: Citovat

No já nevím, ale když si představím vrchní polovinu vlasů rovnou a spodní zvlněnou, tak to podle mě musí vypadat vcelku pěkně a přirozeně, ne? Smile To já mám zvlněný prameny kolem obličeje a zbytek rovnej, to vypadá teprve blbě Very Happy Dřív jsem vlasy já blbec každodenně žehlila, ale nakonec jsem si řekla, že za ty ničený vlasy to nestojí. Teď je na noc zapletu do dvou copů a přes den se vlní všechny stejně. A navíc to vypadá, že jich mám víc Smile Žehličku už nikdy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: so červenec 10, 2010 12:14 pm    Předmět: Citovat

Když jsem měla délku delší mikádo, moc hezky se mi vlasy vlnily, dělaly se ruličky a tak to nějak vypadalo hezky, čím jsou delší, tím jsou rovnější, vrchní polovina vlasů skoro úplně a ruličky se mi už nedělají vůbec, což mi nevadí.
Mě se ta vlnito-kudrnatá spodní polovina vlasů vůbec nelíbí - vršek mám rovný a spláclý u hlavy a dole koudel. Čím jsou delší, tím je to ošklivější, naštěstí se už trochu víc narovnávají i ty konce.
Takže buď rovnám spodek nebo vlním vršek.
Na rovnání, což mám nejradši (protože to není pracné), se mi osvědčilo umýt víc vysušujícím šapónem - nahoře to udělá větší objem a spodní vlasy trochu vyrovná, po umytí mokré a vlhké vlasy pravidelně pročesávat a natahovat.
Na zvlnění vršku myju víc hydratujícícm šampónem, zaplétám dva francouzské copy, co nejvýš u pěšinky a navolno, negumičkuju, nechám na konci přechod z "umělého" vlnění do přirozeného vlnění konců.
Na dobu mezi mytím zase občas kroutím vysoký drdol, z toho vlasy získají hezký tvar a objem.
Není to nic náročného a výsledek není sice dokonalý, ale je aspoň uspokojující.
Nejhorší dílo mám na hlavě, když zmoknu nebo vylezu z vody, s vlasy nic nedělám a takhle uschnou, to je pak opravdu děs.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so červenec 10, 2010 6:25 pm    Předmět: Citovat

no tak ja mam vrchne vlasy rovne, ku koncom su zvlnene, samozrejme kazdy pramen iny typ vlny Rolling Eyes a poslednych desat cm mam uplne rovne, takze to uzasne trci....a ked vlnim, tak je to na prd, kedze tie rovne konce trcia furt. ked vysusim fenom, su rovne a vlnia sa len tak jemne a da sa povedat normalne
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kimberley
41-80
41-80


Založen: 11.12.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: st leden 26, 2011 7:46 pm    Předmět: Citovat

Ani rovné ani vlnité - to jsem měla já, když jsem měla středně dlouhé vlasy. Teď, co je mám do pasu, jsou tak těžké, že jsou tak ukázkově rovné, jako kdyby byly vyžehlené Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 2:37 pm    Předmět: Citovat

Mám přesně takový typ vlasů. Vrchní se mi kroutí víc, ty spodní jsou někdy téměř rovné. Dřív to bylo samé "To nemá žádný tvar a když se učešu, vypadám ještě hůř", ale teď jsem s nimi spokojená. Můžou být rovné, vlnité, nebo kudrnaté podle toho, jak si je na noc upravím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zyrriel
161-320
161-320


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 7:49 pm    Předmět: Citovat

Tema uplne ako na mna. Okrem toho ich mam tak pomenej a dlzky dost suche, takze o to "lepsie". Neexistuje u mna nejaka v ramci moznosti zarucena metoda, ktora mi zabezpeci prirodzenu vlnitost, tak to vacsinou nakoniec vzdam, nastriekam do vlasov cosi hydratacne alebo tak a uhladzujem. Lenze to zas staci ist von a behom par desiatok minut sa mi cuchaju a vyzera to desne. Ked sa mi zacuchaju vlnite, tak to vyzera relativne v poriadku a roztomilo neupravene.
Ale vsimla som si, ze ked zmoknem, tak po uschnuti mam take peknunke vlnky na koncoch, tak som to skusala "simulovat", ale vysledok bol uspokojivy len raz, ostatne pokusy nestali za nic. Skusala som snad vsetko mozne cez mierne navlhcenie vlasov, po riadne namokrenie pod sprchou, papiloty (vysledok bol fajn iba ked som si ich dala na cerstvo umyte, polovlhke polosuche a iba na par minut - do tych 45, inak som mala tie vlny pudlikovite - co sa mi teda aj paci, ale na mojich riekdych vlasoch to vyzera hrozivo, riedkost sa mi este zvyraznuje tym, ako su v tych rulickach)
Ach, ja neviem. Nejakym sposobom si zaobstaram difuzer a ked to nepojde ani s nim, tak asi stratim trpezlivost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 8:14 am    Předmět: Citovat

zyrriel napsal:
Tema uplne ako na mna. Okrem toho ich mam tak pomenej a dlzky dost suche, takze o to "lepsie". Neexistuje u mna nejaka v ramci moznosti zarucena metoda, ktora mi zabezpeci prirodzenu vlnitost, tak to vacsinou nakoniec vzdam, nastriekam do vlasov cosi hydratacne alebo tak a uhladzujem. Lenze to zas staci ist von a behom par desiatok minut sa mi cuchaju a vyzera to desne. Ked sa mi zacuchaju vlnite, tak to vyzera relativne v poriadku a roztomilo neupravene.
Ale vsimla som si, ze ked zmoknem, tak po uschnuti mam take peknunke vlnky na koncoch, tak som to skusala "simulovat", ale vysledok bol uspokojivy len raz, ostatne pokusy nestali za nic. Skusala som snad vsetko mozne cez mierne navlhcenie vlasov, po riadne namokrenie pod sprchou, papiloty (vysledok bol fajn iba ked som si ich dala na cerstvo umyte, polovlhke polosuche a iba na par minut - do tych 45, inak som mala tie vlny pudlikovite - co sa mi teda aj paci, ale na mojich riekdych vlasoch to vyzera hrozivo, riedkost sa mi este zvyraznuje tym, ako su v tych rulickach)
Ach, ja neviem. Nejakym sposobom si zaobstaram difuzer a ked to nepojde ani s nim, tak asi stratim trpezlivost.


takové vlasy jsem přesně mívala, po umytí jsem si ddělala různé drdůlky,aby nebyly takové rozlétané.
a pomohlo mi na to dávat vosk po umytí na vlkhé vlasy.ale musí to být dobrý vosk,průhledný a ne takový ten tvrdý.vlasy to uhladí a zvýrazní vlny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hayley
8-20
8-20


Založen: 2.6.2011
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 3:50 pm    Předmět: Citovat

Som otrihana na postupku a prekvapivo sa mi vlnia len konceky najdlhsich vlasov. Kiez by boli cele rovne . Skusala som vela veci co slubuju vyrovnanie vlasov no ziadna velka zmena . Zehlicka je az posledna moznost vzhladom na moju kvalitu vlasov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 8:42 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dneska vyfotila vlasy ( = přítel vyfotil vlasy) a zjistila jsem, že se mi nějak narovnaly. Dokud byly kratší, tak se strašně vlnily - zvlášť pěkně jsem to viděla při porovnání se starýma fotkama. Ale někdy je mám zase tak divně zvlněné do všech možných tvarů... Ještě že axistuje cop a drdol Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saidhi
0-7
0-7


Založen: 31.3.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2011 1:05 pm    Předmět: Citovat

Konečně jsem tuhle diskuzi našla Very Happy
Nahoře k vršku uší rovné, dál pak jak tu bylo psáno - donedávna spíš ta chemlonovitá koudel, ale co se u vlasy starám, tak to není už takový kontrast, jsou lesklé a uhlazenější i u konců.
Dřív jsem chtěla rovné, ale teď bych moc ráda CELÉ zvlněné = takže pletu cůpky a aby to bylo pak i od hlavy sem tam i jednorožčí cop, který opravdu funguje a díky za něj Smile
Další variantou je namačkání vlasů za mokra jemně v dlaních a jsou z toho už kudrny - tak uvidíme, jak to bude pokračovat, až zas poporostou na délce, ale doufám, že se moc rovnat nebudou Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.