Ani rovné, ani vlnité
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=106bdd6a4124a225840c5cad2d324955Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2011 1:25 pm    Předmět: Citovat

Saidhi napsal:
Konečně jsem tuhle diskuzi našla Very Happy
Nahoře k vršku uší rovné, dál pak jak tu bylo psáno - donedávna spíš ta chemlonovitá koudel, ale co se u vlasy starám, tak to není už takový kontrast, jsou lesklé a uhlazenější i u konců.
Dřív jsem chtěla rovné, ale teď bych moc ráda CELÉ zvlněné = takže pletu cůpky a aby to bylo pak i od hlavy sem tam i jednorožčí cop, který opravdu funguje a díky za něj Smile
Další variantou je namačkání vlasů za mokra jemně v dlaních a jsou z toho už kudrny - tak uvidíme, jak to bude pokračovat, až zas poporostou na délce, ale doufám, že se moc rovnat nebudou Confused


tak to je super Wink můžeš zkusit před namačkáním gel z lněných semínek nebo nějaký vosk (pastu).vlasy to ještě víc uhladí.
a je tu i přímo vlákno: vlny a kudrny, tam se taky třeba něco dozvíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 8:00 pm    Předmět: Kudrlinky Citovat

Ahoj,
mám takový problém, spousta lidí má krásné pravidelně kudrnaté vlasy.
Já ne, každá kudrlina je jiná a nevypadá to dobře. Co mám dělat?
Mám používat nějaké vlasové přípravky nebo tím naopak vlasy přetěžuju?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Saidhi
0-7
0-7


Založen: 31.3.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 8:24 am    Předmět: Citovat

jitty napsal:
Saidhi napsal:
Konečně jsem tuhle diskuzi našla Very Happy
Nahoře k vršku uší rovné, dál pak jak tu bylo psáno - donedávna spíš ta chemlonovitá koudel, ale co se u vlasy starám, tak to není už takový kontrast, jsou lesklé a uhlazenější i u konců.
Dřív jsem chtěla rovné, ale teď bych moc ráda CELÉ zvlněné = takže pletu cůpky a aby to bylo pak i od hlavy sem tam i jednorožčí cop, který opravdu funguje a díky za něj Smile
Další variantou je namačkání vlasů za mokra jemně v dlaních a jsou z toho už kudrny - tak uvidíme, jak to bude pokračovat, až zas poporostou na délce, ale doufám, že se moc rovnat nebudou Confused


tak to je super Wink můžeš zkusit před namačkáním gel z lněných semínek nebo nějaký vosk (pastu).vlasy to ještě víc uhladí.
a je tu i přímo vlákno: vlny a kudrny, tam se taky třeba něco dozvíš.


Děkuju moc, seženu a vyzkouším Smile Dnes jedu pro opěvovaný kartáč Tangle Teezer, tak jsem zvědavá, co mi s vlasy provede - údajně lepší jak probírání prsty - s kartáči a hřebeny mám bohužel tu zkušenost, že vršek je pak moc u hlavy, spodek pak naopak přechází do podivného koudelovitého afra = jednoduše mám na hlavě takovou stříšku, ale vůbec se mi to nelíbí Confused Laughing Aneb ono známé - kudrnaté/vlnité vlasy by se vpodstatě neměly česat skoro vůbec Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wentyl
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 95
Bydliště: T??bor

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 1:21 pm    Předmět: Re: Kudrlinky Citovat

Kikuška napsal:
Ahoj,
mám takový problém, spousta lidí má krásné pravidelně kudrnaté vlasy.
Já ne, každá kudrlina je jiná a nevypadá to dobře. Co mám dělat?
Mám používat nějaké vlasové přípravky nebo tím naopak vlasy přetěžuju?

Ahoj, spoustu lidí má kde co, myslím, že neni dobrý se takhle davově srovnávat, přecejen jsme každý originál Wink A ti, kteří maj každou kudrlinu stejnou, si je nejspíš kulmujou, jinak si totiž (ty kudrnarý snad úplně nejvíc) dělaj, co se jim zachce. Já mám dost úděsnej typ vlasů, jsou rovný, ale každičkej konec se kroutí. Problém je v tom, že každej uplně zběsile na jinou stranu Laughing ...a výsledkem je totální krepatost, kterou by uhladila snad jedině žehlička, ale copak nám to za to stojí? Mít potom z kulmy a žehličky vlasy, jak sušenky? Přípravky na vlasy ti kudrny nikaj nenasměrujou pravidelně, maximálně je můžeš něčim slepit silikonama, ale tim, jak říkáš, budeš vlasy dost přetěžovat a vysušovat. Nech si vlasy, jak ti od přírody narostly, vždyť i v tom je kus krásy Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/savings/wwL0bLv/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 7:24 am    Předmět: Re: Kudrlinky Citovat

Ahoj, spoustu lidí má kde co, myslím, že neni dobrý se takhle davově srovnávat, přecejen jsme každý originál Wink A ti, kteří maj každou kudrlinu stejnou, si je nejspíš kulmujou, jinak si totiž (ty kudrnarý snad úplně nejvíc) dělaj, co se jim zachce. Já mám dost úděsnej typ vlasů, jsou rovný, ale každičkej konec se kroutí. Problém je v tom, že každej uplně zběsile na jinou stranu Laughing ...a výsledkem je totální krepatost, kterou by uhladila snad jedině žehlička, ale copak nám to za to stojí? Mít potom z kulmy a žehličky vlasy, jak sušenky? Přípravky na vlasy ti kudrny nikaj nenasměrujou pravidelně, maximálně je můžeš něčim slepit silikonama, ale tim, jak říkáš, budeš vlasy dost přetěžovat a vysušovat. Nech si vlasy, jak ti od přírody narostly, vždyť i v tom je kus krásy Wink[/quote]


Já vím, jenomže mě ještě k tomu vůbec nerostou, nevím jestli je to fénováním, nebo tím že si je barvím (celou hlavu jednou ročně a ofinku teda jednou týdně Very Happy ale tak... je to jenom ofinka) ale ani předtím, než jsem si je barvila mě nerostly... A když jsem v takové té "přechodné dýlce" což je právě teď vypadají moje vlasy... no DĚSNĚ... takže to není nic moc hezké a originální Laughing [/quote]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Wentyl
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 95
Bydliště: T??bor

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 11:56 am    Předmět: Citovat

No možná se ti to jen zdá, že nerostou...kámoška, co má kudrnatý vlasy říkala, že ta dýlka skoro nepřibejvá, protože rostou prostě do zatáčky, takže to maj daleko, než dojedou dolůVery Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/savings/wwL0bLv/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 7:29 pm    Předmět: Citovat

Wentyl napsal:
No možná se ti to jen zdá, že nerostou...kámoška, co má kudrnatý vlasy říkala, že ta dýlka skoro nepřibejvá, protože rostou prostě do zatáčky, takže to maj daleko, než dojedou dolůVery Happy


!!! boží Laughing

U mě je to pokaždé jinak Rolling Eyes s bezpečnou platností můžu jen říct, že nejsou ani rovné, ale ani kudrnaté, je to stav někde mezi tím, spíš bych řekla se "sklonem k vlnění"- a dělá to asi fakt, že jsou šíleně jemné a lehké, tak je pro ně úplná pohoda udržet tvar, jaký si usmyslím. Jenomže čím jsou delší a bez pořádného střihu, tím je horší udržet nějakou pravidelnost vln nebo lokýnek, musím tomu pomáhat šátkem nebo copem, když chci uhlazené vlny a ne rozčesané afro do stříškovitého tvaru Very Happy protože jakmile je nechám volně, zlehka se navlní, ale další manipulací ( vyspáním se přes ně, celodenním pobíháním ) se namísto vln stanou cuchance a dredy Confused a neudělám s tím vůbec nic, je to zkrátka takový typ vlasů Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.