Je Pražák člověk ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b6652403b5cd9ce44e91b99675dc63e8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 7:21 am    Předmět: Citovat

Farhell napsal:

V tom bude asi ten problém. Nám "rádoby pražákům" to nepřijde, kdyžto lidé z jiných částí republiky nejsou zvyklí a zřejmě každého kdo je trochu jiný nebo v daném místě nový hned nemají rádi, protože znají někoho, kdo byl takový a makový a bral takový nebo jiný plat.

Tak to s dovolením není pravda, pracuju tady v Brně s nemálem cizinců a všichni si pochvalují, jak jsou tu lidi skvělí a otevření a neslyšela jsem, že by se někdo z nich setkal s nenávistí jen proto, že je jiný či odjinud. Já koneckonců taky nejsem z Brna a nikdo mi to nedává sežrat. To, že tady lidi nemají rádi Pražáky, neznamená, že je to tak se všemi cizinci.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Farhell
21-40
21-40


Založen: 25.7.2010
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 2:56 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
Farhell napsal:

V tom bude asi ten problém. Nám "rádoby pražákům" to nepřijde, kdyžto lidé z jiných částí republiky nejsou zvyklí a zřejmě každého kdo je trochu jiný nebo v daném místě nový hned nemají rádi, protože znají někoho, kdo byl takový a makový a bral takový nebo jiný plat.

Tak to s dovolením není pravda, pracuju tady v Brně s nemálem cizinců a všichni si pochvalují, jak jsou tu lidi skvělí a otevření a neslyšela jsem, že by se někdo z nich setkal s nenávistí jen proto, že je jiný či odjinud. Já koneckonců taky nejsem z Brna a nikdo mi to nedává sežrat. To, že tady lidi nemají rádi Pražáky, neznamená, že je to tak se všemi cizinci.


To je bohužel dost smutné.... Takhle se brzy snad začnu bát jezdit za známými do Brna ana Moravu jen proto, že se na mě budou koukat takhle. A to upozorňuji, že z Prahy jsme jen 3 roky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 2:58 pm    Předmět: Citovat

kdo viděl bobuli? Laughing

"pražáci se na tebe vyseró" Laughing

jen mě to tak napadlo.. to není na nikoho narážka.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Farhell
21-40
21-40


Založen: 25.7.2010
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 4:16 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
kdo viděl bobuli? Laughing

"pražáci se na tebe vyseró" Laughing

jen mě to tak napadlo.. to není na nikoho narážka.. Laughing


To se mi tam ale hrozně líbilo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 6:33 pm    Předmět: Citovat

Farhell napsal:
Dana napsal:
Farhell napsal:

V tom bude asi ten problém. Nám "rádoby pražákům" to nepřijde, kdyžto lidé z jiných částí republiky nejsou zvyklí a zřejmě každého kdo je trochu jiný nebo v daném místě nový hned nemají rádi, protože znají někoho, kdo byl takový a makový a bral takový nebo jiný plat.

Tak to s dovolením není pravda, pracuju tady v Brně s nemálem cizinců a všichni si pochvalují, jak jsou tu lidi skvělí a otevření a neslyšela jsem, že by se někdo z nich setkal s nenávistí jen proto, že je jiný či odjinud. Já koneckonců taky nejsem z Brna a nikdo mi to nedává sežrat. To, že tady lidi nemají rádi Pražáky, neznamená, že je to tak se všemi cizinci.


To je bohužel dost smutné.... Takhle se brzy snad začnu bát jezdit za známými do Brna ana Moravu jen proto, že se na mě budou koukat takhle. A to upozorňuji, že z Prahy jsme jen 3 roky.

No to jsi mě ale špatně pochopila, já jsem nechtěla říct, že tady všichni nesnášejí Pražáky. Chtěla jsem jen upozornit, že pokud je někdo nemá rád, tak to neznamená, že nemá rád nikoho "kdo je trochu jiný nebo v daném místě nový". Prostě to podle mě má jiný důvod než nějakou obecnou xenofobii.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Farhell
21-40
21-40


Založen: 25.7.2010
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 11:55 am    Předmět: Citovat

Dana napsal:

No to jsi mě ale špatně pochopila, já jsem nechtěla říct, že tady všichni nesnášejí Pražáky. Chtěla jsem jen upozornit, že pokud je někdo nemá rád, tak to neznamená, že nemá rád nikoho "kdo je trochu jiný nebo v daném místě nový". Prostě to podle mě má jiný důvod než nějakou obecnou xenofobii.


Tak teď už to chápu dobře...Smile Stejně je to ale zvláštní. Někteří by už skoro čekali, že když už nenávidět pražáky, tak proč ne všechny - aspoň v tomhle smyslu se o tom většina lidí baví ( "Když tak nesnášej nás, tak ať se stejně nemaj rádi i mezi sebou..") ...Určitý typ rádoby "xenofobie" (zrovna rasa nejsme Very Happy ) nebo nesmyslné zášti v tom je. Není co závidět, není nač nadávat. Debila najdeš jak v Praze, tak v Brně tak Plzni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 7:30 pm    Předmět: Citovat

Znám několik Pražáků, a nepřijde mi na nich nic špatného. Ne, není to městem. Je to osobností člověka. A vzájemnou kompatibilitou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Niemeyer
81-160
81-160


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2014 10:12 pm    Předmět: Citovat

*Hanča napsal:
ó, Slovanská epopej, ta mě hodně nasra... ehm..

to přiznávám dobrovolně, že jsem si řekla, že Praha musí mít všechno.. Embarassed


Bez ohledu na to, kdo je z Moravy a kdo z Čech a kdo toho má víc - ta Epopej na Moravě fakt nebyla v dobrých podmínkách - vlhko, v zimě v zámku kolísaly teploty...nic co by si tohle dílo zasloužilo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.