Chytré rady na zapeklité problémy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 127, 128, 129, 130  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3885c1c0564cba8862c6cdd3b38c87b1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2016 9:59 pm    Předmět: Citovat

jo, štelovací nožičky můžu štelovat jak chci. převáže je to ok, ale jakmile si dovolím přihodit nějaký větší/nasákavější kus, problém je téměř jistý. a taková sada povlečení + jedno prostěradlo.. tak to je tutovka. kolikrát jsem musela pračku vypnout, počkat, přerovnat.. a ta blbka si to pak stejně protočí tak, že z toho je zas jeden chumel a situace se opakuje. někdy jsem musela to prostěradlo odstředit zvlášť. to přece není normální!
ta naše sviňa váží určitě přes 70kg. prostě by skákat neměla, ale když jsem pozorovala, jak s tím prádlem točí sem a tam, než začne ždímat, tak mi přišlo, že je to snad záměr..
konec výlevu.
každopádně díky všem za tipy. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 5:41 am    Předmět: Citovat

Když jsme u toho skákání Very Happy (ne že by šlo o stejný problém, ale...)
Mám tady v podnájmu lednici, nějaký pátek už jí bude. Velmi často se jí stává, že začne regulérně vrčet (až se začnete ohlížet po nějakém podvraťákovi Twisted Evil ) - ne takový ten normánlí provozní šum, ale málem jak by začalo startovat auto. Nepomáhá ji vyrovnat podložením (to pomůže na chvíli, hodinu, dvě, den), akorát přidržet nohou dveře (zmáčkne se tím těsnění). Dělá to často a já z toho šílím.
Co s tím krámem?
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 5:48 am    Předmět: Citovat

Caithlin: Peru v ní 4 povlaky na polštáře a deky najednou. Zkousne i deku nebo polštář. Prošívaný přehoz. Ale jak jsem psala. Vypere 8kg. 6kg vysuší. Kamarád má taky kombinaci pračka sušička na velký objem a je spokojený...zbačju se zeptám. Jako první hsem měla pračku na 4kg a přišlo mi, že pro dva dospělé je zo málo (musela jsem cíchy rozdělovat na etapy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2016 7:32 pm    Předmět: Citovat

Moje pracka, cca 5 let stara Bosch, ma funkci automatickeho vyvazeni, proste kdyz se pradlo sesune jen k jedne strane, nejak s nim chvilku mota, dokud se pradlo po bubnu nerozprostre rovnomerneji. A nijak neskace, ani kdyz v ni peru jen velke kusy, jako treba povleceni. Jsem s ni fakt spokojena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2016 9:42 am    Předmět: Citovat

melissa napsal:
jo, štelovací nožičky můžu štelovat jak chci. převáže je to ok, ale jakmile si dovolím přihodit nějaký větší/nasákavější kus, problém je téměř jistý. a taková sada povlečení + jedno prostěradlo.. tak to je tutovka. kolikrát jsem musela pračku vypnout, počkat, přerovnat.. a ta blbka si to pak stejně protočí tak, že z toho je zas jeden chumel a situace se opakuje. někdy jsem musela to prostěradlo odstředit zvlášť. to přece není normální!
ta naše sviňa váží určitě přes 70kg. prostě by skákat neměla, ale když jsem pozorovala, jak s tím prádlem točí sem a tam, než začne ždímat, tak mi přišlo, že je to snad záměr..
konec výlevu.
každopádně díky všem za tipy. Smile


Povlečení je potvora. Zvykla jsem si ho dávat prát se zapnutými knoflíky/případně zipem. Protože jak to nechám jen tak, že se to všechno naháže do jednoho a též to lítá. I když pračka nepochoduje. Máme whispool už hodně dlouho (asi deset let) a pořád v pohodě, bez jediné opravy.
S tou lednicí bych též chtěla nějakou radu. Dělá nám něco podobného. Občas je v pohodě a pak najednou začne vydávat strašidelné zvuky. Po čase toho zas nechá. A furt dokola. Též mě to štve. Má si tam v tichosti chladit a nedávat o sobě vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 11:25 am    Předmět: Citovat

to je zajímavé, do potahu na peřinu se mi ostatní kusy asi nikdy nedostaly, ale stačilo na to obyčejné napínací prostěradlo. snad to už nebudu muset řešit.. stará pračka je každopádně úplně mrtvá, tak mám nadějné vyhlídky.

k té lednici.. ráda bych poradila, ale mám k tomu jen zkušenost, že našim tohle vrčení lednička dělala a zanedlouho pak měli novou.. což asi není to, co jste chtěly slyšet. ale možná je tam jen něco uvolněné... ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2016 10:46 am    Předmět: Citovat

Morganna: S tou lednici ... (jo, ja vim, s krizkem po funuse Laughing) ... neodchazi nahodou kompresor? V lepsim pripade "jen" tesneni ... z lednice unika chlad a tak pracuje prescas, aby to dochladila = vyssi namaha a vykon kompresoru = vyssi hluk ....

Ja bych se ale chtela zeptat ... nekde jsem to tu videla a zaboha to nemuzu najit T_T Rada bych si poridila A3/A4 krouzkovy blok na kresleni. Idealne "jako sanon", kdy budu moct znovu vyuzit puvodni (mnohdy krasne) vnejsi desky, a dovnitr nacpat jen "refill" v odpovidajici velikosti ...

Mate nekdo nejaky tip? Zatim se mi nic takoveho najit nepodarilo .. Sad Vsechno je to "slepeny" nebo sdratovany k sobe Sad

Diky moc za kazdou radu ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2016 8:22 pm    Předmět: Citovat

myslíš "karis blok"? ty by snad měly existovat. A4 určitě. akorát jsem ten refill viděla vždycky jen linkovaný, a Ty to chceš na kreslení.. no ale nelinkované papíry existujou a děrovačky taky.. Wink ať žije fušeřina!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2016 9:30 pm    Předmět: Citovat

melissa: Jooo, to je ono, neco takoveho Laughing diky Smile Vim, ze prazdny refill se da sehnat i treba v Tescu ta jejich znacka (nelinkovany) a tak, jen jsem si nebyla presne jista do ceho se to ma jako vsadit, kdyz mi na to zadny sanon moc nepasoval.

Dik Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2016 8:37 pm    Předmět: Citovat

Potřebovala bych poradit, kolik přibližně stojí poštovné z obchodů www.natureshop.com a http://www.hennasooq.com kdybych si objednala třeba půl kila indiga. Nemůžu to najít nikde v podmínkách, nejsem tam registrovaná a když jsem zkoušela zadat objednávku, abych viděla poštovné, dostala jsem se až k tlačítku "order now" a pořád se tam cena za poštovné neobjevila. Nechci zakládat celou objednávku jen abych zjistila cenu zboží. Děkuji za rady. Very Happy
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 127, 128, 129, 130  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.