Chytré rady na zapeklité problémy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 128, 129, 130
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fedcdf33b1187b7c156020b021171288Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so červenec 15, 2017 8:19 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Ahoj přátelé,
poradili byste mi, jak se vybavit na týden v lesní chatce bez elektřiny a bez vody? Zatím počítám s vlhčenými ubrousky, tea tree olejem a repelentem. Co dál? Very Happy
A otázka spíš na dámy, mam mastnou pleť i vlasy, jak to sakra řešit? Aby se mi ta pleť moc nezhoršila, doma čistim hydrofilním olejem. A vlasy mě třetí čtvrtej den od umytí začínaj vážně kousat. Teda ne vlasy, hlava. Laughing
Moc díky za rady!


Asi bych se nevybavoval nijak a snažil se najít v blízkosti chaty nějaký potůček a ten by byl můj.... a určitě tam bude nějaké studánka... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: so červenec 15, 2017 10:19 am    Předmět: Citovat

To je pravda, ona čistá voda ze studánky dělá často zázraky. Já si vozím čistící vlhčené ubrousky vlastní výroby - do malé krabičky dám trochu prostředku, co normálně používám a namočím do toho na čtverečky nastříhanou látkovou plenku (nějak se ta zásoba spotřebovat musí Smile ). Tak, aby nasály tekutinu, ale neplavaly v ní. Po umytí obličeje je dám ke špinavému prádlu a doma vyvařím. Na týden jich není potřeba moc. Ale nemám vyloženě mastnou pleť, spíš hodně problematickou. No a co se vlasů týče, tak kradu dětem pudink Smile. V přirodě je celkem jedno, že mám hlavu poněkud matnější, hlavně, že není mastnáSmile. Ale spíš bych asi ten týden vydržela, i když bych se ke konci drbala asi hodně. A jinak bych určitě přibalila baterku Very Happy. A možná takový ten antibakteriální gel na ruce z lékárny. No jo, městská holka, latrína je moje noční můra Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so červenec 15, 2017 6:07 pm    Předmět: Citovat

Skvěle, moc díky! :-*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 128, 129, 130

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.