Tarja Turunen
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7a9eb54da7bdb5ceb01bf3ef31bfe865Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 12:15 am    Předmět: Citovat

tahle zpěvačka má nádhernej hlas, a přijde mi škoda že zpívá to, co zpívá. myslim že by to všechno mohlo být víc umělečtější a náročnější, myslim že se svým hlasem má na víc než na nějaký jednoduchý písničky(nové album).
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gira
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 6:26 pm    Předmět: Citovat

Jůů tak tohle vlákno mě potěšilo Very Happy Tarja má nádherný hlas, sedí mi její styl hudby i oblečení, nestačím žasnout nad jejími šaty a navíc má i úžasné vlasy Smile Mrzí mě, že už nikdy neuvidím 'staré' NW s Tarjou, ale už jsem s tím smířená... jinak Anette mi tam vůbec nesedí, prostě už je to úplně jiná hudba... těžko říct proč vzali zrovna ji, někde jsem četla, že nechtěli druhou Tarju, ale je blbost věřit všemu co si kdo napíše na blog Smile je to jejich věc, jejich rozhodnutí... ale řekla bych, že tím přišli o dost fanoušků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 7:12 pm    Předmět: Citovat

Nechtěli druhou Tarju, chtěli někoho úplně odlišného od ní, aby ty dvě fanoušci nemohli srovnávat a je to logické, protože dva úplně rozdílné hlasy se nedají postavit vedle sebe, každý má něco jiného do sebe, má jiné dispozice ( výškové, zabarvení hlasu,...) a nedá se tudíž říct, který je lepší. Neznalí fanoušci stejně srovnávají, ale jak říkám, to je prostě nemožné. Jediné co je možné posuzovat je to, zda se jim líbila víc hudba, kterou hráli v éře s Tarjou nebo hudba, kterou hrají teď. Kdyby vybrali zpěvačku, jejíž zpěv se opět blíží ke zpěvu opernímu, byla by tu ta možnost srovnávání a nejen, že členi kapely nechtěli Tarju nikým takovým nahrazovat už jen proto, že ji považovali za originál a nechtěli ji potopit tak, že by vybrali prostě nějakou zpěvačku s operním hlasem a považovali to za ukončené, jakoby se nic nezměnilo, ale také proto, že by se do nové zpěvačky fanoušci obuli ještě více než do Anette, protože by to prostě vnímali tak, že chtějí Tarju nahrazovat, tak jak jsem to vlastně teď napsala. Tak asi tak Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gira
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 8:21 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za výstižné vysvětlení Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 11:40 pm    Předmět: Citovat

Nemáš zač Laughing Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LadyMarian
161-320
161-320


Založen: 19.4.2008
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 2:36 pm    Předmět: Citovat

I když teď, když jsem viděla videa z koncertů a tak, trošku jsem svůj názor přehodnotila Confused . Tarjin hlas už nikdo moc počítačově upravovat nemusel.
_________________
Everything is a choice. Everything we do.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mak
81-160
81-160


Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Zlin

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 11:27 pm    Předmět: Citovat

Já Tarju neodsuzuju, ale její hlas mi (většinou) není sympatický. Radši mám Sharon den Adel (Within Temptation), Simone Simons (Epica) a Liv Kristine (ex-Theatre of Tragedy). Ikdyž Simone se mi spíš líbí jako modrooká zrzka, než pěvecky... z jiných žánrů se mi líbí hlas Tori Amos nebo Emiliany Torrini.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
propiska119
8-20
8-20


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2009 10:29 pm    Předmět: Božínku ... Citovat

Velké téma Tarja a NW. S kamarády ať už osobně nebo přes internet jsme to tolikrát probírali, přelévali, preparovali a šťourali do toho, až se mi z toho točí hlava. Ale musím přiznat, že k něčemu tohle věčné "naříkání" bylo - konečně jsem si ujasnila názor ... :
Je zbytečné psát to, co napsala už Awerin - to, že opravdu nemohli Tarju nahradit jiným operním pávem. Je to každého věc: co se mu líbí. Jestli rock s dávkou popu nebo opera. Ikdyž jsem zklamaná a když koukám na staré záznamy z koncertu, mám slzičku na krajíčku, prostě si musím říct, že život je jedna velká změna. Prostě noví NW.
Většina starých fanoušků Tarji na ní vidí jen samé klady a na Anett samé zápory. No ... prostě se musíme naučit, vidět to reálně. Very Happy
Ále, vždyť on se svět nezboří ... Tarja má solovou kariáru - stejně by to tak dopadlo dřív nebo podějš a ona Anett není zase tak špatná ... Hlavní je, že všichni dělají to co chou a hlavně to, co chceme my Cool a to - dělají hudbu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 9:21 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
tahle zpěvačka má nádhernej hlas, a přijde mi škoda že zpívá to, co zpívá. myslim že by to všechno mohlo být víc umělečtější a náročnější, myslim že se svým hlasem má na víc než na nějaký jednoduchý písničky(nové album).

Naživo je to paráda. A MWS mi nepřijde vůbec jednoduchá, naopak, pronikla jsem do ní až na nevímkolikáty poslech.
Já patřím mezi skalní fanoušky, na Nightwishh s Tarjou nedám dopustit.
Mimochodem, co říkáte na její poměrně nové vlasy?
http://www.tarjaturunen.cz/galerie/news/090516-1.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 9:43 pm    Předmět: Citovat

ufff, to je tedy fotka! Jsem se skoro lekl! Co se týče Tarjiny zpěvu, či NW, mě tenhle žánr vůbec neoslovuje a vlastně ta z médií známá skandinávská rocková produkce na mě působí stašně schematicky a podobně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.