Tarja Turunen
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f89a62b95f063dffc1efa434e09e410fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2009 7:52 am    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:
psilocybe napsal:
http://www.viktorio.net/fotoalbum.php?adresar=hudba/festivaly/mor09/03_nightwish/&image=7

takto bola na MoR-e..

Auuu... To mi k Nightwishům nějak nesedí. Nějak... hodně. Mírně řečeno. Ach jo.


Bože! Kam dala vlasy! A svoji barvu! To je fakt děs! Jak se dokáže krásná ženská znetvořit... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Innocentia
41-80
41-80


Založen: 26.11.2009
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 7:37 pm    Předmět: Ahoj Citovat

Tarja patří k mým nejoblíbenějším zpěvačkám, líbí se mi její hlas i vzhled. A co se týče Nightwish byly pro mě jednou z nej kapel, tak jsem s těžkým srdcem nesla odchod Tarji. A jak jsem poprvé slyšela Anette bylo to velké zklamání, sice nezpívala špatně, ale už to prostě nebyli Nigthwish. Hrozně mi připomínali Evanescence (které mimochodem k smrti nenávidím) tak jsem na ně zanevřela. Ale jak jsem slyšela to co převedla na MoRu (poprvé jsem ji slyšela naživo)...........oni snad museli být šílení nebo totálně napraní jak ji přijímali. Hrůza a děs, tady už nešlo o to jaký kdo má vkus, ale jestli ta koza vůbec umí zpívat, nemluvě o jejím vzhledu, který se k hudbě Nightwish hodí asi jako pleténé ponožky do žabek. Pro mě už jsou podprůměrná kapela, a pochybuju, že s ní budou mít nějakou budoucnost, pokud se nezlepší nebo nebude mít tolik soudnosti a neodejde sama Evil or Very Mad .....Jinak Tarjina solovka je parádní a už se těším na MoR,..............mimochodem chystá se tam někdo z vás?? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 1:22 am    Předmět: Citovat

Já jsem tuhle zpěvačku pořádně objevila až teď, předtím jsem o ní měla jen nějaké mlhavé tušení. To je snad nejkrásnější ženská na světě, takhle vypadat, to by ten život byl lehčí. A to ještě ten hlas k tomu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 1:26 am    Předmět: Citovat

Innocentia - jo o, na MoR vyrážím, ale Tarju vynechám Wink to vážně není můj šálek kávy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 10:54 am    Předmět: Citovat

Tak myslím, že dneska by se slušelo oživit toto téma. Vyrážíte někdo do Vizovic? Tohle by na mě nebylo, mačkat se někde s mládeží, ale 10. 10. do Prahy bych docela šla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Innocentia
41-80
41-80


Založen: 26.11.2009
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 10:43 am    Předmět: Citovat

Tak co říkáte na Tarjin výkon?? Já mám trochu rozporuplné pocity, jako po pěvecké stránce úžasná a potěšila mě i ta Rusalka, ale měla všechny takové pomalé, jsem málem usla. To by bylo dobré tak někde do divadla než na fesťák
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 11:07 am    Předmět: Citovat

Jo, na fesťák to asi bylo pomalý, na vystoupeních pár dní předtím měla myslím lepší výběr písní. Ale z té Rusalky jsem dojatá. že taková hvězda zpívá česky. Jinak ji mám ráda, i kdyby zpívala Skákal pes. Všechno, oblečení, účes, prostě všechno. Všímám si rozdílu proti našim celebritám, které toho ani tolik neumí. Ona je 7 let vdaná za jednoho člověka, nedělá skandály, u nás vystoupila v ranním pořadu na seriózní veřejnoprávní televizi, nepíše o ní bulvár, Blesk nebo Aha, neměl by co. A umí se obléct podle toho, kam jde, nebo co zpívá. Naše celebrity jsou kolikrát jako kašpaři, v tom jsme se v práci shodly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Innocentia
41-80
41-80


Založen: 26.11.2009
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 2:06 pm    Předmět: Citovat

osminka napsal:
Jo, na fesťák to asi bylo pomalý, na vystoupeních pár dní předtím měla myslím lepší výběr písní. Ale z té Rusalky jsem dojatá. že taková hvězda zpívá česky. Jinak ji mám ráda, i kdyby zpívala Skákal pes. Všechno, oblečení, účes, prostě všechno. Všímám si rozdílu proti našim celebritám, které toho ani tolik neumí. Ona je 7 let vdaná za jednoho člověka, nedělá skandály, u nás vystoupila v ranním pořadu na seriózní veřejnoprávní televizi, nepíše o ní bulvár, Blesk nebo Aha, neměl by co. A umí se obléct podle toho, kam jde, nebo co zpívá. Naše celebrity jsou kolikrát jako kašpaři, v tom jsme se v práci shodly.


Však jo, já ji mám taky hodně ráda, ale fakt ten den jsem byla ještě utahaná a ona do toho takové ukolébavky, z té Rusalky jsem měla velkou radost, říkala jsem si, že by ji mohla zazpívat Very Happy No ale jako bulvár o ní nepíše, bo není češka, jak víš co o ní píšou ve Finsku. Bulvár je prostě hromada zvratek bez náznaku pravdy....... Je ale fakt, že Tarja je fakt na úrovni oproti našim známým lidem. A líbilo se mi jak se na autogramiádě mile usmívala a byla fakt sympatická.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mielikki
161-320
161-320


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 4:03 pm    Předmět: Citovat

Nakoľko som NW začala počúvať až v dobe, keď tam už mali Anette, neprechovávam k nej toľké antipatie ako kopa skalných Nightwishákov (Ale zas viem si predstaviť ich rozčarovanie, ja momentálne priam oplakávam Tristaniu, ktorá už prestriedala takmer všetkých členov a Vibeke nahradila Mariangelou Evil or Very Mad )
Tarjika na mňa napriek všetkému pôsobí strašne nesympaticky, možno za to môže aj to, že som videla toľko Tarjofilných blogov, že z toho človeku až príde zle Smile ale spievať vie, to je pravda, len ako človek na mňa nepôsobí bohvieako (viem, že keď ju nepoznám osobne, tak sa zle posudzuje, ale proste mám z nej taký dojem) a ani jej vlasy sa mi nikdy nepáčili, vždy ich mala také spľasnuté, bez objemu Smile
Anette neuspieva Tarjine pesničky, to je jasné a neudivuje ma to, lebo boli skladané na úplne iný typ hlasu, ako má ona, len nechápem, ako táto možnosť neprišla na myseľ ostatným členom, keď vyberali novú speváčku... všetci ich porovnávajú tak či tak, len ona to má sťažené tým, že sa od nej čaká, že uspieva to, na čo nemá stavaný hlas... A celkovo na mňa pôsobí sympatickejšie, hoci dakedy by sa aj mohla kriticky pozrieť do zrkadla pred tým, ako v tom čo má na sebe vylezie na verejnosť Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 6:50 pm    Předmět: Citovat

Mielikki: Já to s těmi sympatiemi mám naopak, ale s Anette jsem nikdy nemluvila, s Tarjou jo. S těmi vlasy máš pravdu, dřív se mi i líbily, ale jak jsem uviděla svoji fotku s ní, tak jsem se divila Laughing
Nic proti Anette, ale divím se, že mezi těmi tisícovkami zpěvaček co se přihlásily nenašli někoho pěvecky lepšího. Anette teď doplácí na to, že je neškolená zpěvačka (pokud vím) , je na ni obrovský tlak, pořád a pořád koncerty, navíc musí doslova "vyřvat" písničky po Tarje, které jí vůbec nesedí, škoda, takže to pak s jejím zpěvem jde z kopce a jsem zvědavá, kdy "dozpívá" úplně. Vůbec jí to ale nepřeju!! Mimochodem, na Anettině blogu je příspěvků snad ještě víc. Laughing Navíc mě baví její moderoování komentářů, jednou jsem jí napsala negativní- ale ne urážlivý, nedejbože vulgární komentář a nezveřejnila ho. Vlastně jsem to čekala. Rolling Eyes Very Happy



Mimochodem, zpívala na MoRu Tarja v Měsíčku "řekni mu řekni" místo "řekni mi řekni, kde je můj milý"? Vznikají z toho pak takové vtipné nápady, ale to asi jen pro mě. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.