Tarja Turunen
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2ce00ec83204cfe7884ddf2bb8c8bbe8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 11:46 pm    Předmět: Tarja Turunen Citovat

Možná že toto vlákno zanikne stejně rychle, jako vzniklo. Každopádně mi to nedá... zajímalo by mne, co si vy, kteří ji znáte, myslíte o této umělkyni. Právě jsem se totiž vrátila plná dojmů z jejího koncertu - slova by nestačila... Stejnětak jako jsem onehdy navštívila koncert "nových" Nightwish. Tady naopak slov škoda. Jaký je váš názor na její hudbu? Líbila se vám více předtím v podání Nightwish nebo sólo? A co Nightwish bez ní - jak to vidíte?

_________________
Zivot se meri na okamziky, ktere se dotknou vaseho srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 7:16 am    Předmět: Citovat

Tarja zpívá krásně, i když jsem z její sólovky moc neslyšela. Je mi líto Nightwish, obávám se že je po nich. Crying or Very sad Popravdě řečeno líbila se mi víc s nima.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 9:20 am    Předmět: Citovat

Já osobně mám Tarju ráda. Je to takový ten "velký" hlas.
Nightwish se mi líbili více s ní, myslím, že jejím odchodem docela ztratili. Navíc si myslím, že má daleko větší charisma, hodící se více k image bývalé skupiny. Ta jejich nová mladá je podle mně prostě "nová mladá"...
Tarjina sólová dráha jde ve stejném stylu jako Nightwish, akorát je tam větší důraz na nejí hlas, ne na rockové pojetí, jako když byla ve skupině...
Kde byl její koncert?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 10:14 am    Předmět: Citovat

no kvůli teto dámě mám dlouhé vlasy. Bohužel ze solové dráhy jsem slyšela jakési "balady", což je styl, který vážně nemusím (jen co sem slyšela, dále jsem se nepídila). "Nové" Nightwish mi nevadí. Zajímá mne ta hudba a zpěv take není špatný. Hold zustavám jim věrnou Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 6:13 pm    Předmět: Citovat

Hmm, co se Nightwish týče, tak byli lepší s ní, než s Anette. Ale "nový" Nihgtwish podle mě mají budoucnost, každopádně ještě uvidíme. Tarjina sólová dráha se mi docela zamlouvá. My winter storm je parádní záležitost, jen mně vadí, že už to není kapela, ale Tarja a pár lidí co s ní hrají kvůli penězům. Takže asi tak Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 6:29 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Hmm, co se Nightwish týče, tak byli lepší s ní, než s Anette. Ale "nový" Nihgtwish podle mě mají budoucnost, každopádně ještě uvidíme. Tarjina sólová dráha se mi docela zamlouvá. My winter storm je parádní záležitost, jen mně vadí, že už to není kapela, ale Tarja a pár lidí co s ní hrají kvůli penězům. Takže asi tak Wink .

S tou předposlední větou plně souhlasim. Není to ono, chybí tomu celkové aranžmá a nějak mě to tolik nechytlo.... Super zazpívané, ale tím to nějak končí. A když porovnám Nighwish teď a minulé, tak volím o kousek víc současné. Už jsem to tu někde určitě psal, ale napíšu to klidně znovu. Je to tím, že Tarja zpívá soprán a Anete ne a opera mě prostě neba.
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 6:45 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem Nightwish vůbec neposlouchala, když tam "ječela " nějaká ženská. Jistě, je to dobře školená operní zpěvačka. Já ale tohle operní ječení nesnáším, prostě mě to hrozně irituje. Každý máme něco Wink
Ale jakmile tam přišla Anette, už mi přestali vadit Laughing
Pak jsem pracovně šla na jejich jarní koncert a byla jsem úplně unešená. Hlavně z celkového pojetí. Připadalo mi, jakobych sledovala nějakou zfilmovanou ságu. Takže od té doby už Nightwish v rádiu nevypínám a sem tam si i poslechnu Wink

Tarja na mě udělala dojem ten, že je to neprofesionální primadona, která příliš věří svým našeptávačům. Ale to sem už nepatří Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 7:47 pm    Předmět: Citovat

Mě právě zajímal názor Vás - je tu spousta super lidiček, a taky jsem se s Vámi chtěla podělit u včerejší zážitek Smile Byla jsem naprosto unešená! Myslela jsem si totiž, že Nightwish bez Tarji už nebudou Nightwish a Tarja bez metalového doprovodu bude jen odleskem dřívější slávy. Chyba lávky. Nightwish neupadly v zapomnění, i když se přiznám, že s Anette se mi už nelíbí ani trochu Sad Ale je to jen osobní antipatie - zatímco Tarja je mi daleko bližsí - tím jak se obléká, hlas - prostě profesionalita, a navíc - vlasy Smile) Hned bych brala Smile Anette mi přijde příliš tuctová, a její hlasový projev mě přímo dráždí. Moc mě proto mrzelo, že se Tarja s Nightwish rozloučila, ale včera mě přesvědčila, že to určitě není změna k horšímu. Byla jsem naprosto okouzlena. Někdo může sice namítnou, že kapela s ní hraje pro peníze, ale nemylsím si, že by to bylo na škodu výslednému efektu a kdybyste viděli sólové bubeníkovo intermezzo - zážitek sám pro sebe Smile
Závidím Ostravákům, kteří jdou na koncert dnes Smile Jela bych klidně znovu.
_________________
Zivot se meri na okamziky, ktere se dotknou vaseho srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sammael
161-320
161-320


Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 9:55 pm    Předmět: Citovat

O téhle zpěvačce hanba mluvit Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 9:58 pm    Předmět: Citovat

Sammael napsal:
O téhle zpěvačce hanba mluvit Evil or Very Mad

Proč myslíš? Wink
_________________
Zivot se meri na okamziky, ktere se dotknou vaseho srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.