Tarja Turunen
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ff8e7340aa6d7b4211550c27103451fcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krejzova.Lucie
41-80
41-80


Založen: 25.8.2009
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 7:31 pm    Předmět: Citovat

na Tarju jsem se na MORu hrozně těšila...ale byla jsem hrozně zklamaná - unuděná...je to bezkonkurenčně skvělá zpěvačka ale to co tam předvedla....už bych na její koncert asi nešla..ale s Rusalkou mě mile překvapila že si dala tu práci, a naučila se to v češtině
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 9:56 pm    Předmět: Citovat

mě hrozně zklamala, těšila sem se na hity od Nightwish a ono prd. Jak zpívala rusalku tak jsem jí rozuměla asi jenom slovo měsíčku...jinak utahaný neznámý písně z nevydanýho ceda asi nikoho moc neohromily, fakt je mi to strašně líto, na ní sem se těšila nejvíc. Bohužel, pro mě je odepsaná jak tarja, tak NW, je to hrozně škoda, jeden bez druhýho to prostě nejde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 6:13 am    Předmět: Citovat

Máš úplně pravdu, že nejlepší byla Tarja s NW, jako všechno, co vzniklo náhodou a co tu do té doby ještě nebylo. S manželem se neshodnem, co je lepší teď, on říká NW bez Tarji, já říkám Tarja bez NW. Jinak teskním po starých časech, které jsem si samozřejmě nevychutnala, když to bylo aktuální, oni to nikde nehráli. 21. 10., pět let poté, jsem rozhodnuta držet minutu ticha. A mám strach o Tarju, aby nedopadla tak, že na ni budou chodit nějaké děti povinně, jako na výchovný koncert, budou tam pískat a učitelé je budou napomínat, že to je ostuda. Taková rebelka to byla, nedej Bůh, aby takto dopadla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Neferet
8-20
8-20


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út srpen 10, 2010 9:55 am    Předmět: Citovat

Já na Nightwish narazila tak, ybch je zaregistrovala jako skupinu a začala uvažovat zda se mi líbí či ne, až po odchodu tarji.Ale přesto musím říct že s tarjou to bylo mnohem mnohem lepší.Nelíbí se mi srovnání s within temptation, Nightwish mají být metalová skupina, to, co hrají within temptation už je nějaký nepovedený popík, strašně nudné a komerční....... Epica ještě dejme tomu, Simone taky hezky zpívá, nicménně tarja je prostě ztělesněním umění zpívat a tím to pro mně hasne.nějaká komediální Anett v korzetu a minišatičkách, vypadající jako nakynutá bavorská selska, ještě k tomu s urousanými blond vlasy, to je fakt docela ostuda pro kapelu jakou jsou Nightwish...Sólo Tarja ještě ano, NIghteish s Anet už nikdy více..... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 12:41 pm    Předmět: Citovat

Neferet napsal:
nicménně tarja je prostě ztělesněním umění zpívat a tím to pro mně hasne.nějaká komediální Anett v korzetu a minišatičkách, vypadající jako nakynutá bavorská selska, ještě k tomu s urousanými blond vlasy, to je fakt docela ostuda pro kapelu jakou jsou Nightwish...


Lepsie by sa to snad uz ani napisat nedalo, tlieskam!!! Very Happy

Tarja mi v NW velmi chyba, odkedy zmenili spevacku uz ich pocuvat nemozem. Crying or Very sad Ale myslim, ze solo draha tejto uzasnej zenskej len prospieva, osobne som bola z najnovsieho albumu What Lies Beneath unesenaaa... Smile
A ako uz pisala wensdy, aj mna Tarja inspirovala k dlhym vlasom. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barys.0
0-7
0-7


Založen: 1.7.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2011 1:24 pm    Předmět: ..... Citovat

Tarja.... To ONA dělala Nightwish Nightwishem... Když něco poslouchám, jde mi i o kvalitu zpěvu (sama se mu věnuju). Nightwish jsou dokonalá kapela s velmi kvalitní hudbou - a kvůli odchodu Tarji nejen že přišli o její nezaměnitelný hlas, ale i spoustu fanoušků.
Ale Tarja neupadá - i její sólová dráha mě nadchla a Tarja mě přesvědčila, že má hudební vkus, který se shoduje s mým (viz I feel immortal, I walk alone, Die alive - a spoustu jiných, nepřekonatelných skladeb) a že jedním z důvodů, proč jsem Nightwish tolik milovala, byl její hlas, který k jejich hudbě neuvěřitelně zapadal. Nightwisháckou hudbu budu mít vždy zakořeněnou jako základ všeho - ale s hlasem Anette tam prostě nesouhlasím... I kdybych věci, které poslouchám,úplně přehodnotila (což se taky nejednou stalo), Tarja mě bude provázet každým mým hudebním obdobím. Děkuju, že někdo jako ona existuje... !!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 10:15 pm    Předmět: Citovat

Jsem možná pár let za opicemi, ale je to pár dní, co jsem slyšela NW. Vždy jsem je v rádiu vypnula....ale začalo to skladbou Wish I had an angel...a pak to jelo, skoro každá se mi neskutečně líbíla...ale jen v pojetí s Tarjou...s Anett je to hrůza...Tarja a její sólová dráha už není taková jako u NW-je to spíš už více operní a chybí mi u toho trochu více toho rocku...tak mě tedy mrzí, že již neuslyším žádné nové písničky od NW v podání s Tarjou a nevím, kdo by tomuhle žánru a typu byl podobný...máte nějaký tip?
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 10:47 pm    Předmět: Citovat

Epica, Within Temptation, After Forever, Sirenia, Xandria, Tristania, Villieläin, Battlelore, Lacuna Coil, Mortal Love, Echoes of Eternity, Leaves Eyes, Evanescence, Anabanta, Forever Slave, Galadriel, Luna Mortis, Octavia Sperati, Penumbra, Sacriversum, Stream of Passion, Catafalque, Theatre of Tragedy, The Sins of Thy Beloved, Therion, Unsun... Ak ma este nieco napadne, dopisem. Razz Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 11:10 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Epica, Within Temptation, After Forever, Sirenia, Xandria, Tristania, Villieläin, Battlelore, Lacuna Coil, Mortal Love, Echoes of Eternity, Leaves Eyes, Evanescence, Anabanta, Forever Slave, Galadriel, Luna Mortis, Octavia Sperati, Penumbra, Sacriversum, Stream of Passion, Catafalque, Theatre of Tragedy, The Sins of Thy Beloved, Therion, Unsun... Ak ma este nieco napadne, dopisem. Razz Wink

Děkuji, musím na to mrknout Twisted Evil
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 11:16 pm    Předmět: Citovat

Trpajzlig napsal:
Zlatushiq napsal:
Epica, Within Temptation, After Forever, Sirenia, Xandria, Tristania, Villieläin, Battlelore, Lacuna Coil, Mortal Love, Echoes of Eternity, Leaves Eyes, Evanescence, Anabanta, Forever Slave, Galadriel, Luna Mortis, Octavia Sperati, Penumbra, Sacriversum, Stream of Passion, Catafalque, Theatre of Tragedy, The Sins of Thy Beloved, Therion, Unsun... Ak ma este nieco napadne, dopisem. Razz Wink

Děkuji, musím na to mrknout Twisted Evil

Za malo, snad sa ti bude aspon nieco z toho zahovarat. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.