Henna Botanikus
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=40fbb2820c6360f8de09b90fe020b628Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 9:44 pm    Předmět: Henna Botanikus Citovat

Ahoj, koupila jme si henu od Botanikusu (? je to spravne napsane? ). Do teď jsme používala jen hennu z DM a už ji používám kolo tří let, takže nováček nejsem. ALE- na krabičce je návod- dvě polévkové lžíce přelít vodou zamíchat vytvořit kaši vařit nechat odstát a dát na hlavu. Je to postup který jsme nikdy neslyšela, že se používá a sama jsme to nikdy takhle nedělala. Co si o tom myslíte? (navíc mám vlasy pod pas a pochybuju že dvě lžíce by mi stačily, henny z DM jsem dávala dvě krabičky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zokynka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 6:48 am    Předmět: Citovat

Ahojky a je to henna barevná? Já mám Botanicus neutrální a tam se zaleje lžíce asi půl litrem vody a pak se tím hlava poleje a smyje. Nechápu, na co je to dobré, ale je to celkem příjemné. Tam píšou dvě lžíce asi pro běžné (krátké) vlasy, teď jsem taky na nějaké henně viděla psané dvě lžíce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 8:14 am    Předmět: Citovat

Záleží na tom, kolik té henny v krabičce je, ale mně by dvě polévkové lžíce stačily tak na obarveni dvou předních pramenů. Ja používám 150-250g podle toho, jestli barvím celé vlasy, nebo jen odrosty.

A pokud se týká rozmíchání ve vodě - je na tobě, jak sis rozmíchávala DM hennu - myslím, že v tom můžeš klidně pokračovat. Odstát/neodstát, vmíchat další ingredience/nevmíchávat nic. Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 9:42 am    Předmět: Citovat

mám klasiku- červenou. Tak použití tam píšou klasické- napatlat kaši na hlavu, ale nechat jen 10-20 minut. Ale ta henna vypadá úplně stejně jako henna z DM tak asi nechám klasický postup. Navíc ve složení je psaná jen a pouze henna, takže si ase nebudu lámat hlavu a nic měnit nebudu. Jen doufám, že když to nechám nějakých 5-6 hodin, že mi neslezou vlásky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zokynka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 10:13 am    Předmět: Citovat

Jo tak to bude klasická henna s klasickým použitím. Na té mojí je ve složení napsáno něco jako jojoba a nic jiného. Tak nechápu, proč se to jmenuje henna. Že bych z toho taky zkusila udělat kaši a nechat působit několik hodin?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 10:36 am    Předmět: Citovat

já jsem na tu "neutrální" ani nekoukala, mám vlasy přirozeně trochu nazrzlé, takže to hennoíu zvírazňuju. Ae jak říkáš, taky jsem koukala, že tam měli ještě černou hennu, tak jsem si říkala co je to za blbost- ve složení tam bylo něco úplně jiného než henna. takže botanikus asi vešeré své přípravky na vlasy pojmenovává henna. A u všech má napsáno vlasový kondicionér Confused
Ale tou červenou jsme si celkem jistá, vypadá naprosto stejně jako jakákoli jiná, prostě zelenavý prášek, i voní stejně. A ve složení je psaná opravdu jen henna. Tak to risknu, zítra ráno se uvidí. Rolling Eyes Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hematit
21-40
21-40


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 3:19 pm    Předmět: Citovat

zdravíčko Smile pořídila jsem si v Botaniku šmpon s hennou,máte s ním někdo zkušenosti? skutečně lehce barví? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 8:15 pm    Předmět: Citovat

Koukala jsem na nabídku týhle henny ale narazila jsem jen na červenou, černou a bezbarvou... nevíte prosím, jak ta červená chytá? Nemáte nějakou fotku?
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 10:40 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si koupila černou hennu od botanik-plzeň,barví hodně do tmava až černa...měla jsem ji na vlasech asi 11 hodin.Zatím jsem si myla vlasy jen jednou a ta henna se skoro ani nevymyla,jiné henny se mi hned smývaly a tahle hodně maličko....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 8:07 pm    Předmět: Citovat

len tak zo zvedavosti Smile žiadne nové skusenosti s touto hennou? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.