BIONEcosmetics
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=af1846fa21576092ea50dac9e18d9b21Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2009 11:25 pm    Předmět: Citovat

Teda dámy, vy jste mě tak nahlodaly, že jsem se na to taky mrkla.Pochybuju, že bych to u nás v drogérce sehnala, takže zítra objednám z netu, cena je příznivá, vezmu toho víc, ať se to vyplatí a bude Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 10:02 am    Předmět: Citovat

Tak jsem zpozorovala ještě jeden efekt, který mě osobně moc netěší, ale pro někoho jistě bude přínosný.
Vlasy se hrozně chytají všech tvarů, takže když jsem měla pár hodin drdol, tak se mi ty vlasy tak nějak podivně zvlnily a už se nenarovnaly... taky mi zůstává zvlnění od gumičky, když mám culík, to mi dřív nedělalo... Ale věřim tomu, že kdybych si vlasy zapletla tak, aby se zvlnily nějak lidsky, tak by ty vlnky vydrzěly asi dost dlouho...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: so únor 13, 2010 5:15 pm    Předmět: Citovat

Holky,chci se zeptat,daji se jeste nekde sehnat tekute vlasy??Ja se ptala vsude mozne a nikde nic..Vyrabeji se jeste??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: so únor 13, 2010 5:44 pm    Předmět: Citovat

Šugryna napsal:
Holky,chci se zeptat,daji se jeste nekde sehnat tekute vlasy??Ja se ptala vsude mozne a nikde nic..Vyrabeji se jeste??

Na stránkách je ještě mají, takže předpokládám, že se ještě vyrábí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: so únor 13, 2010 6:20 pm    Předmět: Citovat

Egle,dik,priznam se,ze na stranky jsem nemrkla Embarassed ,me casto jednoduchy a logicky veci nenapadaji a delam vsechno zbytecne slozite.Ja jsem se totiz ptala v mem okoli a prodavacky mi nekolikrat od dodavatelu tlumocily,ze je nemaji ani na sklade,proto jsem se tak blbe zeptala,vrtalo mi to hlavou..dekuju moc jdu do objednavani Wink a doufam ze mi pak taky udelaji vlnky,me nic dlouho na skebli nevydrzi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dena
8-20
8-20


Založen: 9.2.2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2010 3:46 pm    Předmět: Regenerační vlasová infuze Panthenol plus od Bione cosmetics Citovat

Chtěla bych se zeptat na Vaše názory a zkušenosti s tímto přípravkem. Dnes jsem ho dostala, je z kadeřnických potřeb, prý by mi mohl pomoci na podrážděnou pokožku hlavy po barvení...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Defi
81-160
81-160


Založen: 19.1.2010
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: so červenec 10, 2010 10:24 am    Předmět: Citovat

Ahoj Deno,myslíš tuhle?!...http://www.ryorex.cz/bione-cosmetics-349.html
...jestli ano,tak já ji mám z klasické drogerie:)...nevím,jestli zabere přímo na podráždění pokožky(i když napsané to tam je),mě se jeví spíš jako leave-in,který se stříká na délky vlasů-a taky ji tak používámSmile...ale i přes to jsem na ní neshledala jediné negativum,není drahá,mám pak nádherně nadýchané vlasy a určitě po vypotřebování půjdu do další...a hlavně hrozně hezky a dlouho voní!!!♥
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dena
8-20
8-20


Založen: 9.2.2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so červenec 10, 2010 4:44 pm    Předmět: Citovat

Jj, to by měl být on Smile Tak to jsem zvědavá, dnes se ho chystám vyzkoušet, snad po něm taky budu mít trochu objem, to bych vážně potřebovala Smile Dáváš si ho i ke kořínkům nebo jen do délek? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Defi
81-160
81-160


Založen: 19.1.2010
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: ne červenec 11, 2010 8:28 am    Předmět: Citovat

vždycky po umytí si ho nastříkám do polovlhkých "délek"(na kořínky nedávám,ale pokud to má pomoci i pokožce,možná by bylo dobré to vyzkoušet:) a pomůžu objemu ještě tak,že si udělám na vršku hlavy něco jako drdol,prostě to nějak zatočím a zagumičkuji...ráno,když je rozpustím,tak je alespoň na jeden den klid:)...ale ta vůně,tu fakt miluji!♥...dej potom vědět,jak se zadařilo,doufám,že pomůže i toběSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dena
8-20
8-20


Založen: 9.2.2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 9:50 pm    Předmět: Citovat

Tak za sebe můžu říct, že největší rozdíl je při rozčesávání, po tomhle to jde úplně samo Smile) Objem mi moc neudělal, ale to bude asi tím, že jsem si ho dávala i ke kořínkům Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.