BIONEcosmetics
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9f67bb41ebb27a5e965d795c5ba1bba1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jiněnka
21-40
21-40


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: so listopad 01, 2008 12:43 pm    Předmět: BIONEcosmetics Citovat

Tak jsem se rozhodla, že se s vámi podělím o svou několikaletou zkušenost.
Už je to asi tři roky, co jsem začala používat tento přípravek. Jde o bezoplachovou péči, která se stříká do mokrých vlasů. Neobsahuje žádné silikony, je to český výrobek, zdaleka nemá tak úchvatný obal jako Kerastase a podobné drahé značky, cena do 100Kč.... A já se teď strašně bojím, že mi změní jeho složení a naflákají tam silikony Crying or Very sad Je to to nejlepší co jsem za svoji 14tiletou dlouhovlasou éru okusila (a že jsem toho vyzkoušela, i ze zahraničí si nechala vozit značkové kúry...).
Asi tento výrobek málokdo zná, nebývá v každé drogerii (spíše v těch malých, např. Teta drogeriích), a většinou ve spodních částech regálů (aby unikl pozornosti zákazníků, jde přeci "jen o levný výrobek"), ale jeho složení (keratinový hydrolizát z ovčí vlny, proteiny z přírodního hedvábí,...) je naprosté požehnání pro mé vlásky do pasu... Pokud ho vysadím, moje vlasy zplihnou, nelesknou se, elektrizují, nedají se rozčesat, jsou hrubé a lámavé. Zkoušela jsem ho nahradit komerečnějšími přípravky, ale bezvýsledně, vždy jsem se k němu pokorně vrátila.

Tak jsem si vylila co jsem měla na jazyku, třeba se některá přidáte se svými zkušenostmi, nebo vás přesvědčí k vyzkoušení (cena 85Kč a vydrží mi na 1/4roku).

Je to brněnský výrobek který nemá reklamu ani není prodáván v kadeřnických salonech, málokdo ho zná, tak se bojím, aby jej nezničila konkurence a nepřestali jej vyrábět, protože pak bych se musela nechat ostříhat Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so listopad 01, 2008 1:07 pm    Předmět: Citovat

Achoj, já ho používala asi celý minulý rok. Měla jsem právě taky ten bez silikonů ale vyrábějí i jiné se silikony takže na to pozor. Vlasy jsou po něm nádherně objemné, co lesk nevím ale používala jsem to když jsem ještě měla vlasy suché po barvení. Nevím čím to bylo, jestli přírodními šampony nebo tímto sprejem ale vlasy jsem musela ostříhat. Byl to horor... Mi ty hydrolizáty z ovčí vlny nepomohly-měla jsem i jejich ampulky a nic, vlasy pořád stejné. My ho máme v Místku jen v jedné drogerii...a to vzadu na náměstí. Mají ho jen občas, ne pořád. Ale u nás jsou na nejvrchnější polici-na té samé jsou i Gliss kury a tak. Co se týče této značky- u nás tato firma vyrábí nejen vlasovou kosmetiku ale i krémy takže myslím že není proč by to rušili. Nic tomu zatím nenasvědčuje. Jinak ty spreje se dají sehnat i na internetu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 4:15 pm    Předmět: Citovat

tak jsem si dneska Tekuté vlasy donesla z obchodu... tak jsem na ně fakt zvědavá, pak napíšu, jak mi sedly Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 10:34 pm    Předmět: Citovat

Egle: napíšeš přesně, kde jsi to koupila? Já jsem se ptala už v několika drogeriích, v Brně v Jasmínu, Tetě, DM, a všude na mě koukali jako kdybych spadla z Marsu, prý se tekuté vlasy Bione už nedělají nebo alespoň oni otom neví. Psala jsem i mail výrobci, odepsali mi že si je můžu u nich objednat, ale poštovný se mi zdá drahý. Tak jsem jim odepsala, v které síti drogerií to můžu zakoupit, a už mi neodepsali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 11:26 am    Předmět: Citovat

Mauči napsal:
Egle: napíšeš přesně, kde jsi to koupila? Já jsem se ptala už v několika drogeriích, v Brně v Jasmínu, Tetě, DM, a všude na mě koukali jako kdybych spadla z Marsu, prý se tekuté vlasy Bione už nedělají nebo alespoň oni otom neví. Psala jsem i mail výrobci, odepsali mi že si je můžu u nich objednat, ale poštovný se mi zdá drahý. Tak jsem jim odepsala, v které síti drogerií to můžu zakoupit, a už mi neodepsali.

já to koupila v drogerii Teta, konkrétně v Havířově vedle náměstí... ale ve všech Tetách to nemají, je třeba jich projít víc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 1:14 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
tak jsem si dneska Tekuté vlasy donesla z obchodu... tak jsem na ně fakt zvědavá, pak napíšu, jak mi sedly Wink


Jsem asi moc zvědavá- tak jak sedly, Egle?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 8:50 am    Předmět: Citovat

slunovláska napsal:
Jsem asi moc zvědavá- tak jak sedly, Egle?

pro zvědavost mám pochopení, je to i má vlastnost Laughing
tak po prvním použití nevim, no, voní to tak divně, spíš mi to smrdí. Doufala jsem ve zvětšení objemu, ale nezdá se mi, že by to pomohlo, snad po více použití...
a lesk a regeneraci moc neposoudim, mám teď vlasy docela v pohodě a navíc jedna aplikace asi nebude spásná, tak počkám co bude tak za měsíc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 2:01 pm    Předmět: Citovat

Vzhledem ke své momentální zvědavosti Sad a slabosti pro ovčí produkty(a ovečky vůbec Very Happy )bych se i zapojila, ale nikde nemají... Takže mi nezbývá,než si pěkně trpělivě počkat na tvoje další hlášení...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2009 11:54 am    Předmět: Citovat

Tak, ač jsem byla hodně skeptická, zdá se, že to na objem přece jenom vliv má. Teda není to jako z reklamy na Niveu, ale je to docela poznat i druhý a vlastně i třetí den... takže uvidíme, jak to bude na dlouhodobé používání, snad to vlasy moc nezatíží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2009 2:14 pm    Předmět: Citovat

Hm, to zní slibně...(bohužel pro peněženku)... Můj aktuální hit na toto téma je ajurvéďák, nechat vlasy částečně uschnout a pak lehce napatlat tamponkem s ředěným pivem (asi 1ku1 s vodou),na noc sepnu do banánu a solidní účes na pár dní je hotov...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.