BIONEcosmetics
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dcc81a3ec0653b89948762ee05d0ce85Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2015 3:13 pm    Předmět: Citovat

Mám BIONE taky ráda, ale některé výrobky silikony teda obsahujou, takže pokud to člověk chce mít fakt bez nich, to složení si to chce přečíst. Já od nich mám momentálně Tekuté vlasy (silikony mají, ale je to snad jedinej silikonovej přípravek, se kterým se moje vlasy kamarádí, jinak silikony odmítají) jeden z mých top vlasopečovacích výrobků ever, pak mám tužidlo s keratinem a panthenolem, kde silikon není (leda nějak velmi rafinovaně maskovanej, že bych ho nepoznala), to sice nijak extra netuží, ale ani není tak špatný - takovej průměr, no, a pak mám nějakej luxusní nevyplachovací kondicioner s Q10, taurinem a vším možným, a tam silikony jsou - a ten mi pro změnu nesedne vůbec. A pak jsem měla ještě dva další kondiše, jeden tuším konopnej a druhej možná s argonovým olejem, ty silikony sice (aspoň co se pamatuju) neměly, ale taky mi zvlášť nesedly. Nicméně za Tekutý vlasy nepřestávám BIONE blahořečit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2015 2:26 pm    Předmět: Citovat

Mamce jsem chtěla koupit levandulovou ple´tovou vodu, ale všimla jsem si, že obsahují alkohol. To mě zklamalo, jinak pleťová mléka a krémy mají dobré složení a je fajn, že je to česká firma. Používáte někdo jejich pleťové vody? Mamce je přes 50 a myslím si, že prostě alkohol nemá co v kosmetice dělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: so duben 23, 2016 9:24 pm    Předmět: Jakou řadu? Citovat

Ahoj! S Bione mám dobré zkušenosti. Právě používám šampon i kondicionér z řady Panthenol+Keratin a nemohu si je vynachválit! Ráda bych ale po spotřebování těchto produktů zkusila vlasové přípravky i z jiných řad. Rozhoduji se mezi medovými přípravky a přípravky z aloe. Můžete mi některá poskytnout nějaké recenze na šampon a kondicioner z těchto řad? Který byste mi doporučili víc?

Vlasy mám dlouhé u kořínků mastící se a na konečcích naopak sušší. Husté a rovné, někdy hůře rozčesatelné.

Děkuji Smile!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so duben 23, 2016 10:57 pm    Předmět: Citovat

Podívej se k Tie do sekce ,,články" (http://dlouhevlasy.cz/index.php?option=com_comprofiler&task=userProfile&user=17486&Itemid=173) - napsala pár recenzí na Bione.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 8:59 pm    Předmět: Citovat

Tak nakonec jsem (naneštěstí) skončila u medu a pro mé mastící se vlasy to byla špatná volba.
Takže šampon a kondicioner z medové řady na prodej. Jednou použit.

set 100 Kč
kus zvlášť 60 Kč

Osobní předání v Brně, popřípadě je nutné uhradit ještě poštovné..
v případě zájmu pište do SZ, nebo na údaje v odkazu:
http://ostatni.bazos.cz/inzerat/60904608/BIONE-COSMETICS-BIO-MEDOVY-SAMPON--KONDICIONER.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 11:24 am    Předmět: Nová řada? Citovat

Ahoj!
Nedávno jsem v TOP drogerii v regálu Bione viděla nějaké nové přípravky na vlasy - že by nová řada?
Jedná se o vlasovou kosmetiku Keratin + kofein, kdy má keratin regenerovat vlasy a kofein podporovat jejich růst. Zároveň je v přípravcích obsažen makadamiový olej, pro lesk a vitalitu.

Chci se zeptat zda má někdo z vás zkušenost právě s tímto šamponem / kondicionérem. Moje vlasy oleje zas moc dobře nesnáší, tak mám strach do toho jít Smile.

Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2016 12:38 pm    Předmět: Citovat

Používám teď kokosový šampon a je to asi to nejlepší za poslední dobu, co jsem zkusila. Je příjemný, vlasy jsou po něm vzdušné a pěkné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2016 5:32 pm    Předmět: Re: Nová řada? Citovat

Wnaty napsal:
Ahoj!
Nedávno jsem v TOP drogerii v regálu Bione viděla nějaké nové přípravky na vlasy - že by nová řada?
Jedná se o vlasovou kosmetiku Keratin + kofein, kdy má keratin regenerovat vlasy a kofein podporovat jejich růst. Zároveň je v přípravcích obsažen makadamiový olej, pro lesk a vitalitu.

Chci se zeptat zda má někdo z vás zkušenost právě s tímto šamponem / kondicionérem. Moje vlasy oleje zas moc dobře nesnáší, tak mám strach do toho jít Smile.

Díky!


Mám doma kondicionér normální a ten ve spreji a oba jsou fajn Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
najlin
8-20
8-20


Založen: 18.1.2016
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2016 8:25 pm    Předmět: Citovat

Mám doma bezoplachový kondicionér a jsem spokojená Smile vlasy se opravdu lépe rozčesávají Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desire
0-7
0-7


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá září 09, 2016 12:11 pm    Předmět: Citovat

já jsem si teď koupila šampon od Bione Keratin Argan. Trošku jsem se bála, abych neměla vlasy mastnější po použití a neulízly se mi, ale nic takového se nekonalo Very Happy Kromě toho, že mi ten šampon úžasně voní, tak jsou vlasy krásně nadýchané a vůbec ne mastné (vlasy mám normální, ani ne mastné, ani ne suché) Takže já jsem naprosto spokojená, za mě super kosmetika a určitě bych chtěla vyzkoušet právě i Keratin+Kofein Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.