BIONEcosmetics
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d9e6ca2451cfbdc0251c3b4c35500eabZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MyScene
41-80
41-80


Založen: 29.10.2010
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2016 9:55 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si dnes přinesla domů z Kauflandu tento kondicionér - ještě ve slevě asi za 39 Kč. Jsem na něj zvědavá Very Happy

http://www.dekorativka.cz/BIONE-COSMETICS-Regeneracni-kondicioner-BIO-KERATIN-ARGANOVY-OLEJ-d2122.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
najlin
8-20
8-20


Založen: 18.1.2016
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2016 12:21 pm    Předmět: Citovat

Já ho doma mám Smile krásně po něm voněj vlasy, ale nanáším ho jedině na mokrý ihned po umytí, když jsem ho nanášel na vlhký, tak byly druhý den takový slepený a nebylo to hezký...ale jestli bych pociťovala, že by vlasy byly pevnější, to nevím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2017 7:52 pm    Předmět: Citovat

Tak s Bione kondicionéry spokojená nejsem Rolling Eyes Vyzkoušela jsem s obilnými klíčky, arganový, kokosový (který se už asi nevyrábí) a po všech jsem měla ulepené vlasy, plihnoucí, takové "přeživené" a to jsem jim dala několikrát šanci. Šampony na mě také neudělaly dojem, arganový byl příliš hydratační, takže vlasy pramínkující se hned po pár hodinách.
Jediný, který mi přišel fajn, byl nějaký s avivážním efektem (jo, vlasy po něm fakt krásně voněly) a dodal i objem.

Objevem u Bione je však sérum na akné z řady ANTAKNE. Úžasný pomocník pro mou aknózní pleť (bojuji s akné už 8 let a vyzkoušela jsem kdeco). Je to takový průhledný gelík, nijak nesmrdí, neštípe, není to vysušující dryák. Samozřejmě vysušuje, ale jen zlehka. Dá se použít lokálně nebo i na celé plochy. Funguje perfektně, pokud podchytíte pupínek ze začátku, tak se vůbec "nevylíhne", když už je ve vyšším stádiu, tak se zahojí velmi rychle. Toto sérum používám téměř denně, někdy jen na jednotlivé pupínky, někdy míchám s krémem. Vydrží strašně dlouho, skoro mi neubyl. Rozhodně DOPORUČUJI
Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2017 9:59 pm    Předmět: Citovat

Jája_ napsal:
Tak s Bione kondicionéry spokojená nejsem Rolling Eyes Vyzkoušela jsem s obilnými klíčky, arganový, kokosový (který se už asi nevyrábí) a po všech jsem měla ulepené vlasy, plihnoucí, takové "přeživené" a to jsem jim dala několikrát šanci. Šampony na mě také neudělaly dojem, arganový byl příliš hydratační, takže vlasy pramínkující se hned po pár hodinách.
Jediný, který mi přišel fajn, byl nějaký s avivážním efektem (jo, vlasy po něm fakt krásně voněly) a dodal i objem.

Objevem u Bione je však sérum na akné z řady ANTAKNE. Úžasný pomocník pro mou aknózní pleť (bojuji s akné už 8 let a vyzkoušela jsem kdeco). Je to takový průhledný gelík, nijak nesmrdí, neštípe, není to vysušující dryák. Samozřejmě vysušuje, ale jen zlehka. Dá se použít lokálně nebo i na celé plochy. Funguje perfektně, pokud podchytíte pupínek ze začátku, tak se vůbec "nevylíhne", když už je ve vyšším stádiu, tak se zahojí velmi rychle. Toto sérum používám téměř denně, někdy jen na jednotlivé pupínky, někdy míchám s krémem. Vydrží strašně dlouho, skoro mi neubyl. Rozhodně DOPORUČUJI
Exclamation


Mě přijdou kondicionéry málo hydratační a vyživující, že by se mi po nich vlasy výrazně líp rozčesávaly, to asi ne. Ale ještě neházím flintu do žita, řad mají hodně.

Tu řadu Antakne musím taky pochválit! Sérum je naprosto úžasný! Pak mám i pleťové tonikum, to je dobrá prevence a peeling a ten to bere do hloubky, jen pro citlivější pleť by to mohl být trochu driják.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2017 11:48 pm    Předmět: Citovat

Mám teď nově šampon a balzám z řady keratin a argan a je to fakt dobrý. Copak první den, ale druhej den vypadaj vlasy dobře, nejsou splihlý, jen jsem na konce dala trochu olejíčku. Fakt perfekt! Smile Vlasy maj po nich jinou strukturu na omak, takovou pevnější, jinak mam vlasy jemný. Je to tohle, jeden kus kolem 80 korun:
http://www.bionecosmetics.cz/bio-kreatin-argan
Stejně mysju obden, jako vždy, ale ten rozdíl, jak vypadá hlava druhej den, tam je. Jinak používám přírodní šampóny (Natura Siberica a Alverde), ale tohle je možná i lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marketka538
0-7
0-7


Založen: 22.3.2017
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt březen 23, 2017 8:25 am    Předmět: Bione - SOS sprej pro růst vlasů Citovat

Holky, chci se podělit o zkušenost s Bione SOS proti vypadávání vlasů a pro růst vlasů nových. Už jsem vyzkoušela kde co, ale tohle je absolutní špička. Vlasy jsou hned po pár použitích hebké po celé délce a asi po týdnu se hodně minimalizovalo vypadávání. Stojí asi do 150 Kč takže to zase taková hrůza není. Kdo hledáte něco nového na pokožku hlavy tak doporučuji všema deseti. Složení je velmi zajímavéSmile
https://www.notino.cz/bione-cosmetics/sos-sprej-pro-zdravy-rust-vlasu-od-korinku/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monek
8-20
8-20


Založen: 1.6.2015
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt březen 23, 2017 3:09 pm    Předmět: Citovat

To vypadá zajímavě. A jaký to má vliv na pokožku hlavy???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
najlin
8-20
8-20


Založen: 18.1.2016
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 10:23 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, koupila jsem si tenhle přípravek https://www.notino.cz/bione-cosmetics/keratin-kofein-vlasove-serum-pro-rust-vlasu-a-posileni-od-korinku/, protože mi poslední dobou dost padaly vlasy, ale nějak nechápu, že v návodu napsáno, že se má nanášet na pokožku hlavy, nikoliv na vlasy. Tomu se přece člověk nevyhne, aby ho nenanesl i na vlasy, asi to moc řeším, ale zajímalo by mě, jaký vliv na ty vlasy má, když tam na to takto upozorňují. Nezkoušeli jste to někdo? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 10:07 am    Předmět: Citovat

Sice mi ten odkaz otevřel jen obecně Bione výrobky, ne ten konkrétní (a těžko říct, co bych se tam dočetla), ale já bych odhadovala, že na vlasy to nemá žádný (negativní) vliv a že to tam píšou jen proto, aby to lidi nedávali na délky, neb tam to s růstem vlasů nic neudělá. Tedy aby upozornili, že se to dává na hlavu (tj. na kořínky), kde to má působit, a ne na konečky a ne na délky/vlasy, kde to nic nedělá. Myslím, že je jasné, že na vlasy u hlavy to asi taky v reálu přijde...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: po duben 10, 2017 10:27 am    Předmět: Citovat

Občas, když mě chytne představa, že 4 cm nad lokte (jsem měsíc po střihu) jsou krátké vlasy, uvažuju o takovýchto sérech.
Jenom by mě zajímalo, jestli po tom potvory nezačnou padat. S Bione obecně mám skvělou zkušenost, ale třeba o podobném přípravku od Milvy jsem četla, že způsobuje dočasné padání, které se ale může "vymknout" - bylo to někde na Omlazení nebo tak, a slečna psala, že když se po startu vypadávání obrátila na prodejce, řekli, že něco vážně vypadat "musí", že to jsou špatné vlasy, a má to trvat tak do měsíce... Ale údajně to pak začlo být šílené.
Tak by mě zajímalo, jak to Bione sérum fungovalo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.