BIONEcosmetics
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cc2f7782a00d0045b06a4a8275b525bbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: po duben 10, 2017 12:26 pm    Předmět: Citovat

Rhiannon napsal:
Občas, když mě chytne představa, že 4 cm nad lokte (jsem měsíc po střihu) jsou krátké vlasy, uvažuju o takovýchto sérech.
Jenom by mě zajímalo, jestli po tom potvory nezačnou padat. S Bione obecně mám skvělou zkušenost, ale třeba o podobném přípravku od Milvy jsem četla, že způsobuje dočasné padání, které se ale může "vymknout" - bylo to někde na Omlazení nebo tak, a slečna psala, že když se po startu vypadávání obrátila na prodejce, řekli, že něco vážně vypadat "musí", že to jsou špatné vlasy, a má to trvat tak do měsíce... Ale údajně to pak začlo být šílené.
Tak by mě zajímalo, jak to Bione sérum fungovalo Smile


Ahoj, s Bione sérem zkušenost nemám, ale mě funguje Bioaquanol U, který je vesměs přírodní, stojí pár korun a vydrží dlouho.. fakt mi po tom vlasy rychleji rostou a hlavně jsou hustší a nepadají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2017 4:45 pm    Předmět: Citovat

Tak díky za tip Smile Mě jenom tehdy trochu "pobavila" ta recenze Milvy... Prý že něco vypadnout musí, když je to slabší... Ale je asi málo těch, kteří mají vše nádherně pevné a tak (pamatuju si na rozhovor s Adél, kde říkala, že se nic netřepilo a nelámalo, tak to holt zkusila nechat růst dál Very Happy)
Uvidím, zda zkusím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne duben 16, 2017 8:53 am    Předmět: Citovat

Bioaquanol U je super, můžu potvrdit. Od Bione jsem měla jen vlasové vody a jsou vsechny dost podobné. Já si vybírám podle toho, která mi nejmíň smrdí. Very Happy Měla jsem Kopřivu, břízu, proti lupům a teď mam propolis.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2017 4:09 pm    Předmět: Citovat

když už jsme u těch "vod"....

S tímhle sérem/tonikem máte někdo zkušenost?

https://i.notino.com/detail_zoom/bione-cosmetics/bcokekw_krgr25/bione-cosmetics-keratin-kofein-serum-pro-rust-vlasu-a-posileni-od-korinku___7.jpg
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2017 7:21 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem zase tu Smile
V červnu, červenci a srpnu jsem používala kofeinovou řadu (šampon, kondicionér a masku). Vlasy byly hezky lesklé, ale nevšimla jsem si, že by rostly rychleji, což by možná za ty 3 měsíce mohlo jít vidět. Ale také mi začaly padat. Nemůžu to svádět jen na kofein, měla jsem i stresy, ale jak už jsem tu psala, četla jsem o padacích reakcích i na jiné kofeinové přípravky. Ale opravdu nevím. Nic hrozného to nebylo, jen to pro mě bylo neobvyklé a ten stres určitě hrál svou roli.
Teď chci vyzkoušet tu kokosovou, i když jsem zatím nikde neviděla, že by k ní byla i maska. Má někdo s touto řadou zkušenost? Smile
Pak se asi zase vrátím k arganové sadě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2017 9:26 pm    Předmět: Citovat

Kokosovou řadu jsem nezkoušela, protože mi stačilo si jenom přičichnout a hned jsem věděla, že tohle není ta hezká kokosová vůně, kterou miluju Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2017 11:42 am    Předmět: Citovat

Wnaty napsal:
Kokosovou řadu jsem nezkoušela, protože mi stačilo si jenom přičichnout a hned jsem věděla, že tohle není ta hezká kokosová vůně, kterou miluju Very Happy.

Very Happy Já ji nakonec taky nevzala, nemají masku. Teď jedu klíčky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenysek85
21-40
21-40


Založen: 18.2.2012
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2017 11:49 pm    Předmět: Chinin Citovat

Má někdo zkušenosti s řadou Bione chinin+kofein? Cca měsíc používání a mám nějak pocit toho padání vlasů, jako nové rostou, ale než doženou ty tři chlupy na konci tak to potrvá roky Laughing
Milvu jsem měla loni, ale osypal se mi kokos, takže jsem skoro nepoužívala. Nevím jestli je to fakt tím chininem a nebo pelichám před na zimu. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenysek85
21-40
21-40


Založen: 18.2.2012
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2017 11:50 pm    Předmět: Chinin Citovat

Má někdo zkušenosti s řadou Bione chinin+kofein? Cca měsíc používání a mám nějak pocit toho padání vlasů, jako nové rostou, ale než doženou ty tři chlupy na konci tak to potrvá roky Laughing
Milvu jsem měla loni, ale osypal se mi kokos, takže jsem skoro nepoužívala. Nevím jestli je to fakt tím chininem a nebo pelichám před na zimu. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2017 8:58 am    Předmět: Citovat

Existuje řada kofein + chinin?
Já myslím že kofein mají zvlášť s keratinem a chinin taky zvlášť s keratinem.
S tím kofeinovým jsem zkušenost měla, neseděl mi, měla jsem vždy po sprše vyrážku, tam, kde přípravky stékaly (kolem krku a na zádech). Tu chininovou řadu bych moc ráda zkusila, takže budu ráda za jakékoliv recenze na jakékoliv produkty Smile.
Nově teď mají ještě řadu s ženšenem, má už někdo z produktů na vlasy něco vyzkoušené? Co na to říkáte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.