Kolagen,želatina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=da78f9c6c9bec376a64f8983f28428feZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2010 4:11 pm    Předmět: Citovat

Lea napsal:
děvčata jsem z vás dost na vážkách, poslední dobou mi hodně křupou klouby, při delším sezení aj bolí, tak bych na to chtěla začít něco brát, no a když člověk najede na internet tak na klouby je všude kolagen, nechci vyhazovat peníze zbytečně a tady se jednak dozvídám že je to blbost a jednak že to pomáhá, tak čemu mám teda věřit?


Pokud jsem spávně pochopola, zpochybňovala se pouze vnější aplikace na kůži. Při užívání vnitřně by účinek mít měl. Vlastní zkušenost sice nemám, ale přítel má problémy s klouby a různé doplňky v tabletách mu hodně pomáhají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út únor 22, 2011 8:45 pm    Předmět: Citovat

Tak! Mám doma dvouměsíční kůru Gelatiny plus. To sem ale zvědavááá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 5:55 pm    Předmět: Citovat

tak jsem zjišťovala, jaké aminokyseliny to gelatina plus obsahuje. našla jsem jenom toto:
Leucin + Glycin - snižují bolestivost spolehlivou obnovou chrupavčitých, vazivových a kostních tkání.
Prolin + Lysin -zlepšují hybnost kloubů podporou měkké výstelky kloubů a stimulaci kloubního mazu, klouby snadno prokluzují.
L-Methionin + Cystein – pro zvýšení odolnosti a výkonnosti chrupavčitých a kostních tkání vážou vodu v tkáních, hydratují je a zvyšují tak jejich schopnost přenášet tlaky a zátěže.
Phenylalanin - pro zpevnění úponů a šlach a vyšší výkonnost kloubů

tak jo, to beru Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haiky
161-320
161-320


Založen: 5.2.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 1:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,chystám se pořídit si tento: http://www.lekarna.cz/colafit-60-kosticek/ preparát s kolagenem.Ne kvůli kloubům,ale na vlasy,protože sem tak-trochu-vegetariánka a tlusté maso (kde by toho kolagenu mělo bejt prý nejvíc) nejím vůbec.
Četla jsem na tento výrobek dobré recenze,ale ještě se zeptám tady.
Zabralo vám to na vlasy?
Děkuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 2:02 pm    Předmět: Citovat

osobní zkušenost nemám, na klouby si to lidi hodně chválí, na vlasy sem chválu za 5 let v lékárně nezaregistrovala. Já jsem nad tím přemýšlela a pak jsem si pořídila gelastinu plus...ta zabrala, navíc, obsahuje toho víc.... Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haiky
161-320
161-320


Založen: 5.2.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 2:14 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
osobní zkušenost nemám, na klouby si to lidi hodně chválí, na vlasy sem chválu za 5 let v lékárně nezaregistrovala. Já jsem nad tím přemýšlela a pak jsem si pořídila gelastinu plus...ta zabrala, navíc, obsahuje toho víc.... Wink


Hmmm....mě jde hlavně o účinek na vlasy Very Happy takže jde o to,jestli zabrala na ně.Popravdě klouby mám v pořádku,takže účinky tam jsou mi šumafuk....

Děkuji za odpověď,ale asi si přece jen pořídím tu čistou želatinu,protože už vitamínové přípravky+methionin beru a nechci aby bylo tělo převitamínované,...a taky je to levnější Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 2:28 pm    Předmět: Citovat

když on kolagen určený na vlasy není, spíš na kůži a klouby. navíc, co sem se teď dpčetla, ve střevech se rozloží na aminokyseliny, takže bych to s methioninem (aminokyselinou) nekombinovala...

Colafit® - čistý krystalický, lyofilizovaný kolagen typu I, čistoty 99,9%. Colafit® obsahuje vysoce čištěnou úplnou molekulu kolagenu. Ta se po požití neporušená (kyselé žaludeční prostředí ji nenaruší) dostane až do tenkého střeva, kde je rozštěpena pomocí enzymu kolagenázy na peptidy a jednotlivé aminokyseliny....

a edit potřetí...protože to prý je naprogramováno tak, aby se to zase změnilo v kolagen, pujde ti to do kůže a do kloubů, nikoliv do vlasů, tam potřebuješ buď jednotlivé aminokyseliny, nebo keratin....
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haiky
161-320
161-320


Založen: 5.2.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 2:36 pm    Předmět: Citovat

Aha,to sem ani netušila.Very Happy...ale ty aminokyseliny jsou právě pro vlasy prospěšné,nebo se pletu?
Takže to znamená nekombinovat s methioninem,protože bych pak mohla být "předávkovaná" ? Myslím si spíš,že tělo přebytečné věci vyloučí....což je ale zase škoda,protože by methionin (nebo kolagen?) zůstal nevyužitý.

Omlouvám se za neznalost v tomhle tak trochu plavu Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 2:38 pm    Předmět: Citovat

Přebytečná béčka tělo vyloučí, ale to neznamená, že vyloučí vše, čeho je moc. Zkus se předávkovat céčkem a věř mi, že na tu vyrážku jen tak nezapomeneš, železo způsobuje zácpu, zinek přesušení kůže atp...takže já přemíru množství, ať už čehokolic, nedoporučuju Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haiky
161-320
161-320


Založen: 5.2.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 3:32 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Přebytečná béčka tělo vyloučí, ale to neznamená, že vyloučí vše, čeho je moc. Zkus se předávkovat céčkem a věř mi, že na tu vyrážku jen tak nezapomeneš, železo způsobuje zácpu, zinek přesušení kůže atp...takže já přemíru množství, ať už čehokolic, nedoporučuju Wink


Ano s železem mám své zkušenosti Confused .Já ty vitamíny a methionin nehltám po hrstech,jen několikrát do týdne aby mělo tělo čas to zpracovat a aby si nemyslelo,že takový luxus mu bude dopřávám pořád.Ten Colafit (co sem se na něj ptala) vyzkouším a kdyžtak sem napíšu,jestli zabral Smile Moje mamka říkala že jí pomohl...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.