Kolagen,želatina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8f658d1ed962af109ac7a41bb977ca29Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 3:33 pm    Předmět: Citovat

Ok Wink Jak chceš, dle mého, pokud bereš směs amonokyselin a bylo by to jádro problému, už by zabraly Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haiky
161-320
161-320


Založen: 5.2.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 5:37 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Ok Wink Jak chceš, dle mého, pokud bereš směs amonokyselin a bylo by to jádro problému, už by zabraly Wink


Aminokyselinu beru jen jednu a to ten methionin (čistý).( Dále pak trochu hořčíku+zinku a želez,to je na podporu)
A právě po methioninu mi začly pomalu zarůstat kouty a vůbec vlasy po hlavě,a protože bych ten růst chtěla urychlit a chci aby mi těch vlasů dorostlo víc,tak zkusím ten kolagen.Když nic jiného tak budu mít super-ohebné klouby Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 6:59 pm    Předmět: Citovat

Ahááá, jo takhle, tak to potom jóóó. To se omlouvám, já jsem poslední dobou nějaká zmatená Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haiky
161-320
161-320


Založen: 5.2.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 7:56 pm    Předmět: Citovat

Však to je v pořádku,já taky nejsem nejčerstvější Cool ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haiky
161-320
161-320


Založen: 5.2.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 8:37 pm    Předmět: Citovat

Tak jen pro ty,co by měly zájem investovat do kolagenových preparátů:

Já jsem si koupila Colafit MSM (nějaká vylepšená verze obyčejného Colaf.) a pleť mám furt stejnou,kolena byla v pořádku už předtím,ale vlasy mi rostou skoro 2 cm za měsíc Laughing nemůžu zaručit,že je to tím přípravkem,ale prostě rostou.Padají jinak furt stejně (ale tam je příčina stres a tu kolagen nevyřeší)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 8:02 am    Předmět: Citovat

Tak jsem nakonec neodolala, chtěla jsem něco na klouby a jelikož to střídám, koupila jsem v akci colafit (ten obyčejný). Měly balení 120ti kostiček za celkem dobrou cenu. Chci to hlavně na ty klouby, ale sem teda zvědavá Twisted Evil
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ratatosk
8-20
8-20


Založen: 10.6.2012
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 8:11 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s kolagenem na vlasy, něco jako je tohle: http://www.nezestarni.cz/kolagen-menu/ucinky-kolagenu/posileni-vlasu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katcherka
0-7
0-7


Založen: 3.2.2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2013 3:54 pm    Předmět: Zelatinovani vlasu Citovat

Pres jednu znamou z Polska jsem se dostala k tomuhle:

http://infinitybloguje.blogspot.cz/2013/02/laminowanie-wosow-zelatyna-przepis.html

minim to vyzkouset hned pri dalsim hennovani, stejne uz mam konce tmave dost Smile Jen jeste poradne prelozit tu polstinu Rolling Eyes

Co si o tom myslite vy? Podle me je to logicke, vyzivovat vlasy zelatinou primo kontaktne nez pres jidlo. Kazdemu muze chybet ve vyzive urcite mnozstvi, ze se to na vlasech ani nepozna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2013 5:52 pm    Předmět: Re: Zelatinovani vlasu Citovat

Katcherka napsal:

http://infinitybloguje.blogspot.cz/2013/02/laminowanie-wosow-zelatyna-przepis.html


Shocked

Trošku nechápem o čo tam ide (blbý google translator Laughing), zmiešam želatínu s kondicionérom, dám na vlasy, nechám pôsobiť 40 minút (?) a umyjem? Htovo? nebudú vlasy splihnuté alebo tak zlepené proste? Mám to len čistou vodou umyť, či vyšampónovať?

Ale vyzerá to superne a na to že je to tak "obyčajné" z kuchyne, by ma to nikdy nenapadlo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katcherka
0-7
0-7


Založen: 3.2.2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2013 9:50 am    Předmět: Citovat

Neliann, no ja z toho navic vyrozumela, ze nestrkat na korinky, jde hlavne o zaceleni konecku.
A abych pravdu rekla k tem kuchynskym pripravkum, uz jsem premyslela, zda by se dalo pouzit misto oleje do henny sadlo..nesmejte se pokud ne, ja ho bezne pouzivam na mou plet tihnouci k vraskam a nemuzu si vynachvalit. Moje citliva plet zadne kremy nesnese, popripade se neprirozene zanese a zamasti nebo se v okoli oci udela vyrazka, nebo je cela rudobilo flekata, po sadle je vzdycky krasne pruzna, pevna, bez fleku, reakci, apod..
Kdo chce, at na plet vyzkousi, sadlo je neprirozenejsi zdroj kolagenu..cisteho, prirodniho kolagenu a k nasi pleti ma nejblize (proto jsem se to taky rozhodla vyzkouset - recept prababicky)

Jeste si chci nechat prelozit cely navod do cestiny, pak to tady hodim, snad uz behem vikendu Smile A behem pristiho tydne osobne vyzkousim a hodim echo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.