Mikádo
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b93e5b08dfebb7ecb1c999ff14b6fa34Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 8:39 am    Předmět: Mikádo Citovat

Ahojky, co říkáte na mikádo? Mně se moc líbí a nějakou dobu o něm uvažuju. Tady to je forum o dlouhých vlasech, tak je mi jasné, že všichni dáváte asi přednost jim, ale já zas tak dlouhé vlasy nemám. Mám je sestříhané vepředu kratší a vzadu delší a chtěla bych je zarovnat do stejné délky. Moje vlasy jsou totiž doost jemné a slabé, moc jich taky není, takže mi to sestříhání nevyhovuje, dlouhé mít nemohu, tak jsem si myslela, že by to mikádo byla dobrá alternativa. Co myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 11:52 am    Předmět: Re: Mikádo Citovat

kopretinka napsal:
Ahojky, co říkáte na mikádo? Mně se moc líbí a nějakou dobu o něm uvažuju. Tady to je forum o dlouhých vlasech, tak je mi jasné, že všichni dáváte asi přednost jim, ale já zas tak dlouhé vlasy nemám. Mám je sestříhané vepředu kratší a vzadu delší a chtěla bych je zarovnat do stejné délky. Moje vlasy jsou totiž doost jemné a slabé, moc jich taky není, takže mi to sestříhání nevyhovuje, dlouhé mít nemohu, tak jsem si myslela, že by to mikádo byla dobrá alternativa. Co myslíte?
Mi se mikádo taky moc líbí, začínala jsem na něm, pro jemné vlasy se mi zdá jako dobrá volba, když je třeba v jedné rovině, vlásky vypadají hustší a drží dobře tvar. ...Kolikrát mě přepadla stříhací manie a chtěla jsem ostříhat právě na mikádo, ale ke kadeřnici už nějaký ten rok nechodím a doma se do toho nechtěl nikdo pustit, protože bych prý pak moc litovala a kdo by pak to moje fňukání nad ostříhanýma vlasama měl poslouchat Laughing Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 11:59 am    Předmět: Citovat

teď jsem se zkusmo podívala na net na obrázky mikád a byla jsem dost překvapená, byly tam samé sestříhané. Mi se líbí právě v jedné rovině...
(něco jako měla Rory v Gilmorovych děvčatech - jestli to znáte ten seriál Embarassed ) http://www.slavkuv.net/gilmore/galerie/alexis-bledel/alexis-bledel-092.jpg nebo http://www.slavkuv.net/gilmore/galerie/alexis-bledel/alexis-bledel-087.jpg nebo delší varianta (i když to už možná není mikádo) http://www.slavkuv.net/gilmore/galerie/alexis-bledel/alexis-bledel-034.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 2:12 pm    Předmět: Citovat

Já mikádo měla v roce 2005 a 2006, než přerostlo do dlouhých vlasů, jako mezistupeň od fáze ježek (a když říkám ježek, mám na mysli ježek-3cm už byl přerostlý) a spokojenost. Teď by mě asi štvalo, že ho má na hlavě kde kdo, za poslední dva roky se s mikády roztrhl pytel Evil or Very Mad . Ale je celkem slušivé. Mimochodem, já měla 17let ježka, neboť jsem věřila řečem, že mám vlasy moc jemné a kdesi cosi a že by mi nenarostly, nebo byly ubohé. I zkusila jsem aspoň mikádo pod uši. A ono byly OK. Tak mikádo putovalo k ramenům. Pořád OK. Tak teď jsou do půlky zad (magická hranice-pásek od podprsenky) Wink a pořád OK. Jsou jemné, ale je jich v celku hodně a i mi je lidé chválíííí. (DV.CZ na tom má ovšem svůj podíl, nebýt jich, tak je stále šudlám sunsilkem blond a myslím si, jak jim nedělám dobře...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 3:14 pm    Předmět: Citovat

Tak mně se tedy mikádo hrozně moc líbí. Ale nesmí to být to vyholené vzadu a vepředu delší... Když je v jedné rovině v půlce krku, tak se můžu uslintat. Ty fotky, co sem dávala Sim, to je právě to, co se mi líbí úplně nejvíc. A myslím, že sluší většině žen. Já vždycky nosila to delší mikádo, po ramena. Vím, že mi to sluší, daleko víc než dlouhé :-/ Často mám nutkání se k tomu vrátit, ale zas je mi líto těch vlasů. A vždycky jsem chtěla zkusit i to kratší, přijde mi úplně nádherné, ale na to jsem zas nikdy neměla odvahu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 4:31 pm    Předmět: Citovat

Mě se mikádo taky líbí. Nosila jsem ho před 15cti lety . Neměla jsem ho úplně kratičké , ale tak akorát na ramena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 4:39 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Často mám nutkání se k tomu vrátit, ale zas je mi líto těch vlasů. A vždycky jsem chtěla zkusit i to kratší, přijde mi úplně nádherné, ale na to jsem zas nikdy neměla odvahu.



Taky mám nutkání se k němu vrátit. A nejspíš to časem udělám . Mě těch vlasů až tak moc líto není. Většinou to je jen takový lehký šok (být tak rychle z dlouhých vlasů na krátko ) , ze kterého se druhý den oklepu a jsem v pohodě. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 6:17 pm    Předmět: Citovat

No vidíš, a to je já bych se oklepala a chtěla hned zpátky dlouhé Laughing Prostě užít si třeba týden s tím mikádem a šup zas na dlouhé. Škoad, že to tak nejde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 10:03 pm    Předmět: Citovat

Tak to by chtělo nějaký ten rychlo-růstový elixír. Večer vypít a ráno se probudit s dlouhýma vlasama . Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 10:45 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
No vidíš, a to je já bych se oklepala a chtěla hned zpátky dlouhé Laughing Prostě užít si třeba týden s tím mikádem a šup zas na dlouhé. Škoad, že to tak nejde.

To bych taky barla Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.