Mikádo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8372af498d9c0329a9175beb03472888Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2012 7:34 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Za malo Smile Odrosty poznas snadno, pred barvenim mas prece vzdycky u hlavy jinak barevne vlasy nez v delkach Smile Pokud tedy nebarvis hennou na stejny odstin jako je tva prirozena barva vlasu (pokud jo, tak jen tise zavidim Smile).

Tak ci tak, nejaky rozdil v barevnosti by tam byt mel, nikdy se ti to nepodari trefit uplne presne do odstinu (treba odlesk nebo tak), nejlip to zjistis tak, ze se pred barvenim uceses na pesinku a podivas se do pesinky, jak moc se od sebe lisi nove prirustky (cca centimetr) od ostatnich vlasu.
Mně to moc nejde, všechno se slije do jedné barvy, nahoře je to tmavší a dole svítivější a oranžovější, ale nové přírůstky nepoznám. Bohužel. Nicméně odbočím . Mám třeba kamarádku, která si nebarví vlasy,nežehlí, nevím jestli fénuje, ale zkrátka- nemá je nijak poškozené a má je pořád v jedné délce, protože se ji ulamují konečky. Není to můj případ? Sice mi dříve narostly vlasy pod lopatky, ale mohu prožívat období, neboť jsem v pubertě, kdy vlasy nemám zkrátka tak kvalitní a je možná možné, že mi zkrátka nenarostou. Ty fotky, které mám na profilu jsou fotky vlasů, kdy jsem je měla zrovna hezké, neznamená to, že když se někdy probudím neleknu se jak hrozné mám vlasy, nemívám je sice tak přesušené jako dříve, ale mám je někdy hrozně zmaštěné a konečky moc slabé nebo hrozně jemné a bez tvaru... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2012 7:31 pm    Předmět: Citovat

Kikuška napsal:
Jitt napsal:
Za malo Smile Odrosty poznas snadno, pred barvenim mas prece vzdycky u hlavy jinak barevne vlasy nez v delkach Smile Pokud tedy nebarvis hennou na stejny odstin jako je tva prirozena barva vlasu (pokud jo, tak jen tise zavidim Smile).

Tak ci tak, nejaky rozdil v barevnosti by tam byt mel, nikdy se ti to nepodari trefit uplne presne do odstinu (treba odlesk nebo tak), nejlip to zjistis tak, ze se pred barvenim uceses na pesinku a podivas se do pesinky, jak moc se od sebe lisi nove prirustky (cca centimetr) od ostatnich vlasu.
Mně to moc nejde, všechno se slije do jedné barvy, nahoře je to tmavší a dole svítivější a oranžovější, ale nové přírůstky nepoznám. Bohužel. Nicméně odbočím . Mám třeba kamarádku, která si nebarví vlasy,nežehlí, nevím jestli fénuje, ale zkrátka- nemá je nijak poškozené a má je pořád v jedné délce, protože se ji ulamují konečky. Není to můj případ? Sice mi dříve narostly vlasy pod lopatky, ale mohu prožívat období, neboť jsem v pubertě, kdy vlasy nemám zkrátka tak kvalitní a je možná možné, že mi zkrátka nenarostou. Ty fotky, které mám na profilu jsou fotky vlasů, kdy jsem je měla zrovna hezké, neznamená to, že když se někdy probudím neleknu se jak hrozné mám vlasy, nemívám je sice tak přesušené jako dříve, ale mám je někdy hrozně zmaštěné a konečky moc slabé nebo hrozně jemné a bez tvaru... Wink
P.S. Omlouvám se za mé nejapné vyjadřovací schopnosti, zprávu jsem si po sobě nepřečetla- až teď a zděsila jsem se těch "jsou,nejsou,jsou,nejsou,zkrátka" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 10:34 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si "udělala" takové hodně odrostlé mikádo. Pozoruji několik změn
1) vlasy opticky zhoustly
2) nádherné konečky
3) A samozřejmě divný pocit, když mám culík a vidím jej v zrcadle Very Happy

Už bylo na čase. Věřím, že teď se přestanou konečky třepit a vše půjde jako po máslíčku
Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tiki
81-160
81-160


Založen: 21.10.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 11:27 pm    Předmět: Citovat

Koukla jsem ti do galerky a myslím, že jsi dobře udělala. Ty ses s těma konečkama akorát trápila. Je dobře, že jsi vydržela co nejdýl, ale teď máš nejhorší vlásky pryč a můžeš nechat dál vesele růst. Tak držím palečky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 11:32 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s tiki, určitě jsi vlasům udělala dobře, určitě se ti odmění krásným růstem a už to bude všechno v pohodě Smile Moc ti držím palce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 1:24 am    Předmět: Citovat

To je dobrá zpráva..., taky ti přeji ať vlásky poslouchají a rostou Very Happy Laughing ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 12:51 pm    Předmět: Citovat

Zkusím oživit téma, snad se nějaká dobrá duše slituje a odpoví Smile

Je mikádo na jemných vlasech hodně velká volovina? Máte některá zkušenost? Ačkoliv se obecně uvádí, že jemné vlasy mají být cca do toho mikáda, tak osobně mi to přijde jako celkem blbost, protože prostě jemné vlasy - malý/žádný objem, poletují, dlouhodobě nedrží v žádném tvaru, elektrizují, pramínkují, dosaďte dle libosti. Nicméně je to krásný účes - mikádo, ne poletující elektrizující vlasy Very Happy Nemyslím (pro sebe) takové to vyloženě těsně pod bradu, ale cca do půlky krku nebo na/d ramena - vzorové:
http://weheartit.com/entry/25857162/via/idaswardrobe
Prostě aby to pořád šlo dát do culíku.
Vzhledem k tomu, že už bych z délky neobětovala tolik, tak mě láká to vyzkoušet (dlouhá léta pěstování pro mě byl tenhle účes zapovězený). Z okolí mám ohlasy, že by mi to mohlo slušet. Ale nerada bych pak zjistila, že vypadám jako zmoklá slepice. Jenže dokud nevyzkoušíš, tak nezjistíš, playboy, press to play nebo tak nějak Very Happy V případě nespokojenosti se to do dlouhých vlasů překlopí celkem rychle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 1:42 pm    Předmět: Citovat

Podľa mňa mikádo na jemné vlasy vôbec nie je nezmysel. musí byť ale naozaj kvalitne urobený strih, a ak sú vlasy jemné, mali by byť tupo strihané a nie poprestrihávané, aby sa ich objem ešte viac nezmenšil...mne osobne sa mikádo tiež veľmi páči, hlavne také, keď sú predné vlasy o trošku dlhšie. ty vieš, akú máš kvalitu. podľa fotiek to ťažko posúdiť, lebo to tak katastrofálne, ako popisuješ, vôbec nevyzerá. v každom prípade ak ťa to dlho lákalo, a vlasy nie sú momentálne v takej dĺžke, že budeš za nimi nariekať pol roka a ak aj ty cítiš, že nie sú v kondícii, tak prečo nie? možno je to ideálny stav na skúšku niečoho nového a možno sa v tom nájdeš - a keď nie, tak vlasy dorastú a ak ich kvalitu vnímaš tak zle aspoň ti to nebude ľúto. máš veľmi peknú tvár, si jemný, ženský typ a tie si môžu dovoliť experimentovať a ak ti vlasy rastú rýchlo....prípadne ak sa rozhodneš strihať, tak na viac krát trebárs. nu a podľa kaderníkov jemné vlasy nemajú byť krátke a ani veľmi dlhé, vraj mikádo je ideálne- to nehovorím, že zrovna univerzálne s nimi súhlasím, ale nie som ani zástanca dlhých vlasov za každú cenu, podľa mňa má človek hľadať podľa typu tváre, životného štýlu aj obliekania, čo mu najviac pristane v čom sa bude cítiť svoj...presne ako si napísala - pokiaľ neskúsiš....asi pôsobím, že ťa presviedčam, ale nie je to tak mne to skôr pripadá, ako by si už viacmenej bola rozhodnutá, je to účes, ktorý ťa roky mátal, hoc aj ako zapovedaný - ale veď to poznáme - zapovedaného chleba najvačší krajec Wink nech sa rozhodneš akokoľvek držím palce

ps pozor na to, že to na fotke je vyfúkané a natočené, osobne však verím mikádam v štýle podkovy - vpredu dlhšie, to je upravené, vždy aj keď nie je. kamoška s dvoma deťmi to má tiež a je šmrncovná aj keď sa ani nestihne učesať Wink predtým mala klasické predĺžené mikádo a tento strih je neporovnateľný - opäť samozrejme neplatí uni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 2:24 pm    Předmět: Citovat

leny: Děkuju moc, za milá slova Smile
Je pravda, že na mých fotkách v galerii ta ne/kvalita (-však je to taky hodně subjektivní) není moc vidět. Je možné, že to i trošku přeháním, těžko říct, nicméně ve srovnání s tím, co jsem měla, je tam celkem velký rozdíl. Nejlépe to asi odráží to, že neustále zkracuju. Kdyby mi ty vlasy přišly OK, tak je nechávám růst - byla jsem velký bojovník za délku.
Napsala jsi krásnou větu "asi pôsobím, že ťa presviedčam, ale nie je to tak mne to skôr pripadá, ako by si už viacmenej bola rozhodnutá,..." Musím říct, že jsi to celkem vystihla, protože mám pocit, že jsem v období, kdy už ty dlouhé nechci. Prostě nechci. Pomineme-li jejich kondici, mám je spojené s jistým "duševním stavem", kdy jsem se za ně doslova schovávala. Sem tam se mi sice zasteskne, ale touha po změně je silnější - jak se tak říkává, když člověk prodělá nějakou výraznější (osobní) změnu, tak to často dá najevo i zevnějškem - ženy nejčastěji účesem. Takže opět jak píšeš "možno je to ideálny stav na skúšku niečoho nového a možno sa v tom nájdeš". A když se v tom nenajdu, svět se nezboří, snad to zas doroste Smile
Tady plácám a vlastně vůbec nevím, jestli jsem tím něco řekla Smile

Jinak mikádo do podovy se mi taky líbí asi nejvíc - chtěla jsem vložit trošku jinačí obrázek, ale počítač to odmítl Very Happy Navíc, pokud by to nedělalo dobrotu, tak se to dá vždycky dorovnat Smile

No, uvidíme, k čemu nakonec dospěju, třeba mě to zase přejde, ale třeba taky ne a já konečně využiju situace k nějakému tomu experimentu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sigrida
21-40
21-40


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2014 9:45 am    Předmět: Citovat

Já se nechala ostříhat po ramena minulý týden - vlasy do té doby děsně zplihlé teď mají opravdový objem a vypadají MNOHEM zdravěji.

A chuť experimentovat mám teď fakt velkou - přeci jenom krátké vlasy odrostou rychleji než dlouhé (takže s normálními šampony pryč a radikální hennou sem! Very Happy )

Délky trochu lituju, ale už jsem se na sebe nemohla dívat do zrcadla a nejlíp jsem se cítila s culíkem, takže to byla jasná volba.

Hodně zdaru ať se rozhodneš jakkoliv!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.