Mikádo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6878c04e3eccb1737732a6978e1bbc1bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 9:39 am    Předmět: Citovat

Zdravím, mám jít do mikáda? Ne, že bych nějak chtěla, ale
1) nerostou mi vlasy
2) chci je mít srovnané do jedné délky

Jestli mi do konce škol. roku nenarostou, mám udělat šmik šmik?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 9:42 am    Předmět: Citovat

Kikuška napsal:
Zdravím, mám jít do mikáda? Ne, že bych nějak chtěla, ale
1) nerostou mi vlasy
2) chci je mít srovnané do jedné délky

Jestli mi do konce škol. roku nenarostou, mám udělat šmik šmik?


Já myslím, že by ti mikádo slušelo, ale tady bude hodně záležet na střihu, protože máš vlnité vlasy tak aby ti to kadeřnice dobře vytvarovala.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 10:08 am    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Kikuška napsal:
Zdravím, mám jít do mikáda? Ne, že bych nějak chtěla, ale
1) nerostou mi vlasy
2) chci je mít srovnané do jedné délky

Jestli mi do konce škol. roku nenarostou, mám udělat šmik šmik?


Já myslím, že by ti mikádo slušelo, ale tady bude hodně záležet na střihu, protože máš vlnité vlasy tak aby ti to kadeřnice dobře vytvarovala.


stříhla bych ho do rovna pod uši
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 11:28 am    Předmět: Citovat

ahoj, dívala sem se do tvé galerky a od té doby, co používáš hennu vypadají tvoje vlasy o dost líp Smile o fakt dooooooooost líp Very Happy jestli chceš delší, možná bych se zaměřila víc na nějaké olejové zábaly, hennu, biohar ke kořínkům na podporu růstu... ustřihnout je můžeš vždycky, ale pokud by se daly ještě víc zregenerovat, aspoň bych to zkusila Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 12:16 pm    Předmět: Citovat

Kikuška Arrow Jestli máš tenčí konečky, tak zastřihni jenom konečky Smile
Je škoda celé snažení vzdát, myslím že jsi hodně chtěla dlouhé, tak to zkus ještě chvíli vydržet. Zničená kvalita vlasů se napravuje hodně dlouho, zvláště po barvení, není to záležitost na týdny nebo pár měsíců, ale někdy i na celé roky.
Chce to vytrvalost, ale myslím, že delší vlasy by ti slušely a připadá mi tím pádem škoda to celé po tak krátké době vzdát. Zastřihni konečky, olejuj a zkus nějakou kvalitní body art hennu, a časem se to zlepší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FcPaja
41-80
41-80


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 12:31 pm    Předmět: Citovat

Také bych zastřihla zatím jen konečky a uvidíš jak to bude dál pokračovat s tím regenerováním. Ono také záleží jak moc máš ty vlasy zničené. Někdy je opravdu nejlepší použít nůžky a ustřihnout... Ale ustřihnout je můžeš vždycky, takže zkus prostě regenerovat a regenerovat. Za pár měsíců to určitě bude znát. Také to na mých vlasech pozoruji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 2:56 pm    Předmět: Citovat

Kikuska: Ono kdyz to vezmes do detailu, dokud se nezbavis cele delky, kterou jsi barvila (resp ktera byla barvena chemickou barvou), tak se vlasy budou lamat a trepit a neporoste to tak rychle ...

V urcitem uhlu pohledu dava smysl to "oskubat co to de", na druhou stranu trable spojene s dorustanim, jak to clovek nema kam dat, v culiku to nedrzi, leze to do oci ...

V tom kontextu bych to radeji nechala tak, jak to mas a postupne kazdy mesic odstrihla z tech nejdelsich centimetr (vic ne). Tim se ti cely uces pomalu srovna, ty horni dorostou ty nejdelsi a jak to budes "srovnavat" cele, dle stavu posunout casove rozmezi mezi zastrihy treba na tri mesice (zas co centimetr) a pak zase posunout az se dostanes na centimetr na pul/trictvrte roku, coz uz je tu bezna doba mezi "sezonnim" zastrihem.

A taky timto zpusobem nenasilne odstrihas vetsinu z chemicky barvenych delek a zbydou ti uz jen zdrave a nicim nenarusene vlasy, obalene hennou.

Ja to mela cely lonsky rok podobne: tri roky jsem vlasy nestrihala a konce se netrepily, pak sem zasla ke kadernici a najednou sem jich mela plne haro ... dvakrat sem se do nich pustila manikurnima nuztickama ktere nepouzivam (takze jsou ostre), odstrihala vidlicky a ted uz je to zase lepsi (i kdyz ne idealni). Na vlasech se podepise strasne moc veci, ktere si clovek ani neuvedomi, strava, hormony, stres, ... a vlas je mrtva hmota, proto jaky naroste, takovy uz "zustane".

Kazdopadne jak holky radily, hodne olejuj (klidne v patek vecer vylozene vymachej celou hlavu v oleji a zabal bud do igelitu nebo jen tak do rucniku a jdi s tim spat ... v sobotu vecer to zopakuj a v nedeli odpoledne to umyj jak jsi zvykla: vlasy "nacucaji" neco oleje a mely by byl pruznejsi a ne tak suche a tvrde (a tudiz lamave).
Jestli mas nejaky olej, ktery ti vyhovuje, udelej to s nim, nekteri zde maji problemy ze jim to proste nejde z vlasu vymyt a myji na nekolikrat,v takovem pripade (pokud je to tvuj pripad) se do toho nepoustej, vlasum bys tim nadmernym mytim spis uskodila (ve tve situaci).

Rozhodne drzim palce a nestrihej dokud to nebude skutecne nutne Wink I kdyz mas pocit, ze nerostou (u kudrnatych obzvlast, co naroste se zkrouti a "ztrati"), dokud mas odrosty, tak vis, ze se pomalu zbavujes toho, ceho se stejne jednou zbavit budes muset: ponicenych koncu Wink
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 3:31 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky, mám vlasy zhruba do půli zad, dá se říci že kudrnaté, ale jak jsou dlouhé, tak je každá vlna jiná a tak mi to příjde už takové fádní a chtěla bych mikádo, máte některá mikádo, které vypadá skvěle v kudrnatých (či vlnitých) vlasech a vypadá super i když si vlasy vyžehlím, Sháním nějaký super střih, tak nějak 2v1, abych vlasy mohla nosit jak kudrnaté, tak i vyžehlené, děkuji za každý tip a radu, budu ráda když zašlete i nějaké fotky, nevím totiž jak to popsat kadeřnici Very Happy Nebo spíš jak si vybrat aby to vypadalo v obou případech super a šik Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 5:07 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Kikuska: Ono kdyz to vezmes do detailu, dokud se nezbavis cele delky, kterou jsi barvila (resp ktera byla barvena chemickou barvou), tak se vlasy budou lamat a trepit a neporoste to tak rychle ...

V urcitem uhlu pohledu dava smysl to "oskubat co to de", na druhou stranu trable spojene s dorustanim, jak to clovek nema kam dat, v culiku to nedrzi, leze to do oci ...

V tom kontextu bych to radeji nechala tak, jak to mas a postupne kazdy mesic odstrihla z tech nejdelsich centimetr (vic ne). Tim se ti cely uces pomalu srovna, ty horni dorostou ty nejdelsi a jak to budes "srovnavat" cele, dle stavu posunout casove rozmezi mezi zastrihy treba na tri mesice (zas co centimetr) a pak zase posunout az se dostanes na centimetr na pul/trictvrte roku, coz uz je tu bezna doba mezi "sezonnim" zastrihem.

A taky timto zpusobem nenasilne odstrihas vetsinu z chemicky barvenych delek a zbydou ti uz jen zdrave a nicim nenarusene vlasy, obalene hennou.

Ja to mela cely lonsky rok podobne: tri roky jsem vlasy nestrihala a konce se netrepily, pak sem zasla ke kadernici a najednou sem jich mela plne haro ... dvakrat sem se do nich pustila manikurnima nuztickama ktere nepouzivam (takze jsou ostre), odstrihala vidlicky a ted uz je to zase lepsi (i kdyz ne idealni). Na vlasech se podepise strasne moc veci, ktere si clovek ani neuvedomi, strava, hormony, stres, ... a vlas je mrtva hmota, proto jaky naroste, takovy uz "zustane".

Kazdopadne jak holky radily, hodne olejuj (klidne v patek vecer vylozene vymachej celou hlavu v oleji a zabal bud do igelitu nebo jen tak do rucniku a jdi s tim spat ... v sobotu vecer to zopakuj a v nedeli odpoledne to umyj jak jsi zvykla: vlasy "nacucaji" neco oleje a mely by byl pruznejsi a ne tak suche a tvrde (a tudiz lamave).
Jestli mas nejaky olej, ktery ti vyhovuje, udelej to s nim, nekteri zde maji problemy ze jim to proste nejde z vlasu vymyt a myji na nekolikrat,v takovem pripade (pokud je to tvuj pripad) se do toho nepoustej, vlasum bys tim nadmernym mytim spis uskodila (ve tve situaci).

Rozhodne drzim palce a nestrihej dokud to nebude skutecne nutne Wink I kdyz mas pocit, ze nerostou (u kudrnatych obzvlast, co naroste se zkrouti a "ztrati"), dokud mas odrosty, tak vis, ze se pomalu zbavujes toho, ceho se stejne jednou zbavit budes muset: ponicenych koncu Wink
Děkuji za dlouhý obsáhlý text! Mnohokráte díky za užitečné rady, budu se jimi řídit. Mám takový rpoblém, jak se barvím hennou, není poznat co je odrost a co je chemie... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 11:30 pm    Předmět: Citovat

Za malo Smile Odrosty poznas snadno, pred barvenim mas prece vzdycky u hlavy jinak barevne vlasy nez v delkach Smile Pokud tedy nebarvis hennou na stejny odstin jako je tva prirozena barva vlasu (pokud jo, tak jen tise zavidim Smile).

Tak ci tak, nejaky rozdil v barevnosti by tam byt mel, nikdy se ti to nepodari trefit uplne presne do odstinu (treba odlesk nebo tak), nejlip to zjistis tak, ze se pred barvenim uceses na pesinku a podivas se do pesinky, jak moc se od sebe lisi nove prirustky (cca centimetr) od ostatnich vlasu.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.