Sukně dlouhé, krátké, úzké i rozevláté
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 62, 63, 64  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4b507474e88b7324e0a10a8be7e78549Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 7:18 pm    Předmět: Sukně dlouhé, krátké, úzké i rozevláté Citovat

prehrabávam sa webom a hľadám sukňu. dlhú, najlepšie čiernu, jednoduchú, širokú, hladkú alebo s jemným vzorom. tak som sa chcela spýtať, či náhodou niektorá z vás nemá tip, kde také niečo zohnať... prebehla som už také tie známe katalógy typu quelle a stále nič.... prebehla som aj kde-aké obchody s gothic módou, ale to je na mňa až príliš vyumelkované... tak sa pýtam: kde kupujete sukne? Smile poznáte nejaké zaujímavé online shopy? alebo konkrétne kamenné obchody? nejaké značky? Smile môj výber sa tým zužuje, že chcem aby bola dlhá a širokánska, trochu romantiky Wink už pomaly premýšlam, že si ju dám ušiť..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 7:41 pm    Předmět: Citovat

No, vzhledem k tomu, jakej byl vždycky problém sehnat u nás opravdu dlouhou sukni na vejšku skoro 180, tak jsem se nakonec naštvala a všechny svoje fakt dlouhý sukně jsem si ušila sama (některý ještě v době, kdy jsem ani nevlastnila stroj - je to trochu otravný, ale jde to. Jako správnej antitalent na ruční práce jsem do toho šla metodou pokusů a omylů, ale v podstatě všechny ty sukně byly nositelný (teda zip neumím pořádně všít do dneška, ale většinou se to nějak zakamufluje). Pokud chceš tu sukni širokou, asi nejlepší je půlkolová (nebo jiná kruhová výseč - celej kruh je na dlouhou sukni dost nepraktickej, leda by ten materiál byl fakt hodně jemňounkej). Akorát to holt chce pořádně spočítat, to je vždycky kámen úrazu největší (taky už jsem nějaký sukně musela "nastavovat" co do šířky, ale nakonec to kupodivu vypadalo spíš origináně než blbě. Když zvolíš látku, která je alespoň trochu elastická, mohla by ti stačit sukně do široký gumy bez zipu a knoflíků - to je asi to nejjednodušší, co se dá doma ušít (hned po obrubování kapesníků Wink ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 7:44 pm    Předmět: Citovat

záleží, jak širokou ji chceš,kolik za ni chceš dát.. poohlídla bych se v orientálním nebo flamencovém obchodě po nějaké jednodušší, problém je, že u těch orient se často dají sehnat jen šifonové Sad a na tribal budou nejspíš jen dost barevné..
pokud máš šikovnou švadlenku, možná bych to svěřila jí - vybereš si sama látku a určíš šířku a ostatní rozměry, já si takhle nechala ušít z černé bavlněné látky s černou výšivkou, nějaké kytičky to myslím jsou a dole mám fialový kanýr, na švadlenku jsem narazila šikovnou, ale měla jsem strach, že se to ušije a nebude se mi sukně líbit a ještě se utratí plno peněz za práci a materiál...měla jsem i štěstí na látku, ta černá se mi moc libí, není ani průhledná a vzor je hezký a navíc byla ve slevě Smile i tak mě sukně vyšla na 900 kč, ale je docela široká. Jinak sama nevím, kde sehnat nějakou hezkou širokou sukni, možná se poštěstí v second handu...tak jsem to vyřešila ušitím...ale kamarádka takové štěstí neměla, švadlenka, které to svěřila ona, spotřebovala víc látky než bylo asi nutné a ještě zvolila špatný střih..
no, plno řečí a stejně jsem Ti moc nepomohla..Smile
a jestli něco seženeš, pochlub se Smile na sukně moc nejsem, ale širokánské..ty já můžu Cool Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 7:48 pm    Předmět: Citovat

Budu zlá a hodím ti sem tohle Very Happy

http://www.sari.cz/zobraz.php?id_s=186

Jinak nevim, odkud presne jsi, ale zkus popatrat, jestli u vas ve meste nejsou nahodou Genesis sekáče - tam se sezene spousta veci a kolkrat jeste nenosenych. Rovnou dlouhou cernou sukni sezenes treba v Orsayi, ale ty siroke a volne, to je orisek...
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 7:53 pm    Předmět: Citovat

Pokud jsi z Prahy a okolí, můžu dát kontakt na švadlenu, co šije za rozumné ceny. Při mých 175cm taky bylo jednodušší si jí nechat ušít. Švadlena je komunikativní a nechá si vysdvětlit co chceš, šila mi i gotický surcot Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 8:06 pm    Předmět: Citovat

Doporučuji prohledat aukro.cz a ebay.com Tam se dají ulovit rozličné sukně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 8:12 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Budu zlá a hodím ti sem tohle Very Happy

http://www.sari.cz/zobraz.php?id_s=186

Jinak nevim, odkud presne jsi, ale zkus popatrat, jestli u vas ve meste nejsou nahodou Genesis sekáče - tam se sezene spousta veci a kolkrat jeste nenosenych. Rovnou dlouhou cernou sukni sezenes treba v Orsayi, ale ty siroke a volne, to je orisek...


Sliiint, já si snad na jaře nějaké to sárí koupím!!! Sice v něm budu coby blondýna vypadat zvláštně, ale jsou nááádhernééé.... Shocked Very Happy Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 8:39 pm    Předmět: Citovat

Proc vzdycky blondyny mysli, ze jim nebude sluset sari, bohajeho?? Shocked Twisted Evil Laughing Koukni na ty stranky - minimalne dve modelky jsou blondyny a tem slusi tak pulka toho, co je v obchode. Bo o tu druhou se mlati brunety se zrzkama Very Happy
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 9:11 pm    Předmět: Citovat

jééééé, ďakujem za inšpirácie Smile už som zhliadla všetky linky a celkom mi to dalo nádej Wink že niečo zoženiem.

Blondorezka: no ja som zo ŽIliny a aktuálne som v Blave Smile ale vďaka za snahu. ako schopnú krajčírku nájdem aj tu... už som si kedysi dávala šiť rôzne veci a bolo to v pohode

Morg: polosárí je krásne, aj keď to nie je to pravé orechové Wink ale s tým sekáčom je to super nápad. v Blave taký jeden je, aj viem presne kde Wink takže
sa tam asi zajtra zastavím Smile

no já tu sukňu chcem dosť širokú, nemusí byť kruhová, ale aby bola voľná a aby za mnou viala Very Happy... a som za ňu ochotná aj viac zaplatiť, neviem povedať koľko presne, ale môže to byť aj vyššia suma, lebo ja mám hrozne rada sukne a už pár takých mám a neľutujem, stále ich nosím Smile len ide o to, že chcem aby bola ozaj dlhá. meriam 172 cm. no skúste nájsť takú aby mi nebola do pol lýtok Laughing a sama šiť si ju ozaj netrúfnem..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 9:13 pm    Předmět: Citovat

no jasně ja už mam toto polosari doma, Very Happy je naprosto užasný
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 62, 63, 64  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.