Sukně dlouhé, krátké, úzké i rozevláté
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ed88eb7695c148d0a8484c93a4bd3acfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 1:33 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
Bude to asi divný, ale: dneska jsem si u Nikinky zkoušel sukně. Very Happy Fascinující bylo, že to, co padne jí, padlo i mě. Prý mám stejné boky a zadek. Cítil jsem se v tom divně, naštěstí jsem se pořádně neviděl, protože to bych si připadal ještě trapněji, než obvykle, nikinka se jen smála. Ale dala mi za pravdu, kdybych byl holka, měl bych doopravdy hodně fyzické krásy. Navíc, taky bych nosil(a) sukně.
Tak jsem zase zkusil něco, nad čím jsem přemýšlel dlouho, jaké by to asi tak bylo. Občas si fakt myslím, že jsem se měl narodit jako holka, protože k jistým věcem mám dost blízko. Byl to takový zajímavý zážitek. Škoda, že nejde jen na zkoušku změnit pohlaví. Very Happy A celou minulost s tím. Vím, že tyhle operace jsou možné, ale nešel bych do toho. Protože minulost zůstane minulostí a to je to, co by mě zajímalo, jaké by bylo, kdybych byl vysoká, štíhlá dlouhovláska v sukni. Jinak, tohle vám závidím. V létě se můžete zahalit aniž by vám bylo vedro.
Ne, fotky nejsou. Hned ze začátku jsem řekl, že eyes-only. Very Happy


asi si udělám za tebou výlet do brna a přivezu pár sukní, když jenom eyes-only Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy škoda, že nejsou fotky Smile ale jen tak pro zajímavost, sukně pro pány nejsou tabu, k dostání sou i pánské sukně, minimálně kilt bys přes léto mohl využít, právě kvůli tomu, že pod něj jen naostro, to je potom vzdušná záležitost Cool
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 1:51 pm    Předmět: Citovat

lethality: No, nevím, jestli bych měl před Tebou odvahu. Very Happy S Nikinkou se známe přece jen trochu víc. Very Happy
Nejsou, ale já bych se v tom necítil zrovna dobře. Protože dokud jsem se neviděl, tak OK, ale když jsem se viděl, tak to bylo teda něco. Nával trapnosti… Very Happy
Naostro je u pánů trochu větší problém. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 2:44 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
lethality: No, nevím, jestli bych měl před Tebou odvahu. Very Happy S Nikinkou se známe přece jen trochu víc. Very Happy
Nejsou, ale já bych se v tom necítil zrovna dobře. Protože dokud jsem se neviděl, tak OK, ale když jsem se viděl, tak to bylo teda něco. Nával trapnosti… Very Happy
Naostro je u pánů trochu větší problém. Wink


no dobře, nebudu tě trápit módní přehlídkou, ale podle obličeje bych tě možná i na sukňový typ tipla. ale na to má vliv i postava a na takový globální pohled ještě nedošlo Very Happy proč by to měl být u pánů větší problém? Very Happy je to pro vás, pány, nejzdravější Wink
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelii
81-160
81-160


Založen: 25.4.2013
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 3:11 pm    Předmět: Citovat

Závidíš že môžme nosiť sukne? Laughing To ja zas mám opačný problém, kedy neviem čo so sukňou. Kúpila som si úžasnú šifónovú sukňu v dĺžke po/pod kolená a rozmýšľam, či ju tento rok aj vytiahnem, keď je konečne teplo, tak dosť fúka vietor...a to nechcem riskovať Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gore
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 1010

PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 3:12 pm    Předmět: Citovat

Tam je viacero problémov, ak je to na komando...
Inak Dalarius v sukni = Laughing
Mňa na sukňu nahováralo pár ľudí, ale nechcelo sa mi za to vyhadzovať prachy a okrem toho vyzerám málo chlapsky aj bez toho Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 4:47 pm    Předmět: Citovat

Nelii napsal:
Závidíš že môžme nosiť sukne? Laughing To ja zas mám opačný problém, kedy neviem čo so sukňou. Kúpila som si úžasnú šifónovú sukňu v dĺžke po/pod kolená a rozmýšľam, či ju tento rok aj vytiahnem, keď je konečne teplo, tak dosť fúka vietor...a to nechcem riskovať Mad


Kup si pěkné spodní prádlo. Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 4:57 pm    Předmět: Citovat

Nebo na okraj nasit takovy ty oluvka na zaclony, je to takova bila snurka, ktera ma v sobe zasity kousky olova, ktere z ni delaji lehke zavazi ... Smile zevnitr to nepujde videt a sukni to stoprocentne udrzi dole, pokud si nebudes hrat cilene na Marilyn na vetraku Laughing Twisted Evil
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 8:19 pm    Předmět: Citovat

Gore napsal:
Mňa na sukňu nahováralo pár ľudí, ale nechcelo sa mi za to vyhadzovať prachy a okrem toho vyzerám málo chlapsky aj bez toho Laughing


Gore v sukni je taky zajímavá představa Razz Twisted Evil Cool v podstatě jde o to, jestli to chlapovi sedne k postavě a obličeji a pak samozřejmě záleží na střihu. ale konkrétně tobě by kilt určitě sedl Wink (a nemyslím, že je to o nějaké zženštilosti nebo "ztrátě", "oslabení" mužnosti)

a k létejícím sukním - buď si fakt pořídit to pěkný prádlo (a užívat si to), nebo kupovat takové sukně, které nelétají Razz
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelii
81-160
81-160


Založen: 25.4.2013
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 10:05 pm    Předmět: Citovat

Moorganna: Chcela som. Ale také s nápisom "Ahoj šofér" alebo "mám oči aj na zadku" som ešte nenašla Laughing

Jitt: heh dobrý nápad Very Happy a na to ešte uviazať rybársky vlasec a druhým koncom omotať okolo prstov na nohách Laughing že ma to skôr nenapadlo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 10:10 pm    Předmět: Citovat

lethality napsal:
no dobře, nebudu tě trápit módní přehlídkou, ale podle obličeje bych tě možná i na sukňový typ tipla. ale na to má vliv i postava a na takový globální pohled ještě nedošlo Very Happy proč by to měl být u pánů větší problém? Very Happy je to pro vás, pány, nejzdravější Wink
Děkuji, to je milé. :)Globální pohled…myslím, že by tam nějaká fotka mohla být (nebo taky ne).

Nelii napsal:
Závidíš že môžme nosiť sukne? Laughing To ja zas mám opačný problém, kedy neviem čo so sukňou. Kúpila som si úžasnú šifónovú sukňu v dĺžke po/pod kolená a rozmýšľam, či ju tento rok aj vytiahnem, keď je konečne teplo, tak dosť fúka vietor...a to nechcem riskovať Mad
Jo, docela i jo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.