Sukně dlouhé, krátké, úzké i rozevláté
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 62, 63, 64  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e82912391c2b5318f7936a67f191ff85Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st květen 01, 2013 9:37 am    Předmět: Citovat

Já v létě nic jiného než sukně nenosím a pokud si blbec nestoupnu zrovna nad ten větrák (a že se mi to párkrát stalo Very Happy ), tak mi nikdy nic nevylétlo (a když hodně zafouká, tak se to přidrží)...navíc ty lehoučké průhledné mají většinou všitou užší nelétací spodničku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st květen 01, 2013 10:12 am    Předmět: Citovat

Taky už se nemůžu dočkat, až vyměním kalhoty za sukně. Smile Mám pár oblíbených kousků od dlouhých zavinovaček po klasiku ke kolenům. Nejradši ale nosím letní šaty - úplně nejlíp se cítím v jedněch, co tahám už dobrých 10 let. Jsou ze směsi lnu s viskózovým hedvábím, batikované tmavě modrou barvou, se šněrovacím výstřihem a špagetovými ramínky, sukně po kolena. Doufám, že bude dost slunných dnů, abych je vytáhla i letos. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st květen 01, 2013 10:34 am    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Taky už se nemůžu dočkat, až vyměním kalhoty za sukně. Smile Mám pár oblíbených kousků od dlouhých zavinovaček po klasiku ke kolenům. Nejradši ale nosím letní šaty - úplně nejlíp se cítím v jedněch, co tahám už dobrých 10 let. Jsou ze směsi lnu s viskózovým hedvábím, batikované tmavě modrou barvou, se šněrovacím výstřihem a špagetovými ramínky, sukně po kolena. Doufám, že bude dost slunných dnů, abych je vytáhla i letos. Wink


Myslím, že vlastníme stejné šaty (akorát mám světlě modrou batiku) a jsou u mě stejně oblíbené (ale zatím jen 8 let Twisted Evil ). Jinak v létě taky dávám často přednost šatům před sukní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st květen 01, 2013 10:40 am    Předmět: Citovat

Jo jo, šaty jsou nejlepší, člověk nemusí vymýšlet co k sukni Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gore
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 1010

PříspěvekZaslal: st květen 01, 2013 10:54 am    Předmět: Citovat

Lethality:
Musel by som si na to zvykať a to sa mi asi nechce... cítil by som sa v tom určite nepríjemne, bola by v tom príliš veľká voľnosť Very Happy ale raz to určite aspoň vyskúšam...
Ale vadilo by mi na tom asi aj to, že keby som niekam šiel v čiernej sukni, pôsobil by som ako pozérsky metalista Very Happy pričom v podstate nie som ani metalista... (aj keď tak vyzerám)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: st květen 01, 2013 3:19 pm    Předmět: Citovat

paradoxně nejvíc se sukní nanosím v zimě a na podzim Very Happy ale po velkém úklidu šatníku jsem zjistila, že bych ty chudinky neměla zanedbávat, takže teď nenosím nic jiného než sukně. Nosím krátké, na dlouhé zatím ne a ne dojít, z těch si ale plánuji udělat šaty, akorát musím nakoupit stužky, abych si mohla přišít ramínka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: st květen 01, 2013 3:30 pm    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
Já v létě nic jiného než sukně nenosím a pokud si blbec nestoupnu zrovna nad ten větrák (a že se mi to párkrát stalo Very Happy ), tak mi nikdy nic nevylétlo (a když hodně zafouká, tak se to přidrží)...navíc ty lehoučké průhledné mají většinou všitou užší nelétací spodničku Smile

No on i ten vítr bývá občas zrádný. Posledně jen tak lehce fouklo a než jsem si stačila uvědomit, co se děje, zahrála jsem si nedobrovolně na Marylin Laughing
A jedna aktuální radost, konečně se mi podařilo sehnat dlouhou, širokou a bystr... černou sukni, navíc za pár korun Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt květen 02, 2013 9:25 am    Předmět: Citovat

Nelii: "Ale také s nápisom "Ahoj šofér" alebo "mám oči aj na zadku" som ešte nenašla" Very Happy Very Happy Very Happy jo tak ty by seděly Very Happy

Dal: "Děkuji, to je milé. :)Globální pohled…myslím, že by tam nějaká fotka mohla být (nebo taky ne)." no to jo, jen jde o to, že fotky rády zkreslují realitu, navíc nevidíš dynamiku chůze a pohybu, prostě lepší je to posoudit na živo, takhle z fotky to spíš odhaduju Smile

Gore: nechtělo zvykat? volnost je fajn Wink chápu, nosiš sukně, si metalista úplně ten nejdrsnější. myslím, že je taky problém v tom, že i ty dlouhé vlasy se taky pořád u chlapů řadí do té kategorie 100% metalista. což není dobře, ale proč nenechat lidi utvořit si na sebe mylný názor, nechat se nesprávně zaškatulkovat. to pak všichni čučí, když jim řekneš, jak se věci mají a pochopit to nepochopí Very Happy Cool

Veera: sehnat pěknou dlouhou (černou) sukni je kumšt, gratuluji (a možná malinko závidím) Razz Cool

global topic: já sem sukňová po celý rok, párkrát do roka se na mě kalhoty objeví, ale to je buď kvůli divadlu a nebo kvůli vycházce do lesa (větvičky rády tahají a nahlíží mi pod sukni a nebo se připojí k výpravě, pak bych měla doma pěknou otýpku na podpal Very Happy) málo kdy si je vezmu jen tzv. "podle nálady". a když už, tak se v nich cítím tak nepohodlně, že nechápu, jak sem to mohla nosit celou tu dobu před tím.
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charvátová
0-7
0-7


Založen: 11.4.2015
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2015 7:46 am    Předmět: sukně Citovat

Já si nedávno pořídila v tomhle skateshopu dvě krásné sukně Smile Mají tam skvělé střihy sukní, které působí elegantně a nenadzvedávají se při větru Very Happy takže o starost míň Smile Teď na léto se určitě hodí obnovit šatník Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2016 9:42 am    Předmět: Citovat

Je tu nějak mrtvo, tak alespoň přicházím se sprostou reklamou Twisted Evil Laughing
Kdybyste některá sháněla sukni (především retro, ale není problém ušít i jinou), tak budu moc ráda, když zabrousíte i na www.cocktailtime.cz Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 62, 63, 64  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.