Makrobiotika, vitariánství apod.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=959e1c1d36a91673d81140097f562ae7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 10:35 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Je sranda, jak se vitariáni a makrobiotici umí pěkně pohádat, občas jsou docela drsní jedni na druhé, hlavně tedy jednotlivci. Very Happy Ono je totiž asi těžké připustit, že to co vyhovuje mně, nemusí vyhovovat druhému... je snazší si myslet, že jedna pravda (ta moje) platí pro všechny


Myslím, že tá druhá veta je naozaj výstižná a to nie iba vo vzťahu k (večným) sporom medzi rôznymi stravovacími smermi... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 9:11 am    Předmět: Citovat

"Nebezpečnou chybou makrobiotiky je přeřazení NĚKTERÝCH energetických polarit, resp. klasifikací k opačným pólům. Tradiční čínská medicína (TČM) jasně definuje energetické polarity yin a yang. Pro lepší představu a pořádek v pojmech budiž napsáno, že TČM je systém prohlubovaný několik tisíciletí, neboť jeho začátky se datují přibližně do 3. tisíciletí před naším letopočtem.
TČM definuje energetickou polaritu yin jako něco, co je spíše chladné, pomalé, temné, těžké, klesající, postupující směrem dolů. Yin jsou také kontrakce (zmenšování, stahování, smršťování) a centripetální (dostředivá) síla. Z chutí jsou yin kyselá, slaná a hořká, dále kořeny, ryby, mořské produkty, sůl aj.
Naproti tomu energetická polarita yang je definována jako něco, co je spíše teplé, rychlé, světlé, lehké, stoupající, postupující směrem vzhůru. Yang jsou také dilatace (zvětšování, rozvolňování), centrifugální (odstředivá) síla a expanze (roztahování). Z chutí jsou yang sladká a pikantní (pálivá, štiplavá), dále listy zelenin, alkohol, bílý cukr, med aj.
Všichni víme, že existuje noc, a že jejím opakem je den, že existují protilehlé energetické stavy chlad a teplo, umístění dole a nahoře, lokalizace uvnitř a vně, pasivita a aktivita, tmavé a světlé charakteristiky, ženské a mužské bytosti, samice a samci ve světě živočichů, příp. rostlin, nadbytek a nedostatek, chronické nebo akutní nemoci, země a nebe atd. Všechny poprvé jmenované polarity řadí TČM k yin, naproti tomu druhé polarity řadí k yang.
Sami si jistě dovodíte, že introvert bude patřit k yin, neboť je spíše tichý, klidný, uzavřený, pasivně komuniaktivní a neprosazuje se. A naopak extrovert patří k polaritě yang, neboť je hlučný, pohyblivý, otevřený, aktivně komunikativní a prosazuje se.
Yin a yang jsou od sebe neoddělitelné, jedno obsahuje druhé, a v druhé se mění. Noc v sobě zahrnuje den, zima v sobě zahrnuje léto, a léto zahrnuje zimu. Prostě když yin nebo yang dojdou svého maxima, proměňují se ve svůj opak. Když zima (yin) dosáhne svého maxima chladu (yin) a dlouhých nocí (yin), začne se měnit ve svůj opak. Pomalu se prodlužuje den (yang) a zvolna se otepluje (yang).
Michio Kushi a Jarmila Průchová do zmíněného systému, který je základem staročínské taoistické filosofie, vnášejí zmatek. Pokusíme se o jednoduché a srozumitelné vysvětlení. Tak třeba v knize Přírodní léčení makrobiotikou, vydané Východoslovenským nakladatelstvím v Košicích v roce1992, popisuje Michio Kushi na straně 290 mnoho jevů, a tyto jevy klasifikaje podle yin a yang.
Za yang mylně označuje kontrakci (stažení) a dostředivost, a zároveň tvrdí, že k zmíněnému patří introvert, ale z vlastností aktivita, pohyb a pozitivnost. Takového introverta bychom opravdu rádi poznali!
A další kontradikce (protimluv) není daleko. Jestliže Kushi mylně tvrdí, že yang je kontrakce, dostředivost čili pohyb z periférie do středu, pak je nesmyslné, když k yangu, byť správně, přiřazuje Slunce a oheň. Vždyť jak Slunce, tak oheň jsou známé enormně silnými vyzařováními do prostoru čili energetickými expanzemi od středu ven? Slunce a oheň buďto nejsou yang, anebo yang neznamená dostředivost! Pravdou je samozřejmě to druhé.
Jedním dechem pan Kushi chybně tvrdí, že yang je dostředivost a zahušťování, a zároveň správně tvrdí, že yang je aktivita. Každému je ale dostatečně známo, že např. svěrací kazajka (dnes ve formě injekce) člověku na aktivitě nepřidá, jelikož jej stáhne a zahustí. Podobně Kushi jedním dechem prohlašuje, že yang je dostředivost, ale současně záření, a zejména dlouhé vlny.
Ovšem září-li něco, ať už svíčka nebo maják na pobřeží, pak to září z jednoho bodu do prostoru, a nikoliv z prostoru do svého vlastního středu. A navíc kmitočtová aktivita dlouhých vln je mírná, a jsou tedy klidnější, yin. Kratší vlny jsou naproti tomu kmitočtově aktivnější, neklidnější, a proto rychlejší, yang.
V knize Cukr a sůl aneb Dva bílé jedy, v 1. díle vydaném nakladatelstvím Votobia v roce 1997, své mylné informace ještě opepřil tím, že k yangu, tedy podle něj k dostředivosti, stahování a zahušťování (chybně), ale současně k teplu, světlu, suchosti a aktivitě (správně), přiřazuje chladné klimatické pásmo. Zatímco k yin, kterou podle něj reprezentuje rozpínání a expanze (chybně), leč zároveň i chlad a temnota (správně), přiřazuje tropické klimatické pásmo! To je již opravdové rozloučení s rozumem.
Asi zbytečně dodáváme, že do tropů jezdíme proto, že je tam velké teplo a dlouhé dny, zatímco v chladnějších pásmech převažuje chlad, zima a kratší dny. A lidé jsou v chladnějším klimatu zpravidla méně aktivní a uzavřenější než horkokrevné národy z teplých slunečních oblastí. Pro technické typy poznamenávám, že železo se roztahuje neboli rozpíná teplem, a nikoli chladem, jak by musel podle svých tabulek dokazovat Kushi.
Myslím, že není třeba dalších příkladů. Zmatení základních principů v makrobiotické literatuře je nejenom tristní (smutné), ale též nebezpečné. Na vadných základech totiž nelze vystavět pevný a odolný dům, a tím méně lidské zdraví. Navíc pojmy yin a yang jsou dnes oblíbené a snad i moderní, a to nejen ve filosofii, lékařství, dietetice či taoistické sexuologii, ale též ve fyzice, astronomii aj. (Nejsou snad nuly a jedničky dvojkové soustavy nekonečnými variacemi yin a yang?)"

Více na http://sweb.cz/zdenka.psenickova/clanky.htm#clanky14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 4:58 pm    Předmět: Citovat

Bambi: Jj, to už jsem taky četla. Naštěstí makrobiotika není jen o pojmech jin a jang. Ale nějak odborně nebo zasvěceně odpovědět Ti na tohle neumím, to by uměli spíš jiní znalejší a zkušenější.
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 5:33 pm    Předmět: Citovat

Hm, hm, v "jing a jang" sa tiež dvakrát nevyznám - a neviem, nakoľko je to potrebné. Istú dobu ma celkom zaujímalo skor klasické "západné" delenie potravín na zásadotvorné a kyselinotvorné a čiastočne z toho vychádzam dodnes (ono možno delenie podľa princípov jing a jang v sebe nejakým sposobom zahŕňa aj toto rozdelenie, ale inak to asi berie viac zoširoka...).
Inak som dnes mrkla na ten hlavný CZ makrobio web a niektoré myšlienky sú tam zaujímavé, len keby mal človek čas všetko to prečítať a porovnať...
Slunéčko, z akých teoretických zdrojov vychádzaš Ty?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 11:47 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si koupila knížku od Strnadelové a Zerzána "Radost z jídla", je psaná hodně racionálním jazykem, přístupná i skeptickému člověku, jakým já jsem. Very Happy Pak kuchařky od paní Lužné "Makrobiotický léčebný talíř" a "Makrobiotické nedělní vaření", jsou výborné, spousta receptů plus nějaké teoretické poznámky, ale spíš co se týká přípravy jídla. No a z knihovny jsem si půjčila nějakou knihu od Jarmily Průchové a od Mischi Kushiho, což je ale na mě příliš radikální, zastaralé, nevzbuzují ve mně moc důvěru.

No a taky z informací na fóru makrobiotika.info, a výborně sesumírované jsou některé makrobio principy a zásady tady: http://www.prirodnivyziva.cz/
a výborné jako inspirace s recepty jsou tyto stránky: http://makrobiotika.aspone.cz/Default.aspx

No a určitě je super navštívit nějaký kurz, ale to jsem zatím nestihla...
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 11:05 am    Předmět: Citovat

Vtipna a mnohe zhrnujuca diskusia medzi makrobiotikmi a vitarianmi:
http://www.makrobiotika.info/index.php/topic,455.0.html
Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla Amálka
81-160
81-160


Založen: 27.1.2008
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 11:16 am    Předmět: Citovat

Ally, ďakujem za presmerovanie Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 11:07 am    Předmět: Citovat

Ally napsal:
Vtipna a mnohe zhrnujuca diskusia medzi makrobiotikmi a vitarianmi:
http://www.makrobiotika.info/index.php/topic,455.0.html
Cool

No tak tohle mě opravdu pobavilo. Jak hned na začátku tam ta jedna slečna píše "Jak jim pomoct?" těm chudáčkům vitariánům, kteří nevědí, co činí. PPodotýkám, že nejsem ani mb ani vitarián, jen mě pobavil styl té diskuze.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 2:01 pm    Předmět: Citovat

Doufám, že se neprojevím, jako neandrtálec, ale z jakých potravin vitariáni, makrobiotici a třeba i vegani získávájí vápník a vitaminy z řady B? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 2:55 pm    Předmět: Citovat

Mně se celkem líbí mamčin přístup. Neškatulkuje se nikam, sní všechno, ale v naší stravě převládá zelenina vařená i čerstvá. Z mas jíme spíš jen ryby. Záleží, jaká je roční doba, třeba teď, když toho spoustu pěstuje na zahrádce, tak jíme hodně čerstvé zeleniny, ale v zimě tu kupovanou radši zpracuje. A je to podle mně fajn. Není zarytej vegetarian ani vegan ani makrobiotik, na akci si klidně dá uzený koleno. Doma ale vaří zdravě a vyváženě, aby nechyběly potřebný prvk.

Taru, něco málo vim, ale přenechám odpověď na tvou otázku zkušenějším Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.