Makrobiotika, vitariánství apod.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=72a49a6ad099d388adbb08ed8f43282eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Haiky
161-320
161-320


Založen: 5.2.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: so květen 04, 2013 8:29 pm    Předmět: vitariánství Citovat

Ahoj,
trochu mě pobavilo jak je vitariánství a makrobiotika v jedné sekci. Mám zato,že to jsou dva protichůdné způsoby stravování (?)

Tak trochu si s vitariánstvím pohravám,snažím se většinou mít denně těch 50-70 procent syrových a když je teplo tak pro mě není problém dát i víc.
Navíc mi to velmi pomohlo (nejen) s vlasy,skoro už nepadají.

Chtěla bych se optat jestli jsou tu na webu nějací vitariáni co by rádi sdíleli zkušenosti a rady?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indil
161-320
161-320


Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: út červen 04, 2013 5:04 pm    Předmět: Re: vitariánství Citovat

Haiky napsal:
Ahoj,
trochu mě pobavilo jak je vitariánství a makrobiotika v jedné sekci. Mám zato,že to jsou dva protichůdné způsoby stravování (?)

Tak trochu si s vitariánstvím pohravám,snažím se většinou mít denně těch 50-70 procent syrových a když je teplo tak pro mě není problém dát i víc.
Navíc mi to velmi pomohlo (nejen) s vlasy,skoro už nepadají.

Chtěla bych se optat jestli jsou tu na webu nějací vitariáni co by rádi sdíleli zkušenosti a rady?


Ahojky, píšu trochu pozdě, ale ráda se nechávám inspirovat, co se týče webů, na: vitarian.cz jajsem.com nebo jsem ve skupině raw food cz,sk (na facebooku) - tam je dennodenně dosti dotazů, tipů a rad Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 2:03 pm    Předmět: Citovat

Taktéž jsem si začala s vitariánstvím pohrávat a jsem nadšená. Se sdílením souhlasím ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2014 3:17 pm    Předmět: Citovat

pridavam sa ku vam Smile zistila som, ze surova strava hlavne ovocie mi velmi vyhovuje, aj ked este stale nie som na surovej strave tak ako by som si to predstavovala
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.