Přehazujete pěšinku?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=66c39a72d30b93e122bf4ec0592219d1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 2:05 pm    Předmět: Citovat

to dělaj protože jsou zvyklé. Já to přehazuju, podle nálady. Asi jednou za měsíc a vždycky to drží. Je teda fakt, že na levé a pravé straně to drží a dá se to přehodit, ale jakmile nosim pěšinku uprostřed a pak chci přehodit na jednu ze stran , tak se mršky samy od sebe přehazujou na prostředek. Laughing Nevím čim to je.
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 3:02 pm    Předmět: Citovat

Blondorezko, taky jsem to slyšela, a pěšinku taky přehazuji. Když jsem měla mikádo, tak tedy nepřicházelo v úvahu, to mi pak ta přehazovačka vstávala Very Happy a sama se nenápadně (teda spíš nápadně) vracela na původní místo.
Teď je to v pohodě, akorát jí stejně o něco víc krát dávám z leva do prava, obráceně se mi to moc nelíbí, protože mám na pravé straně asi míň vlasů, nebo jsou tam prostě zplihlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 3:03 pm    Předmět: Citovat

ja ich mám tak vycvičené že mi cestička drží hoci kde. dokonca si ju dokážem jedným prstom urobiť a je krásne rovná - vlasy sa mi samé tak ukladajú takže často striedam. aj behom dna. ráno si dám cestičku na stred a poobede ma to omrzí tak ju prehodím na bok.
pred pár rokmi som ju nosila dlho dlhooooo len na jednej strane a po 2 rokoch som si všimla že je dosť široká takže sa mi asi aj rozšírila, no neviem, nie som si istá tak nechcem klamať
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 4:45 pm    Předmět: Citovat

Já pěšinku přehazuji pořád. Laughing Jak vlasy schnou po umytí , tak si tu pěšinku nějak vytvoří , kde je jim libo. Laughing Laughing Wink A pokaždé to je někde jinde. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 8:09 pm    Předmět: Citovat

Já jsem od malička nosila rovnou dálnici uprostřed hlavy (možná bude něco pravdy na tom, že se rozšiřuje) a asi před půl rokem jsem si řekla, že to jaksi není ono a zkusím to na bok. Myslela jsem si, že zezačátku to budu muset každý den předělávat, ono si to bude pomalu zvykat, pak budu předělávat po každém mytí a postupně si to tak zvykne, že bude hezky ležet na boku stejně jak doteď ležela uprostřed. No a trochu jsem se sekla-už asi půl roku předělávám pěšinku !každé! ráno Exclamation Prostě tam jít nechce a nechce!! Mad Tak nevim, no...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 8:15 pm    Předmět: Citovat

souf,no koukám, že pěšinka uprostřed je problem Laughing mě to i po přečesání takdivně odstává... akdyý mi bylo asi 10, tak se mamka s kadeřnicí dohodly, že na bok mi to bude slušet víc... tak jsem skoro rok Exclamation nosila sponku na boku a stejně, ani po roce si ty vlasy nezvykly a stejně se vracely doprostřed Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 11:34 am    Předmět: Citovat

no mojim vlasom je to šum a fuk Very Happy jak sa pri umývaní rozložia, tak sa usušia a vôbec ma netrápi kde ju mám a či je rovná tá cestička. ale preferujem keď nie je úplne rovná, podľa mňa taká krivolaká je zaujímavejšia. aspoň v mojich vlasoch Wink ale občas si ju aj prehadzujem, hlavne kvôli tomu, že tam kde mám cestičku, je pokožka najviac vysušená a robia sa mi tam trošku lupiny, tak sa to snažím nejak meniť, aby nebolo vysušené furt to isté miesto Smile ale inak veľmi nedbám... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 2:05 pm    Předmět: Citovat

To jsou mi věci, o přehazování jsem nikdy neslyšela Shocked Mně se v dětství dělala pěšinka uprostřed, teď se dělá vlevo, tak ji zkusím přemístit, to jsem zvědavá, jestli se dá Laughing Nepozoruji ale, že by se rozšiřovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 7:28 pm    Předmět: Citovat

ja ji nosim porad na stejnou stranu uz x let a nejak se nerozsiruje ... nevim, kdybych si ji najednou prehodila napravo, tak bych si pripadala divne, nehlede na to, ze mam i vlasy vepredu sestrihane podle tehle pesinky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2008 9:51 am    Předmět: Citovat

Já nosím pěšinku odjakživa tam, co mě "lízla kráva". Nemám pocit, že by se rozšiřovala, je stále stejná. Na druhé straně mi pěšinka moc nedrží, ale je fakt, že jsem se nikdy nijak extra nesnažila, protože mi přijde, že to vypadá nepřirozeně, ale třeba jde jen o zvyk...

Naposledy upravil Meadow dne po listopad 17, 2008 6:16 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.