Přehazujete pěšinku?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=10597c6cdf24a0b2889bbc22bf21e615Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
81-160
81-160


Založen: 21.10.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2008 11:37 am    Předmět: Citovat

Heh tak mě v létě nějakým nedopatřením zhoustly vlasy (musím zaklepat, ale po podzimním padáním budu zase "5 chlupů") Tak jsem ani pěšinku něměla. Všude byli vlasy...Ani na pěšinku místo nezbylo...Jenom nahoře sem měla takove vyleželé místo kde byla vidět kůže....No teď jak je pozim je mi vidět pěšinka až nezdrávo. Nosím ji na pravo a kroutí se mi ofina. Tak sem vymslela domyslný způsob aby se mi nekroutili a přitom abych nemusela použít žehličku. Vyfoukám ofinu na opačnou stranu než roste pak ji přečešu na "vyjeté koleje" a mám ji rovnou. Dříve sem si ji česala chvíli na pravo chvíli na levo ale vypadal jsem jak....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 6:25 pm    Předmět: Citovat

ahojky!
já nosím pěšinku nalevo - vůůůůbec ji nemůžu nosit napravo - protože mi to tak absolutně nesluší - vlasy si to tak nějak samy určily nalevo. Několik let jsem nosila pěšinku uprostřed, ale bylo vidět, že to ty vlasy tam úplně nepřijaly - tak jedna strana byla gut a ta druhá prostě horší...mě připadá, že některým vlasům je to fuk, kde jim tu pěšinku určitě a jiné vlasy jsou umanuté a žijí si vlastním životem...i vlasy mají svoji povahu a temperament Surprised)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 9:41 am    Předmět: Citovat

ja mám presne ten typ vlasov, že stačí mať 2 dni na 1 mieste cestičku a už sa mi tam bude robiť sama najbližší mesiac. nechápem ako je to možné. nejak sú tie vlasy vycvičené. často sa mi stane, že ked prehodím vlasy dopredu a potom hodím hlavou vzad, tak sa mi urobí sama a vždy na inú stranu. (ked to spravím 10x tak budem mať 10 rôznych cestičiek, našťastie vždy rovné aj bez mojej pomoci)
Mám ešte jednu otazku mimo témy, vypínam si hore odrastajúcu ofinu (asi pol roka) a mám pocit, že sa mi tam vlasy dosť preriedili. je to možné? Dosť často ich žehlím ale to som robila aj ked bola ofina krátka a nikdy nebola riedka. môže to byť tím, že ju stále sponkujem hore?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 10:08 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se dnes nechala inspirovat tímto vláknem a zkusila po dlooouhých letech pěšinku na opačné straně. No, moc se vláskům nechtělo, ale po připnutí malým skřipečkem už to celkem jde... A nevypadá to ani tak blbě, jak se pamatuju, že mi vždycky připadalo, jen si to chce trochu zvyknout na zlehka jiný vzhled po těch letech beze změn Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makki
0-7
0-7


Založen: 3.8.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 8:17 pm    Předmět: Citovat

Tak třeba moje vlasy jsou již vycvičeny asi na pět pěšinkových patvarů a samy se -vcelku náhodně- přenastavují... Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 9:56 am    Předmět: Citovat

nekdy si pesiku prehazuji..vetsinou jsem mela pesinku nalevo..ted jsem zmenila napravo....slo to dobre...mam jemne vlasy. jen mne porad svou ty male mizerne vlasky co z te pesinky trci-ale to ma kazdy asi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tallulah
81-160
81-160


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 7:07 pm    Předmět: Citovat

toto poznam Very Happy mam dost huste vlasy, ale vzadu mi cesticka vzdy pokracuje az neviem kam dole...prose sa tak ulozia a nic s nimi nepohne Very Happy den po umyti sa to este da, ale potom su uz definitivne kazdy na svojom oblubenom miestecku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tallulah
81-160
81-160


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 7:15 pm    Předmět: Citovat

nooo..neviem ako je to s tym svojvolnim rozsirovanim cesticky, ale asi pred 5-timi rokmi som si zobrala noznicky a vystrihala som si cesticku az na kozu na sirku asi 1 cm...(hej triezva som bola Very Happy ) kvoli tomu som si musela prehodit cesticku mierne vlavo a potom este viac vlavo, ked mi povodna cesticka v strede zacala vyrastat a vyrastala priamo kolmo hore Very HappyVery Happy sialene Very Happy
..teraz mam rovnu hustu rovinu a neviem si predstavit ako by sa k tomu hodila cesticka naboku, takze ziadne premiestnovanie nebude Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 7:45 pm    Předmět: Citovat

O tomhle "rozšiřování" pěšinky jsem sice četla, ale co je na tom pravdy, to nevím...každopádně já češu jednou uprostřed hlavy a třeba za měsíc zase nalevo. Ne z žádných vyšších pohnutek Laughing , prostě jak mám náladu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pipa
41-80
41-80


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 8:02 pm    Předmět: Citovat

nie je to ani rok čo som si svoju cestičku začala česať viac nalavo. a myslim že je to tak lepšie. vlasy vyzeraju ako keby mam nejaky nový strih a vraj je to dobré aj pre guľatý typ tváre. Takže presne pre mňa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.