Přehazujete pěšinku?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5ed010724bea7da3dfc0ee4e652c2e33Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evilie
41-80
41-80


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 3:34 pm    Předmět: neposedná pešinka Citovat

Hoja hoj, mám problém, že se mi na temeni hlavy vlasy neustále sbíhají do pěšinky až dál než bych chtěla Rolling Eyes mám je hodně jemné, co se temene týče, a ke koncím se zahušťují.. a ať češu jak češu, stejne si zas udělaj cestičku podle sebe, i když na to dám třeba tužidlo..nemáte na toto nějaký trik? díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guess_what
21-40
21-40


Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 5:11 pm    Předmět: Citovat

Přidávám se k dotazu, taky mě to štve.. Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 6:24 pm    Předmět: Citovat

Už jsem si myslela, že jsem jediná, komu se to dělá. U mě je to nejvíc vidět, když nemam vlasy čerstvě umytý, tak ten druhej, třetí den po mytí. Napadlo mě, jestli to neni tim, že ty vlasy vzadu jsou moc těžký a jestli by tomu nepomohlo je trochu odlehčit, ale nevim, nevim, bojim, bojim... aby si to odlehčení kadeřnice nevysvětlila po svým a já pak neměla vzadu tři prostříhaný chlupy pěti řadama Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 9:10 pm    Předmět: Citovat

hmm, tak to asi neporadím, já má sice taky vlasy hodně jemný, ale vždycky je nějak zvládnu... když jsem měla krátké, tak jsem si je gelovala a držely mi v jakémkoli tvaru a teď, když je mám delší, tak jsou trochu zvladatelnější, co jsem přešla na lávovku... od určité délky (tak od ramen) jsou už ty vlasy dost těžký, abych si mohla pěšinku přečesat, jak potřebuju a ony pak drží vlastní vahou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 2:07 pm    Předmět: Přehazujete pěšinku? Citovat

Setkala jsem se s radou (možná i tady na stránkách), že pěšinka se nemá nosit pořád na stejném místě, ale že se má přehazovat, aby se nerozšiřovala či co. Dělá to někdo, nebo co o tom víte??? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 11:06 am    Předmět: Re: Přehazujete pěšinku? Citovat

Blondorezka napsal:
Setkala jsem se s radou (možná i tady na stránkách), že pěšinka se nemá nosit pořád na stejném místě, ale že se má přehazovat, aby se nerozšiřovala či co. Dělá to někdo, nebo co o tom víte??? Laughing

Já to taky někde četla, myslím, že v nějakém časopise. Ono se taky říká, že si ty vlasy, když se nosí pořád stejně se stejnou pěšinkou, zvyknou a pak jsou splihlejší, tak že se má ta pěšinka občas udělat i jinde....tak to tak dělám Laughing Ale stejně nejčastěji nosím na levé straně a je fakt, že když ji udělám po delší době na pravé, tak jsou ty vlasy víc zvedlé od hlavy, protože na tenhle nový směr nejsou zvyklé Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 11:36 am    Předmět: Citovat

Taky střídám strany, levá, pravá...
patka pak děla trochu bujnější vlnu...ale to je asi vše...Když nosím půl roku nalevo, nějaké velké splihnutí se taky nekoná.
řekla bych, že u mě je to spíš takový "rozmar" Rolling Eyes Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 11:37 am    Předmět: Citovat

Když mě to jinde než uprostřed nechce držet Crying or Very sad ja bych ji jinak klidně přehazovala, ale vlasy se mi samy dělí uprostřed...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 12:50 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
Když mě to jinde než uprostřed nechce držet Crying or Very sad ja bych ji jinak klidně přehazovala, ale vlasy se mi samy dělí uprostřed...


To jsme na tom podobně, když se hodně snažím, tak pěšinku vytvořím i jinde, ale pak nesmím házet hlavou a nic, protože by tam nevydržela... kdyžto ta uprostřed drží sama od sebe, tak jí tam nechávám a neřeším to Wink
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karina
81-160
81-160


Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 1:31 pm    Předmět: Citovat

Very Happy ,tak to máme stejně.Já leta nosila pěšinku na levé straně.Co to dalo práce ty vlasy naučit jiný směr Rolling Eyes
Teď to střídám,levá-pravá.Dozadu sčesané nebo sponkou sepnuté navrchu hlavy ale ten pramen musím nejdřív trochu natupírovat Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.