Přehazujete pěšinku?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ca5be55575c21492ccca3ebda00d78e6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 2:41 pm    Předmět: Citovat

najprv som čítala "prehadzujete plešinku" a absolútne som nechápala tému Embarassed
keď som bola menšia mala som cestičku presne v strede, ani som ju nemusela česať...časom by z toho asi bol problém...
teraz väčšinou nosím vrkoč, takže cestičku ani nemám, a keď si výnimočne rozpustím vlasy, vôbec ju neriešim, veď ona sa nejak spraví aj sama Very Happy
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 3:29 pm    Předmět: Citovat

Kláruška07 napsal:


Jo, mně se líbí, když mají ženský objem, vlnitý vlasy bez pěšinky jakoby dozadu. Já si ze hodím dozadu a asi tak za 3 sekundy už mám zase pěšinku, I kdybych to natupírovala a zlakovala, takt o prostě nedrží. Jak to dělají?
Jinak ano, taky mi svítí pěšinka, když jsem teď tmavá, ale s tím asi nic nenaděláme Wink


přesně, to je hrozně krásné, když ty vlasy padají dozadu a dělají objem u hlavy, tam já ho nemám, ani kdybych se postavila na hlavu Laughing směrem ke koncům mám objemu, že bych ho mohla prodávat, ale u hlavy mě to stojí hrozné práce. Asi to bude typem vlasů, nebo spíš fakt velkou hustotou
Laughing viz tahle slečna, na kterou chodím na youtube zálibně koukat Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=8ZG0K4VNagM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 6:04 pm    Předmět: Citovat

chasmet napsal:
Kláruška07 napsal:


Jo, mně se líbí, když mají ženský objem, vlnitý vlasy bez pěšinky jakoby dozadu. Já si ze hodím dozadu a asi tak za 3 sekundy už mám zase pěšinku, I kdybych to natupírovala a zlakovala, takt o prostě nedrží. Jak to dělají?
Jinak ano, taky mi svítí pěšinka, když jsem teď tmavá, ale s tím asi nic nenaděláme Wink


přesně, to je hrozně krásné, když ty vlasy padají dozadu a dělají objem u hlavy, tam já ho nemám, ani kdybych se postavila na hlavu Laughing směrem ke koncům mám objemu, že bych ho mohla prodávat, ale u hlavy mě to stojí hrozné práce. Asi to bude typem vlasů, nebo spíš fakt velkou hustotou
Laughing viz tahle slečna, na kterou chodím na youtube zálibně koukat Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=8ZG0K4VNagM


Teda, tak to jsou vlasy! Smile)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 7:41 pm    Předmět: Citovat

chasmet napsal:
Kláruška07 napsal:


Jo, mně se líbí, když mají ženský objem, vlnitý vlasy bez pěšinky jakoby dozadu. Já si ze hodím dozadu a asi tak za 3 sekundy už mám zase pěšinku, I kdybych to natupírovala a zlakovala, takt o prostě nedrží. Jak to dělají?
Jinak ano, taky mi svítí pěšinka, když jsem teď tmavá, ale s tím asi nic nenaděláme Wink


přesně, to je hrozně krásné, když ty vlasy padají dozadu a dělají objem u hlavy, tam já ho nemám, ani kdybych se postavila na hlavu Laughing směrem ke koncům mám objemu, že bych ho mohla prodávat, ale u hlavy mě to stojí hrozné práce. Asi to bude typem vlasů, nebo spíš fakt velkou hustotou
Laughing viz tahle slečna, na kterou chodím na youtube zálibně koukat Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=8ZG0K4VNagM


To jsi mi snad neměla ukazovat, teď z toho budu mít depku Very Happy Oproti té slečně mám tak 5 chlupů Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 10:51 am    Předmět: Citovat

Když jsem měla delší vlasy, nosila jsem obvykle "poloviční culík" (jen z horních vlasů), takže na to žádná pěšinka není třeba.
Teď, když mám kratší a nechávám dorůstat, pěšinku nosím. Od ostříhání jsem ji měla asi 9 měsíců pořád uprostřed, pak jsem si řekla, že už by to chtělo změnu (na straně mi myslím sluší víc, ale kratší vlasy líp drží, když je uprostřed, protože se dají líp zastrčit za uši), a tak teď poslední dva měsíce ji mám na levé straně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.