Přehazujete pěšinku?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=acac5a8945aea29ddc8ba8a0667c45aeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
klotyl
41-80
41-80


Založen: 25.9.2006
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 1:58 pm    Předmět: Citovat

Já vlasy vždycky sčešu dozadu, pak pohodím hlavou a pěšinka se vytvoří sama. Jinak nemá cenu mým vlasům vysvětlovat, že bych chtěla pěšinku třeba víc vlevo, vždycky si totiž udělají co chtějí Laughing
_________________
http://s12.bitefight.cz/user/bite/116810
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marci
81-160
81-160


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 8:41 pm    Předmět: Citovat

Leta jsem nosila uprostřed,nyní ji mám na levé straně,ale vyčetla jsem zde,že by se měla občas přehodit jinam,takže se o to pokouším,ale drží nová pěšinka jen po čerstvě umytých vlasech.Většinou hned druhý den se vrátí na původní levou stranu.Takže ji ani sebe nebudu asi trápit. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 10:17 pm    Předmět: Citovat

Marci napsal:
Leta jsem nosila uprostřed,nyní ji mám na levé straně,ale vyčetla jsem zde,že by se měla občas přehodit jinam,takže se o to pokouším,ale drží nová pěšinka jen po čerstvě umytých vlasech.Většinou hned druhý den se vrátí na původní levou stranu.Takže ji ani sebe nebudu asi trápit. Very Happy


tak to já tu svou nosila vážně asi 4 roky a udělal se tam zub Embarassed takže přehazuju pěšinku do účesů, kde sou ty vlasy stáhnuté, jinak mi taky nedrží Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 11:00 am    Předmět: Citovat

Mně se přirozeně dělá pěšinka buď uprostřed nebo vlevo, podle toho, jak to zrovna učešu... když jsem ji zkoušela dělat napravo, vypadala jsem jak hitlerovo dvojče, takže nevím, jestli to mám ještě zkoušet.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
QuiGon
8-20
8-20


Založen: 15.11.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 11:22 pm    Předmět: Citovat

Já nosila vždycky pěšinku malilinko na bok (skoro to ani nešlo poznat Very Happy), ale teď ji nosím úplně uprostřed a měnit to nehodlám, tahkle mi to naprosto vyhovuje a problémy zatím žádné nemám. Vypadala bych jako cvok s pěšinkou na boku... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bluey
8-20
8-20


Založen: 2.11.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 11:52 pm    Předmět: Citovat

Ja som nosila pešinku tiež asi 3 roky na lavo, ale pred polrokom som si tam všimla nepekný zub, ktorý je vidno aj ked mam stiahnute vlasy do chvosta, a zdá sa mi že mi tam aj ubudlo vlasov Sad pokúšam sa ju prehadzovať, ale nejak neposlúcha, stale sa vrati do povodnej polohy potvora. ale ja to s nou nevzdam! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Křivozub
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 6:47 am    Předmět: Citovat

Já jsem tak nějak neřešil pěšinku, než jsem narazil na tohle vlákno.
Zkusím odprostředka přehodit na jinačí stranu, ale od začátku růstu mých vlasů chtěly být vlasy samotné tak nějak rovnoměrně rozloženy po celé hlavě. Takže nevím jak s tou pěšinkou Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 9:05 am    Předmět: Citovat

Mám pěšinku zhruba uprostřed a na bok ji češu jen na některé účesy, inspirované 30. lety. Taky se mi dělá prakticky sama a ani nevím, jestli bych si na její jiné umístění zvykla. Hlavně by mě asi dráždilo, že mám vlasy na jedné straně řidší než na druhé (což mám sice i tak, od přírody, ale jen nepatrně).
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goldhelen
81-160
81-160


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 9:24 am    Předmět: Citovat

Já určitě ano,je to lepší vlasy pak nejsou tolik splihlý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 2:41 pm    Předmět: Citovat

Zrovna jsem se na toto téma ptala kadeřnice. Většina lidí prý nosí pěšinku nad levým obočím (valná většina patek tedy padá k pravé straně). Vlasy rostou v jemných kruzích (je to taková spirála od temene až k zátylku) a jdou-li kruhy opačným směrem, nemá cenu vlasy znásilňovat a česat je k druhé straně. Prodávám, jak jsem koupila.) Osobně mám pěšinku zhruba centimetr od středu, když jí udělám na straně, vypadám jak trotl:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.