Přehazujete pěšinku?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bfe184797eb6037b4a10c66486e157f0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 2:44 pm    Předmět: Citovat

to mělo být vysvětlení, proč ty přečesané pěšinky neposlouchají a vracejí se "domů" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 5:58 pm    Předmět: Citovat

no ja som mala cesticku stale ala lesna cesta, ziadna dialnica. kriva, poprehadzovana kadejak. teraz si stale mokre vlasy ucesem s rovnou cestickou tam kde sa mi rozostupuju vlasy nad celom, mam tam maly vir v ofine, tak ju robim od toho miesta a rovnu. pokial ich takto ulozim mokre, ostanu. ked sa na to vyprdnem, zas mam lesnu cesticku Laughing
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gira
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2011 10:34 pm    Předmět: Re: Přehazujete pěšinku? Citovat

Blondorezka napsal:
Setkala jsem se s radou (možná i tady na stránkách), že pěšinka se nemá nosit pořád na stejném místě, ale že se má přehazovat, aby se nerozšiřovala či co. Dělá to někdo, nebo co o tom víte??? Laughing

Přesně tohle se mi teď stalo, protože jsem ji nosila stejně snad celý život (+- uprostřed) a teď se mi v ní začaly dělat lupy a vůbec je tam kůže citlivější a sušší... Když jsem ji přečesávala, vždycky se mi udělala znovu uprostřed a teď jsem to vyřešila tak, že jsem si ustřihla ofinu a říkala si, jak jsem na to vyzrála a ona se mi dělá i v té ofině Shocked Takže místo abych ji měla normálně učesanou dopředu, tak se mi vždycky rozdělí a udělá ehm "zadek" Laughing Ale ten zbytek češu úspěšně na stranu a drží...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 9:29 am    Předmět: Citovat

Já si pěšinku v létě velmi pravidelně spálím a pak tahám z vlasů cáry oloupané kůžeSmile takže mazat, mazat, mazat!.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guinevere
81-160
81-160


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 4:58 pm    Předmět: Citovat

Střídám skoro každý den, jak se mi to hodí a líbí zrovna.. a vlasy po každým umytí tvořím jak mě napadne.. Snad to není cesta k plešatění Very Happy
_________________
Budoucnost patri tem, kdo veri svym krasnym snum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 8:57 pm    Předmět: Citovat

Střídat pěšinku? To se má? Surprised Já jí nosím asi tak tipuju 10 let napravo a i kdybych se měla zbláznit, tak mi nalevo držet nebude. Nedávno (nevím co se mi stalo) jsem ji dala doprostřed a vyšla ven. Kamarádka na mě divně koukala a řikala, že to vypadá jako prdel (pardon) Very Happy Takže já tu svojí radši nechám na svém místě, protože se mi nevyplatí s ní jakkoli manipulovat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 9:19 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si jednou vlétě hrozně spálila pěšinku (no jo, namazala jsem si obličej, ale pěšinku ne), takže jsem si ji pak večer ošetřila a přehodila asi o 1,5 cm na stranu. Pak se mi to nějak líbilo na straně a taky jsem se bála, abych tam neměla časem plešku. Takže od té doby si vždycky po umytí tu pěšinku znova učešu na trošku jiným místě Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 10:58 pm    Předmět: Citovat

to nemusíš mít naprostředku, já střídám pravou a levou stranu, na levé na rozpuštěné vlasy, protože tam pěkně drží Smile a na pravé, když to spínám do drdolu, tak to mám takové objemnější, protože to není připláclé Smile a je fakt, že když jsem to nosila jen na jednom místě na levé straně (bez ustání), tak se mi opravdu začal dělat trojúhelník vykosený bez vlasů Rolling Eyes ale to podle mě záleží na typu vlasů a člověka od člověku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 11:45 pm    Předmět: Citovat

Vždycky, když si vlasy zvednu do culíku a pustím, spadnou mi na pěšinku uprostřed, ale úplně přesnou Laughing což se mi prostě nelíbí, takže přečesávám různě na strany, mám ustřiženou "patku", kterou nechávám dorůstat, tak ji do toho zapracuji a dělám pěšinku křivě. Chtěla bych mít vlasy přirozeně padající dozadu, nebo tak husté, aby pěšinka prostě neexistovala Laughing mám hrozně světlou pokožku a jak mám vlasy teď po henně tmavší, na můj vkus moc svítí Laughing také jsem si ji jedno léto spálila a pěkně mě to vyděsilo. Asi budu nosit jen vyčesané culíky, myslím, že patka už tam v létě v pohodě dosáhne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 12:03 am    Předmět: Citovat

chasmet napsal:
Vždycky, když si vlasy zvednu do culíku a pustím, spadnou mi na pěšinku uprostřed, ale úplně přesnou Laughing což se mi prostě nelíbí, takže přečesávám různě na strany, mám ustřiženou "patku", kterou nechávám dorůstat, tak ji do toho zapracuji a dělám pěšinku křivě. Chtěla bych mít vlasy přirozeně padající dozadu, nebo tak husté, aby pěšinka prostě neexistovala Laughing mám hrozně světlou pokožku a jak mám vlasy teď po henně tmavší, na můj vkus moc svítí Laughing také jsem si ji jedno léto spálila a pěkně mě to vyděsilo. Asi budu nosit jen vyčesané culíky, myslím, že patka už tam v létě v pohodě dosáhne Wink


Jo, mně se líbí, když mají ženský objem, vlnitý vlasy bez pěšinky jakoby dozadu. Já si ze hodím dozadu a asi tak za 3 sekundy už mám zase pěšinku, I kdybych to natupírovala a zlakovala, takt o prostě nedrží. Jak to dělají?
Jinak ano, taky mi svítí pěšinka, když jsem teď tmavá, ale s tím asi nic nenaděláme Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.