uhlazující séra, spreje a péče
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=45587c8d002e9f5ad358d7a56681635fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 5:55 am    Předmět: uhlazující séra, spreje a péče Citovat

Ahojky, chtěla jsem se zeptat na jakém principu fungují uhlazující přípravky na vlasy ať už šampon, kondicionér, sérum nebo sprej? Jde mi o to, jestli to vyhladí vlasy, že vypadají ucelenější, ale nechtěla bych aby ubírali vlasům objem jako že ty vlasy po těchto přípravcích plihnou, to by u mě bylo nežádoucí. Jaké máte zkušenosti? Nebo poraďte něco na zacelení vlasů. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 10:29 am    Předmět: Citovat

Holky, fakt nikdo neporadí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 12:39 pm    Předmět: Citovat

No, já zas až tak tolik zkušeností nemám - když jsem nějaký z těchhle přípravků zkusila, tak mi vlasy plihly dost , ale zase nejsem moc směrodatná, protože mám jemný a plihnou mi skoro po všem... Sad Evil or Very Mad Takže to asi bude chtít někoho s "normálnější" hárem. Wink
Jo a na zacelení vlasů mi nejlíp pomohly kuchyňský masky, ale počítej s tím, že to chce čas. A na konečky se mi zatím nejvíc osvědčilo sérum na konečky od Reelle - co ho používám, tak jsem nějak přestala zaznamenávat přibejvání novejch (ovšem nevím, jestli se po něm zacelej i ty už roztřepený, protože jsem se v době, kdy jsem si ho pořídila, zrovna dala zastřihnout, takže zmizely tak jako tak). Cool Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karina
81-160
81-160


Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 8:56 pm    Předmět: Citovat

Tak od klasických drogérkových věcí-mě po nich vlasy teda plihli a mastili se.Dávám si jen na konečky Elseve a Gliss Kur.Navíc mám takovou tu lví hřívu.Hodně vlasů a poletují takže je uhladit musím.No k věci,mě vyhovuje,pokud si foukáš vlasy tak od Osis Schwarzkopf flattening liquid.Uhladí ale neuplácne u hlavy.A ještě od stejné značky fluid-bezva Bonacure repaire rescue.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EricAmerican
8-20
8-20


Založen: 13.7.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 4:40 pm    Předmět: Citovat

slečno, pokud chceš mít hezké neslihlé neelektrizující vlasy, tak si pořid žehličku Smile,, nee pokčje, asi si myslíš že ti žehliča ničí vlasy, ale když si koupíš kvalitní žehličku nejlepe s titanovým povrchem jako já, ano bohužel me stale 4500 ale stálo to zato, každý den si vlasyž ehlím, a mám je evidentne leskléjšěí a pekvnejší, ideální je žehlička s napařováním Smile predtímsi ale nanes sprej od got2b.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 9:32 am    Předmět: Citovat

ja neverím, že by niaka žehlička neničila vlasy.... predsa je to vždy kus horúceho kovu Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karina
81-160
81-160


Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 12:48 pm    Předmět: Citovat

Žehličku vlastním Laughing .Není pro mě žádná novinka,myslím že mám poměrně kvalitní.Vybírala jsem za pomoci tety kadeřnice,a přes salon objednala.Stála hodně.Ale Got2be opravdu k vyžehlení používat nebudu.Flatliner je lepší.Někdy nosím vlasy zvlněné a pokud se mi nepovede,trochu poletují a občas vyžehlím a užívám si pocit krásně rovných vlasů Cool .Ale denně je žehlit,to ne.Mám je ráda Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hahaha33
0-7
0-7


Založen: 19.12.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 5:44 pm    Předmět: přípravky od got2b a žehlička na vlasy phillips Citovat

Dobrý den,
prodám vlasovou kosmetiku značky got2b a žehlička na vlasy phillips. Vyhrála jsem několik balíčků a teď nevím co si s nimi počít. Pokud máte zájem pište na můj email cendulka1234@seznam.cz Zašlu podrobnější popis a seznam přípravků. Cena je dohodou, možné zakoupit jen vybrané kusy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 3:46 am    Předmět: Citovat

pokud půjdeš do kondicionéru nebo šamponu tak se připrav na to, že všechny budou se silikonem a že nebudou mít takový efekt jako žehlička nebo tužidlo. Půjdou snadněji rozčesat a nebudou tak rozlítané, ale nikdy neudělají z afra rovnou hřívu... potom je tam vždycky možnost uhladit vodou... Razz žehličku ani tužidla nebo laky bych nedoporučovala, dříve nebo později to vlasy zničí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Suzankaa
41-80
41-80


Založen: 14.11.2009
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 9:37 pm    Předmět: Citovat

Ahojte Smile Tak já se snažím vlasy žehlit vyjímečně nebo nežehlím vůbec. Občas fénuju když není čas aby mi uschly samy. Používám Garnier Hot Liss před každým fénováním:



Podle mého názoru jsou vlasy alespoň nějak chráněny než vůbec. Nádherně voní a vlasy mám lesklé a takové pevnější mi příjde.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.