uhlazující séra, spreje a péče
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cc57c2bc89996e8dd0d13692162f8752Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aimirin
161-320
161-320


Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 10:01 pm    Předmět: Citovat

Tak já mám s uhlazujícími séry spoustu zkušeností. Bez nich bych vlasy nerozčesala a byly by metr od hlavy Evil or Very Mad

Mám zkušenost s:

Kerastase uhlazující mléko (lait nutri sculpt):to používám teď...zdá se mi lehčí než jiné věci od Kerastase. Mám docela suché vlasy, tak ho musím dávat obvykle víc. Hezky vlasy uhladí a snadno se pak rozčešou

Kerastase mlíčko pro lesk vlasů - to mi přišlo mnohem výživnější, stačila ho jen troška a vlasy se pak navíc opravdu hezky leskly. Za mě je lepší, než předchozí, ale je to taky setsakra malá lahvička

TIGI - small talk - Výborné.Ani nevím, proč jsem si nekoupila další balení, asi to zase udělám. Hezky uhladil, ale velice jemně, zároveň totiž tvaroval a lehce tužil.

Alterna - veškerý styling od ní je podle mě moc povedený

Leonor Greyl - Eclat natural je velmi chválené uhlazující sérum na suché vlasy. Hodlám ho po vypotřebování Kerastase nakoupit. Navíc PŘÍRODNÍ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verla
81-160
81-160


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 3:48 pm    Předmět: Citovat

Aimirin napsal:
Tak já mám s uhlazujícími séry spoustu zkušeností. Bez nich bych vlasy nerozčesala a byly by metr od hlavy Evil or Very Mad

Mám zkušenost s:

Kerastase uhlazující mléko (lait nutri sculpt):to používám teď...zdá se mi lehčí než jiné věci od Kerastase. Mám docela suché vlasy, tak ho musím dávat obvykle víc. Hezky vlasy uhladí a snadno se pak rozčešou

Kerastase mlíčko pro lesk vlasů - to mi přišlo mnohem výživnější, stačila ho jen troška a vlasy se pak navíc opravdu hezky leskly. Za mě je lepší, než předchozí, ale je to taky setsakra malá lahvička

TIGI - small talk - Výborné.Ani nevím, proč jsem si nekoupila další balení, asi to zase udělám. Hezky uhladil, ale velice jemně, zároveň totiž tvaroval a lehce tužil.

Alterna - veškerý styling od ní je podle mě moc povedený

Leonor Greyl - Eclat natural je velmi chválené uhlazující sérum na suché vlasy. Hodlám ho po vypotřebování Kerastase nakoupit. Navíc PŘÍRODNÍ

Můžu se prosím zeptat,kde nakupuješ to sérum?Docela mě to zaujalo,ale na českých stránkách to pravděpodobně asi koupit nejde...
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krissie
41-80
41-80


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: po květen 31, 2010 6:21 pm    Předmět: Citovat

Noo, nevím, do jaké míry je to uhlazující sprej, ale každopádně pro zacelení vlasů by tento sprej mohl být vhodnýSmile Mluvím o růžovém spreji od Glisskur:)
Jedenkrát jsem jej použila, vypůjčila od mamky:) ...dala jsem jen ta takovou tu rozlétanější část vlasů, a spokojenost vlastně...vlasy vypadaly upraveněji, ale možná to maliličko toho objemu zase ubralo:(
Příště dám spreje méně, a snad to bude zase lepšíWink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leilla
81-160
81-160


Založen: 5.3.2011
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 8:22 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si nedávno koupila takové to sérum na vlasy, od Nivey, v takové modré baňce.. prý je to na lesk a trochu taky na ochranu před žehlením.. A prý se to potom má dobře rozčesat.. jenže to šíleně slepuje vlasy.. Sice to voní, ale jiné pozitivum jsem nenašla Embarassed Tak mi to jen stojí na poličce Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmelacik
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: so duben 06, 2013 5:51 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
já používám před žehlením vyhlazující sprej Straightnening od Salerm Cosmetics.

Kromě ochrany vlasů před teplem obsahuje také tekutý keratin a proteiny z obilných klíčků pro hydrataci vlasů. Je to snad jediný výrobek po kterým mi vlasy zůstanou hladké a hlavně nelektrizují. Cool

Po vyžehlení ještě vždy jednou jemně přestříknu a vlasy jsou hladké po celý den, krásně voní a lesknou se.

Jediným mínusem je, že obsahuje silikony, jako všechny produkty v této kategorii Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makec
8-20
8-20


Založen: 29.9.2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne září 29, 2013 9:39 am    Předmět: Citovat

Mám zkušenost s přípravkem od Tigi Small Talk a jsem velice spokojená, stačí ho malinko, takže dlouho vydrží, krásně voní, vlasy mám po něm hladší a jdou lépe rozčesat. Navíc by měl vlasy chránit před působením fénu, což beru jako velkou výhodu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.