Milý ježíšku......
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6c4d32642e3d7fa4058996ce57b2a4b6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 10:19 am    Předmět: Milý ježíšku...... Citovat

Zakládám spešl téma, co poletí přímo k Ježíškovi, protože on existuje - a je jedno, jestli má tátovo pantofle... Laughing

Milý ježíšku, pod stromek bych si přála kolečkový brusle. Takový ty radši i s brzdou Very Happy a chrániče Very Happy a taky, aby byla Deny štastná... Jo a taky bych chtěla Bafa, co má Klarusa a já jí ho závidím, ale to se mi asi nesplní.. i když možná... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 10:44 am    Předmět: Citovat

Ježíšku,
já bych chtěla jako každoročně spoustu lásky a pohody mezi lidmi. Wink
A zcela nesobecky pod můj stromeček malířský stojan, ať se konečně k tomu malování dostanu. Nebo aspoň barvy a štětce. Místo plátna použiju zdi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 10:48 am    Předmět: Citovat

Milý Ježíšku, Ty víš, co bych si přála ze všeho nejvíc... a taky vím, že to dostat nemůžu, a už vůbec ne pod stromeček... A tak bych moc chtěla štěňátko nebo koťátko, ale vím, že to taky chtít nemůžu... Tak budu hodná holčička a budu si přát něco jiného. Mohla bych tedy prosím dostat zelené sárí? Nějaké hooodně rozevláté a hoooodně zelené (a nebo nemusí být zelené, kdyby se Ti pro mě víc líbila jiná barva). A jestli pro mě ještě nemáš připravené nějaké jiné dárečky, tak bych taky chtěla kančák, nějaký hezký Smile.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 11:08 am    Předmět: Citovat

Milá bytosti, mé přání je, abys byla přítomna v každém člověku. Aby s tvou pomocí dokázal vybrat pro své milé ten správný dárek, který rozsvítí oči a zahřeje tam někde pod žebírky.
A odpusť, ale Ježíšku ti říkat nebudu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 11:47 am    Předmět: Re: Milý ježíšku...... Citovat

A.d.é.l. napsal:
Jo a taky bych chtěla Bafa, co má Klarusa a já jí ho závidím, ale to se mi asi nesplní.. i když možná... Laughing


No, tos mě pobavila... Jenom ,jestli bys brzo nechtěla, aby si ho Ježíšek vzal zase zpátky Twisted Evil Protože co on občas vyvádí Rolling Eyes Zrovna teď se pokoušel zničit nové stromky, co jsme nasadili... Rolling Eyes Laughing

No, ale kdybys to myslela vážně, tak ti můžu dát kontakt na chovatele Wink

Jinak ta opravdová velká přání si nechám pro sebe, protože se přece nemají vyzrazovat. A v obyčejnějších věcech bych letos byla silně praktická: hodně teplou peřinu, hodně teplé pyžamo, hodně teplé ponožky... Laughing A taky nějaký pořádný velký hrnec, květiny, knížky... no bylo by toho moc... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 12:04 pm    Předmět: Re: Milý ježíšku...... Citovat

Klarusa napsal:


No, tos mě pobavila... Jenom ,jestli bys brzo nechtěla, aby si ho Ježíšek vzal zase zpátky Twisted Evil Protože co on občas vyvádí Rolling Eyes Zrovna teď se pokoušel zničit nové stromky, co jsme nasadili... Rolling Eyes Laughing

No, ale kdybys to myslela vážně, tak ti můžu dát kontakt na chovatele Wink

Jinak ta opravdová velká přání si nechám pro sebe, protože se přece nemají vyzrazovat. A v obyčejnějších věcech bych letos byla silně praktická: hodně teplou peřinu, hodně teplé pyžamo, hodně teplé ponožky... Laughing A taky nějaký pořádný velký hrnec, květiny, knížky... no bylo by toho moc... Laughing


Ne, zvířata já nevracím. Wink Prosim, prosím, já bych to číslo chtěla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 1:00 pm    Předmět: Citovat

Mily Jezisku, chci pod stromecek staryho, opustenyho a osklivyho psa, at jsme doma zase ctyri, kdyz dedulek umrel.
A taky zarid, at se rodice smiri s mou svihlosti ohledne psu, abych zase nemusela druheho hafika pred nimi schovavat do kolarny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 1:42 pm    Předmět: Citovat

Milý ježucho, ačkoliv to zas tak moc nezávisí na tobě, jako na mně, tak bych si přála najít nějakou fajn práci a nové bydlení, to ostatní přijde samo Smile Morgyšák
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 3:38 pm    Předmět: Citovat

milý ježišku, chtěla bych, aby se konečně ukázalo, kdo je ten pravý. a z hmotnejch dárků bych taky chtěla kolečkáče, nemusej bejt drahý, ale ať se za ně nemusim stydět. víc mě v tuto chvíli nenapadá. možná pytel žrádla, kterej bych dala pejskům do útulku. drahý ježíšku, dárky sou naprd, zařiď, ať sou všichni aspoň v období svátků šťastný, hodný na sebe, ať je moje drahuna se mnou doma a netáhne zase do hospody, ať po ulici nepobíhaj psiska a čičiny a nekrčej se v noci někde u popelnic, klepajíc se zimou.... drahý ježíšku, uchraň kapříky, to vyvražďování na náměstí, ta vánoční >nálada< postříkaná krví a šupinama, to přece nejsou vánoce klidu a míru... drahý ježíšku, ať je líp, víc nechci.... ať aspoň na jeden večer člověka nenapadne nic, z čeho se mu chce brečet Crying or Very sad
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 4:04 pm    Předmět: Citovat

Milý Ježíšku (nebo kdo jsi),
moc bych si přála, aby všichni moji drazí lidé i zvěř byli zdraví a plní sil, a aby jim nekazily život žádné zákeřné choroby...
Jinak z hmotných dárků bych asi chtěla nějaký nehmotný výlet do cizích (nejlépe jižně-východních krajů nebo na festival Gothla 2009 do Leicesteru)... ale úplně by stačily pořádný sluchátka k discmanu a nějaký dobrý CD... taky by nebyly k zahození nějaké knihy, i když už nemám tolik času je číst,... jo a taky bych chtěla nějaký spodní prádlo s kočičkama... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.