Milý ježíšku......
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f074a9724192c3a9dfff51b505e5b5e5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 9:13 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Ahoj lidi, tak co Vánoce? Doufám, že jste si je v pohodě užili. Přinesl vám Ježíšek, co jste si přáli?

mě donesl úplně všechno, co jsem si přála Very Happy (teda kromě toho, co jsem si přála, ale nikomu to neřekla... Embarassed ). ale docela se divim, protože jsem nebyla moc hodná Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 10:26 pm    Předmět: Citovat

Jezisku, dik za to, co jsi dones. A s praci se zacina velice lehoulince blýkat na časy (spíš je to takové jiskření, ale kdo ví Wink )
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 10:36 pm    Předmět: Citovat

Mně ještě nějaké dárky zbívá rozbalit pozítří. Ale ten největší jsem si dala sama. Klídek. Vyhlásila jsem doma stávku a na štědrou obědovečeři jsme vyrazili do restaurace. A bylo to náramné. Pocit, že vám někdo navařil (a luxusně) a že o vás pečuje je nejlepší dáreček.

A pak jsme přišli domů, rozbalili dárečky a u pohádky blízali zmrzlinu. Žádný puch z friťáku, matlání salátu a jeho odér po celé lednici, žádné nádobí a zakrvená vana od kapří popravy. Nádhera. Musela jsem se poplácat po rameni Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 10:42 pm    Předmět: Citovat

Jsi šikovná . Stedroden dle svych predstav zazije malokdo Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 10:49 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem si vyslechla, že to chce odvahu sabotovat domácí honičku Embarassed

No, jediná stinná stránka je, že člověk nezažije legraci typu honění psa po bytě s kapří "duší" v hubě. Tedy v psí hubě. Nepozorovaně jí loni ukradl v koupelně z kýble na vnitřnosti. Něžně vzal do obrovité zubaté hubinky a prchal s ní. Naštěstí ji na požádání vydal. A neporušenou Laughing

Asi si špatně vyložil rčení : spaste duši
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 8:48 am    Předmět: Citovat

Laughing šikula pejsek. Naše miciny se stromkem nic neprovedly, takže vše OK. Narozdíl od NIcole já jsem uklízela ještě na štědrý den v 15 hodin. Ale jen tak zlehka, a večer už byl opravdu klídek, pohoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 11:19 am    Předmět: Citovat

Já taky děkuju Ježíškovi... Dostala jsem veliký dáreček, o kterém sice pořád není jasné, jestli to nebude danajský dar, ale jelikož to záleží i dost na mě, tak se holt budu muset snažit. Z těch "menších" jsem toho díky tomu sice moc nedostala, ale protože jsem dostala novou baterii do netobooku, kterou nutně potřebuji, tak je to v pořádku, bez ostatního se obejdu Smile

A kočky mě naprosto překvapily, protože nám ještě pořád (!) pod stromečkem stojí perníkový betlém. Ono ne že by perník chtěly sežrat, ale většinou ho aspoń ohryzají nebo olízají, a hlavně jsem čekala, že během pár hodin figurky porazí a část roznosí po bytě.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út listopad 26, 2013 10:58 am    Předmět: Citovat

Milý Ježíšku,
dones trochu sněhu na Vánoce. A taky zdraví do rodiny. Je to nějak potřeba. A ještě prosím kapku barevného života do těch ponurých zimních dnů. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 11:14 am    Předmět: Citovat

Milý Ježíšku, myslela jsem, že dárky nosíš, ale letos jsi mi to nejcennější chvíli před Vánocemi vzal Confused Tak aspoň toho papoucha, když už nemůžeme mít dalšího psa. A hlavně aby byl příští rok aspoň o něco lepší, protože tenhle byl jedna velká katastrofa Crying or Very sad
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 11:34 am    Předmět: Citovat

Milý Ježíšku, přines mi příležitost. Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.